|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dadi!
6.10.2004 14:02:16   
M&P
Je tvoja mala že kaj bolje?:duda:
Mi smo že tri dni brez driske in dva dni ni več bruhanja. :bravo::bravo::bravo:
Upam, da bo zdej končno mir!

Držim pesti tudi za tvojo malo Klaro!:sloncek:

lp, :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dadi!
6.10.2004 19:15:28   
Dadi
O super :bravo::bravo: zdej pa pazite da ne boste nazaj dobili virusa. Bodi malo bolj tecna glede umivanja rok vseh ki tvojo pupiko pestvajo. Jest sem ratala ful tecna kar se tega tice. Danes je malo bolje (ni toliko krvi )Sem ji spet dala bifuduse. Srcno upam da bomo kmalu OK. Ful lepo ker si vprasala.. Sorry k ti nisem prej mogla odgovorit, ampak zdej sem spet v Bohinju (sem bla prej 14 dni doma v Lj) pa mava prenosni racunalnik k ga mozek v sluzbo nese. Pol pa komi cakam da domov pride-pol sem pa spet zasvojena z RR :)-:)-:)-
Lepo se imejte :rozica:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dadi!
6.10.2004 22:17:21   
M&P
Ojla!Ni panike, če nisi takoj odgovorila. Sej jest sem tudi večinoma sama doma s tamalo, ker moj dragi skoz dela in poj ujamem trenutke, ko mala spi :duda: in grem mal na RR.:sloncek:
Iz katerega konca Bohinja pa ste?
Me veseli, da ste že bolje.Teli tamalčki so taki revčki, ko so bolani.:duda:
Aja, moram ti povedat, da je moja nečakinja tudi Klara, kot tvoja in je ful fletna punčka.:love:

Ej, lepo se imejte, pa si pišemo kaj!:sloncek:
Pozdravček, :rozica:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Premikanje v trebuhu.
пеперутка16

V katerem tednu nosečnosti ste začeli čutiti otrokove gibe?

Pred 12. tednom. (8%)

12. - 16. teden. (17%)

16. - 20. teden. (58%)

20. - 14. teden. (8%)

Po 24. tednu. (8%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!