|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Chicco tris s3 voziček
30.3.2006 22:56:53   
rey
a ima katera mogoče ta voziček, zanima me če je možno več nastavitev naslona ali je samo en sedeč položaj? Hvala.  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Chicco tris s3 voziček
1.4.2007 19:44:34   
tvis
živjo

Mi imamo voziček S3 in meni je zelo všeč, posebej zato ker je terenski in se da skoraj povsod pridt z njim. Nima samo en položaj, lahko se spusti v ležeč položaj ali dviguje v sedeč položaj. Ko je v ležečem položaju ne leži čisto na tleh (vodoravno) ampak je malo dvignjen (recimo za 20 stopinj), zato smo mi kupili še lupinco oz. avtosedež ki sodi k vozičku, tako da se je naša hčerka vozila do 4. meseca v lupinci. Originalni del daš dol iz vozička in daš lupinco gor. To nama je bilo zelo všeč. Ko smo kam šli z avtom, se je v avtu vozila v lupinci in potem samo lupinco daš na voziček in greš na sprehod. Čisto enostavno.

LP J

(odgovor članu rey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?