|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:17:10   
pety78
Saj ne, da sem mahnjena na kake blagovne znamke, bog ne daj, ampak letos jih bom verjetno kupila našemu tamalemu, pa me zanima, kakšna razlika je med originali in med kopijami? Zanima me glede udobja, potenja nogic, ...

LP




_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:24:09   
Anonimen
mi imamo fake, pa jih ima tamal najrajši user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:28:40   
TomTaylor
Razen v ceni nisem "ugotovila" nobene razlike. Slišala sem pa že ful veliko komentarjev, da so originalni boljši, pa še nisem ugotovila v čem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:32:37   
pety78
Najboljš, da še sama sprobam, pa si dam na levo nogo original, na desno pa ponaredek, pa bom videla. user posted image
Torej ni bistvene razlike. No, super!

_____________________________



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:39:42   
Belika
Odvisno od ponaredka. Znajo biti prav trdi in nič udobni...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:44:02   
sanja nk.
raje kar nobenihuser posted image ...
je tolikšna izbira dobrih sandalov za otroke...

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:47:06   
Volga
Ne vem, kakšna je razlika, ker nimam ponaredkov. jaz imam japanke kroks, mali je imel lani tagrde kroks, letos dobi nove, moje japanke so še kot nove, čeprav sem jih celo poletje nosila....jih ne zamenjam za noben sandal ali kaj drugega. Res so mi zakon.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 13:58:02   
Nika v službi
Pety, saj najbrž veš, da imamo mi Crocse - jaz, ker šparam na sebiuser posted image , ponaredek (pa ne slab, sem videla še mnogo slabše), Tomaž in Nika pa original. Zdaj, ko vidim razliko, bi vsakemu priporočila original.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:00:02   
ninocka
Nas ma ponaredke, pa ful rad jih nosi. Sem mu pa kupila lani ene ponaredke in so v 2h urah razpadli in se podplat se je ful znucal. Sem jih nesla nazaj in zahtevala denar (ti so bli res poden od podna zgleda). Z ostalimi pa nimamo problemov, pa jih je uporabljal za bremzanje na biciklu in na skiroju user posted image .
Pa jst mam tud ene fejk, pa so mi cist kul.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:02:52   
Korina1
Lani sem v dar dobila crocse -ponaredek in jih nosila celo poletje, upam da mi zdržijo še letos. Kakšna je razlika med ponaredkom ali originalom ne bi vedla. Me pa moti to da se ne dajo lepo sčistit.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:04:55   
tažana
jest imam tudi ponaredke. Na boso nogo jih težko nosim- kratek čas (sestrica ma tudi ponaredka ampak malo mehkejše so mi boljše). Z nogavicam so pa zakon. V vrtcu ne obujem drugega. user posted image

Ko jih boš kupovala poizkusi tvojo številko. Poizkusi jih čim več pa boš videla (čim bolj mehki morajo biti). Sem prepričana, da tudi ponaredke dobre dobiš.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:06:08   
tažana
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Me pa moti to da se ne dajo lepo sčistit.


Moji se čisto lepo čistijo. Jaz jih fliknem v stroj na 40 stopinj in so kot novi.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:08:04   
pety78
A vse jih že mate? user posted image user posted image

ČE bi si jih jaz kupila, bi si verjetno japonke, za Vida bodo pa kar klasični. Verjetno. user posted image

_____________________________



(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:08:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Zdaj, ko vidim razliko, bi vsakemu priporočila original.


Če ni blazna skrivnost - v čem pa je razlika?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:10:34   
Korina1
IZVIRNO SPOROČILO: tažana

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Me pa moti to da se ne dajo lepo sčistit.


Moji se čisto lepo čistijo. Jaz jih fliknem v stroj na 40 stopinj in so kot novi.


a kar v stroj jih daš? Pa ni z njimi nič narobe? To moram pa probat, ker res niso več lepi, sem jih imela tudi za na vrt pa bi jih blo res potrebno sčistit.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:16:08   
Freycha
Tiste, ki imate ponaredke, pa ste z njimi zadovoljne - kje ste jih pa kupili?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:19:16   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Tiste, ki imate ponaredke, pa ste z njimi zadovoljne - kje ste jih pa kupili?


No, pa še za originale povejte, kje se jih dobi na Gorenjskem. Za Hervis vem. Kje še?

