|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Copatki za v vrtec
2.8.2008 12:36:30   
Janeja
Kakšne copatke kupujete vašim malčkom za v vrtec?
Lea je imela lani Super Fitke, letos pa jih ne najdem nikjer na Celjskem. user posted image Bo menda treba v LJ po nakupih. A katera ve, kje jih imajo? Cicibanovih ne maram, ker je pretrd podplat.
Še kateri drugi?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 12:43:49   
Maleal
Superfitove,sem jih ravno danes kupila v Humanicu-MB.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 12:52:38   
Naja30
Tudi v Lj v massu ni za dobit superfitk. Te so najboljše in bi ji jih tudi za v vrtec kupila.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 13:03:14   
lojzika
A jih niso včasih imeli tudi v kopitarninih trgovinah?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 13:15:21   
Čebelica - trot
Tudi jaz sem jih zadnjič gledala v Žilniku, če ti je kaj poznano. Baje so nekje iz celjskega (ta trgovina).
Ma pa superfit zdej nove izvedbe copatk, kao Geox, dihajo skoz podplat.


_____________________________

la la la

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 13:55:46   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Tudi v Lj v massu ni za dobit superfitk. Te so najboljše in bi ji jih tudi za v vrtec kupila.

A si sigurna?
Sem ravno klicala v Mass LJ in mi je rekla, da jih imajo. Pa se vseen ne bi rada v LJ samo obračat vozla.

Pa hvala vsem za informacije. Nekje jih bomo že našli. Sem se kar odločila, da ostanemo na Superfitkah. Zdaj jih moramo samo še najdit. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 16:39:11   
Meggi
Joj, a jih nimaš čist bliz! Jaz sem jih včeraj vidla v Šolnčku- Vojnik. Imate tud v Žalcu. Sam meni se pa zdijo take plastične- podpat se da kao prat. Sam a ne razpade. So pa kr drage 24e.

Jaz sem gledla za naše. Mala jih je v tem mesecu ko je ni bilo v vrtcu- prerastla!  Drgač pa one v Tušu Alenka- imajo močn podlat. Kupili za veliko. Mormo iskat za v šolo- ne morn verjet!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 18:59:09   
ČebelicaMaja
V Humanicu v Supernovi na Rudniku v LJ jih sigurno imajo, sem bila 3 dni nazaj tam in jih kupila.

< Sporočilo je popravil ČebelicaMaja -- 2.8.2008 19:00:33 >


_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 21:17:30   
januskica
sem kupla prejšnji teden tamali superfit v massu v lj. jih imajo kolkr češ in ful modelov. stanejo okrog 19€. 

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 21:33:03   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Tudi v Lj v massu ni za dobit superfitk. Te so najboljše in bi ji jih tudi za v vrtec kupila.

A si sigurna?
Sem ravno klicala v Mass LJ in mi je rekla, da jih imajo. Pa se vseen ne bi rada v LJ samo obračat vozla.

Pa hvala vsem za informacije. Nekje jih bomo že našli. Sem se kar odločila, da ostanemo na Superfitkah. Zdaj jih moramo samo še najdit. user posted image



Joj oprosti, mogoče je res stara informacija in so jih že dobili. Moja tašča jih je kakšen teden nazaj iskala. Če jih imajo, pa super.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Copatki za v vrtec
2.8.2008 21:55:42   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Joj, a jih nimaš čist bliz! Jaz sem jih včeraj vidla v Šolnčku- Vojnik. Imate tud v Žalcu. Sam meni se pa zdijo take plastične- podpat se da kao prat. Sam a ne razpade. So pa kr drage 24e.


Šolnček v Šempetru nima Superfita (samo Cicibanove). Je pa Superfit ful mehkejši od Cicibana, pa čist nič plastičen. A si ziher, da si gledala taprave? Ima pa v podplatu res luknjice kot Geox in se nogica noter ne poti. Jaz sem bila - oziroma Lea user posted image - z njimi res zadovoljna.

Se bom verjetno res v LJ zapeljala drug teden.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Copatki za v vrtec
3.8.2008 23:21:13   
frutka_
Jaz tamalemu kupujem superfit copatke že dve leti pa imajo od nekdaj spodaj luknjice tako da...ne vem, če je to kaj novega. V MB jih sicer dobiš v kar nekaj trgovinah. Če boš kaj po MB hodila.user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Copatki za v vrtec
11.8.2008 22:46:40   
Janeja
Samo da vam sporočim: danes smo bili v LJ v MASSu in imajo res veliko izbiro Superfitovih copatk. Lea si je sama izbrala ene roza s konjički in so prav simpatični. user posted image
Hvala še enkrat vsem za informacije. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Copatki za v vrtec
12.8.2008 9:42:03   
mala zirafa
Moji (4) smo kupili usnjene balerinkev alpini.Pozimi pa dobi tople cicibanke.Čeprav se mi zdi da se jim noga ful poti v teh debelih zaprtih.Igralnice so ogrevane, otroci pa ves čas v muvingu.Ne vem kaj je boljše?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Copatki za v vrtec
12.8.2008 14:20:53   
skokica01
V LJ Superfitke prodajajo:
- v kleti hale A (BTC)
- v humanicu (City Park)
- v podhodu Plave laguna za Bežigradom (trgovina ARA)


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?