|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 18:46:42   
ZARA
Kako pa vasi detki izvajajo akcije 'ala' vse je treba zmetat pa pretepst!!??
Kolk dolg bom pa se hodila za njo pa z rok vlekla stvari,ki so res nevarne...
Nasveti??
Jst nimam vec idej,no sej jih itak nimam!!

BAAA - BAY!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 18:51:10   
viv_
Ja pri nas izgleda stanovanje tako kot sem vedno govorila da ne bo - vse "nevarne" zadeve imamo nad 1,2 m visoko. Ampak ne vem kaj naj s pečico v kuhinji - največja zabava je da odpereš vratca in splezaš gor. Skrbi me pa tudi klavir, ker stalno odpira pokorov pri tipkah in se bojim, da si ga spustila na prstke.

Hodim za njo: "Mirna, ne to! Pusti to! Ajs! Ne smeš!".

Čau

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 18:54:43   
Erika 1
Ja, naš Gregor ima trenutmo obdobje metal zabav. Tuli, se dere, meče vse, ... groza. Moraš kar dat živce v vrsto.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 19:00:38   
L&F&B
Jaz sem še vedno ista, kot ti. Hodim za njim in mirkam. Metanje po tleh, razbijanje, prepovedane stvari najslajša zabava. Mam pa en recepz od mojga. Kadar ga on mirka, mali pospravlja, igra se s koščom navadnega papirja, oči pa zraven dela prav vse, kar hoče. Zmeram ga sprašujem kako mu to rata, pa mi pove, da se najprej dela kot da so te dovoljene stvari silno pomembne, nato pa jih da njemu. Če vzame recimo kakšno orodje mu ga ne izpuli ampak zamenjata za kako manj nevarno stvar itd. Naučil pa ga je tudi, da če vzame kako stvar, jo da nazaj. Kako, ne vem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 19:10:52   
ZARA
AHA Dudldidldudldi...hehe - res hud nick!!
Bom probala jutr izvest 'blagovno' menjavo...ce mi bo ratal...sam ne vem kako naj menjam procesor za kej druzga...najbl ji je to vsec,ker je srebrno ohisje in ji je tolk vsec...jao meni!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 20:11:35   
Amai
Men še ne bi bilo tako hudo opozarjat, sam kaj, ko gre vse v usta. Revije, časopisi, TV daljinci, ... Imamo eno knjižno polico do tal, pa je začel knjige ven metat... zdaj sem jih tako stisnila skupaj, da ne more ene ven izvlečt... kabli vseh vrst (pod mizo jih je kup od računalnika) - če ga dalj časa ne slišiš, je ziher pod mizo ;) včasih smo imeli koš za smeti za papir pod pisalno mizo - nič več, ker je bil vedno okoli... Ma saj privezat ga pa tudi ne morem ;)Najbolj mi je smešen, ko mi uide skozi vrata na hodnik, pa ko ga pokličem uvidi, da sem pogruntala kam je šel, pa še bolj pospeši :) Itak pa vse kar dobi v roke, mora na tla, na kavču ne sme bit nobene blazine, odejice, kar koli, vse na tla... Ko sedi v stolčku za hranjenje, vrže žlico ali kar koli ima v rokah na tla, pol pa tako lepo pogleda, kam je padlo...

Ma, saj nimam pametnega nasveta, kakšno leto pa bomo verjetno še morali hoditi za temi lumpi in vlečt stvari iz ust in rok :)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 21:10:19   
Anonimen
Jaz mislim, da bo Zara procesorka, ko bo velika. Karkoli že to je.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 21:16:14   
kiki.l
Ne me strašit.
:)-Čeprav moram rećt, da mi je zdaj še vse smešno, ker zaenkrat še ne puza. Z možem se že pripravljava na aksijo "po vseh štirih", da bova pregledala flet predno bo prepozno.

A kaj z kabli, teh je miljon.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 22:11:18   
Gina
Ej Zara, jaz sem ravno danes mislila kar se nekam zapret iz istega razloga:ups:. Mamo premalo prostora v stanovanju, da bi lahko odmaknila stvari. Ampak kaj, ko se je šele dobro začelo:sloncek:....še ne misli nehat.:kuza::kuza:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 22:24:39   
sena
Meni je pri prejšnjih dveh nekako uspelo s tem, da smo vsaki zanimivi stvari dali PIIIK s prstki. Dotaknila sta se, zraven rekla PIIIK, sledil je velik nasmeh in sta šla naprej. Nikoli nista nič razbila ali uničila, še rožicam sta delala enako. :)

Kako bo pa pri Nejki, pa bomo videli...:zmeden2:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   DIVERZANTSKE akcije!!!
24.2.2005 23:29:41   
BARBARA R.
Mene pa skrbi kaj bo pri nas z mačjim straniščem.Da ne bodo njihovi kakci piškoti,...........:zmeden:

:muca:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   DIVERZANTSKE akcije!!!
25.2.2005 7:44:40   
dory
Pr nas beseda NE pomen nasmeh na njegovem obrazu in akcija naprej...kdo bo dons se poslusal zoprno mati :)...tko da mi ne preostane druzga da nevarne stvari umaknem,kar se da zascitim...pol pa nej rovari kjer hoce :)..mam vsaj mal miru :):)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   DIVERZANTSKE akcije!!!
25.2.2005 8:03:30   
Žiga
Heh... Za našega pa midva praviva, isti je kot ostali, brska povsod, da ko bo začel govoriti, ga bo kakšna teta vprašala:
"Ja fantek, kako ti je pa ime?"
In bo rekel: "Jaz sem MihaNe" :hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
25.2.2005 8:26:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   DIVERZANTSKE akcije!!!
25.2.2005 11:24:44   
Magi*
kiki.l, kable lahko spakiraš v eno tako cev za kable. se dobi v IKEI. ko so tako spravljeni, jih ne more narazen vlečt. ne vem, če deluje, ker pri nas še nismo tako daleč. mi je sam na misel prišlo, da pa bi to lahko delovalo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   DIVERZANTSKE akcije!!!
25.2.2005 12:09:00   
ZARA
No vidm da mate podobne finte povsod in se bom tolazla s tem, da se pol Slovenije skace cel dan za :duda:... dones se pa dela ko da ni unga procesorja,k mam cel kup idej za menjavo,matr!!
Ko da bi vedla...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   DIVERZANTSKE akcije!!!
25.2.2005 12:36:13   
Lenny
Zara, trenutno najboljši nasvet: ven na sneg nagnat, da se fino zmatra, potem pa ima en kvadratni meter sobe popolnoma dovolj, da gleda nov katalog od Toys-a in razlaga: "To Jue nima. Bo jajc pinesu.! :)- :)- :)-
Drugače pa smo najbolj nevarne stvari umaknili, vse NE-je ponucali, pa še zdaj pride včasih na kakšne nore ideje, ki jih seveda uresniči, preden mu uspemo celo akcijo preprečiti.
Se tolažim, da bo bolje :)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   DIVERZANTSKE akcije!!!
25.2.2005 13:49:51   
ZARA
sej hodi se ne Lenny,ampak je vsak dan bolj spretna z vsemi stirimi ...zdej ze rito obvlada in je noro...

Aja Splisni,dobra pripomba!!(kot vedno)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




izbor imena
Tanchi

Najlepše ime za fantka?

Dejan (9%)

Domen (17%)

David (30%)

Leon (23%)

Jernej (20%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!