_____________________________



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:20:54   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Zdaj, ko vidim razliko, bi vsakemu priporočila original.


Če ni blazna skrivnost - v čem pa je razlika?



Pri dolgotrajni nošnji te noga v fejkicah boli, peče, se ti poti... pri originalu ne. Mož, ki veliko stoji, je rekel, da jih ne zamenja za noben denar, da so originali vredni vsakega evra. Odkar jih nosi, ga noge sploh ne bolijo več.

Jaz sem kupila zelo soliden ponaredek lani v Deichmannu in sem bila z njimi za vsakodnevno, krajšo uporabo povsem zadovoljna. Verjetno pa bom letos tudi sebi kupila original, tele ponaredke pa bom imela le še za na vrt in okoli bajte... Nika pa dobi znova original, brez pomišljanja. Lanske je namreč povsem uničila na poganjalcu... 

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:22:02   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Tiste, ki imate ponaredke, pa ste z njimi zadovoljne - kje ste jih pa kupili?


No, pa še za originale povejte, kje se jih dobi na Gorenjskem. Za Hervis vem. Kje še?


Za Gorenjsko ne vem, ampak v LJ jih imajo v Supernovi (tam smo jih mi kupili) in tule v MC Šiška je tudi trgovina, kjer imajo original Crocse. Hervis je imel pa tudi ponaredke, ne samo original, pozor!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   velikosto kroksov
30.3.2009 14:22:37   
mojcaziga
sem malo čekirala njihovo spletno stran pa nisem našla. Kakšne so oznake velikosti recimo 38, 39? Ker v njihovi spletni trgovini so oznake W10, 11,........ user posted image user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:26:09   
Liya
Imam ponaredek in se mo zdijo super.Res da jih nosim samo po stanovanju
sem pa res dosti na nogah,pa me tudi ne bolijo nič.
Sem jih pa kupila v ljubljansem Massu.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: velikosto kroksov
30.3.2009 14:27:25   
Ribica **
Tamal ima oboje - ene fejk, pa ene originalne. Ampak ker je dober ponaredek, se mu ne potijo bistveno noge v njih, umazan je pa v enih in drugih, pa oboje ful rad nosi user posted image  Je pa prijateljica rekla, da je kupila ene fejk, pa se je tamali totalno noga potila. Tako da moras met sreco, ko kupis. So iz ful razlicne plastike. V Gardalandu so ok user posted image  

Jaz imam originalne, moj si je pa na morju kupil fejk, ker so mu to neznansko grdi cevlji, ampak kamni ga pa le niso pikal v noge user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:32:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne vem, kakšna je razlika, ker nimam ponaredkov. jaz imam japanke kroks, mali je imel lani tagrde kroks, letos dobi nove, moje japanke so še kot nove, čeprav sem jih celo poletje nosila....jih ne zamenjam za noben sandal ali kaj drugega. Res so mi zakon.


Kar se mene tiče so vsi kroksi tagrdi.

Zdej sem vidla še en kroks presežek - kroksi oblečeni z mufki user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Crocsi original ali ponaredek
30.3.2009 14:43:35   
pety78
Kar se mene tiče so vsi kroksi tagrdi.


Men pa spodnji niso grdi. So mi prav všeč.

http://shop.crocs.com/pc-109-4-capri.aspx?navcategories=3,4

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: velikosto kroksov
30.3.2009 14:45:19   
Belika
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

sem malo čekirala njihovo spletno stran pa nisem našla. Kakšne so oznake velikosti recimo 38, 39? Ker v njihovi spletni trgovini so oznake W10, 11,........ user posted image user posted image user posted image

lp, mojca







US
UK
EU

M4/W6
4
36-37

M5/W7
5
37-38

M6/W8
6
38-39

M7/W9
7
39-40

M8/W10
8
41-42

M9/W11
9
42-43

M10/W12
10
43-44

M11
11
44-45

M12
12
45-46

M13
13
47-48

evo to je z njihove strani...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

če bi se vam dohodek zmanjšal za 20%, bi zmanjšali vrednost nakupa igrač za priložnosti kot so rojstni dan, Miklavž, Božiček?

da (58%)

ne, bi varčeval pri drugih stvareh (23%)

ne (7%)

ne vem (12%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!