|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DESETMESEČNIK
9.5.2006 12:34:47   
jrakov1
Prosim,če mi lahko kaj napišete kako spi vaš desetmesečni otroček.
Kolikokrat na dan je in kaj naprimer.
Našemu mišku se je zmedel ves ritem.Res pa je,da mu raste 7.zobek.
Hvala vam zakakšen odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DESETMESEČNIK
9.5.2006 12:59:22   
hanita
Spimo 1x dopoldne za 1,5-2 uri, odvisno kdaj vstane,ponavadi okrog 6 tako da gre ob 8 spet spat in potem še enkrat popoldne za ene 2 urci.

Ponoči sicer spi, a tako nemirno, da je joj, stalno se preobrača in zaletava v rob posteljice in potem začne stokat, v spanju, tako, da se stalno zbujam in jo popravljam in pokrivam. Katastrofa, slabše kot kadar sem dojila, takrat je vsaj dojenje trajalo 10 minut  in potem mir za par ur, zdaj pa stalno...user posted image user posted image

Jemo pa stalno eno in isto,ker sem brez idej, bučke, blitva,korenje,por,grah,meso, riž,krompir, testenine, to kombiniramo na različne načine. Zjutraj mleko, popoldan sadje al jogurt, zvečer gres na mleku al keksolino in pred spanjem še požirek mleka, ne polna porcija,ker pač prej nekaj poje.

Drugače je pa pravi cukrček, prav škoda mi je da moram čez ene mesec it delat, se mi zdi, da jo bom ful pogrešala, tu če bom delala samo 6 ur.user posted image

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DESETMESEČNIK
9.5.2006 13:04:13   
Anonimen
Spanje:
Zjutraj do sedem.
Od osem do deset dopoldne.
Od enih do treh popoldne.

Približno tako nekako. Ne vedno ob isti uri, ne vedno enako dolgo; odvisno od vremena, pa ne vem še česa.

Prehrana:
Juhe, krompir, zelenjava, jogurt, sadje. Ni važno, da ima jedilnik 3 Michelinove zvezdice; pomembno je, da otrok vsak dan dobi primerno sestavljene obroke (ogljikovi hidrati, kalcij, vitamini,....)

(odgovor članu jrakov1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DESETMESEČNIK
9.5.2006 13:06:50   
darja.grm
Naša škratka spita enkrat na dan po 1,5 ure ali pa 2 ure.-Ponoč spita tud celo noč razen če je kak zob al pa kaj drugega.Drugač pa jemo mi že čisto vse po vrsti.Se pravi kar skuham skuham za vse nič zanju posebej.Saj naj bi nekje pri 10 mesecih otroci jedli prav tisto kar jemo odrasli za kosilo.
Drugač sta pa prava korenjakauser posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DESETMESEČNIK
9.5.2006 13:21:21   
jrakov1
Saj pri nas tudi je vse,ampak nevem mogoče so res zobki tisti ki porušijo vse.

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DESETMESEČNIK
9.5.2006 13:21:55   
lelaval
Moja bo čez 2 dni stara 11 mesecev in ima tak ritem:
zbudi se okrog 6.00 - 7.00 - se dojiva in zaspi do 9.00. Ob 12.00 gre spat in spi 3 -4 ure - če spi notri, v vozičku le kako uro. Včasih popoldne še zaspi za kakšne pol ure, včasih pa tudi ne. Zvečer pa je ob 20.00 že zaspana. Včasih že ob 20.30 zaspi (najkasneje ob 21.30) in spi do jutra. Tu pa tam je kakšna noč, ko se še zbudi  vmes. Sem kar zadovoljna s takim ritmom spanja. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jrakov1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DESETMESEČNIK
9.5.2006 13:55:54   
Maleal
Naš gre zvečer spat 20:30-21.00 in spi nekje do 7ih,potem poje 2dcl mleka in še en čas skače v kinderpetu,nato še zaspi za kako urco ali dve.Ob 10 ih navadno vstanema,se previjema in oblečema,ter poje čokolino,bebi ali hippovo kašico ki se pripravi z vodo.Potem se igra ali grema ven.Okol 12ih zaspi za kaki 2 urci,potem je kosilo-ponavadi isto kot mi2,grema na sprehod,za pop.malico kako sadje,skuta,jogurt če rata tečen še ga dam za kako urco spat,ko vstane se igramo,ob 20ih tuširanje,večerja(isto kot dop.malica) in ajkat do jutra.Ima pa samo 2 spodnja zobka.To je to.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?