|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 21:43:11   
tia&silvija
Najprej, da s pohvalim. Naša pikica je stara že 3. mesece!:bravo::sloncek::bravo:

In seveda pri treh mesecih sledi prvo cepljenje. Mi ga imamo jutri.
Prosim povejte mi kako so vaše pikice kaj reagirale na cepljenje, a so dobile kakšno reakcijo:ups:, ali so veliko jokale:ups:???????????:zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2:

Sem tako žalostna:((! Mislim, da bolj kot Tia, ki ne ve kaj jo čaka.

Kolk ste pa bili kaj težki in veliki pri 3. mesecih???????

LP, S&T
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 21:44:33   
jasna j.
Ti bom vse v petek povedala, ker nas to vse še čaka.
LP! Jasna

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 21:45:33   
Pupica
jap, naša je spala še več kot pa običajno9nebesa9nebesa9nebesa9nebesapa žće tko spi non stop.
Aja je bla pa zlo pridna, ni nč zajokala ko je dobila v bedrček inekcijo.
Pri 4.mesecu je mal zastkal, ni bla ravno navdušena nad cepljenjem:(
no ni blo pa hudega:((

sicer so pa Tie fejst punc, in tut tvoja bo dobro prenesla, verjemi mi!:bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 21:55:16   
Anonimen
Tudi Tibor ni nič zajokal in ni imel nikakršne reakcije.

(odgovor članu tia&silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 22:23:37   
Miško
Hi

Mi smo se cepili prejšnji četrtek in se je naš otročič zbudil že ob štirih zjutraj in začel jamrati. Je bil naš otročič v petek cel dan bogi, je jamral in smo ga mogli nosit naokoli. Zvečer je imel 37°. Hujšega pa ni bilo. V soboto je bil že O.K., vendar smo še ostali v stanovanju, danes smo se pa veselo potepali po sončku. Je pa kar precej jokal, ko so ga piknili. Mu je sestra celo iglo zarila v nogico, je bilo prav grozno. Pa ne vem, ali mora tako bit, ali pa je bila samo tako groba.

Smo pa pri treh mesecih bili težki 6,36 kg in veliki 64 cm.



LP

Miško&Matija


(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 22:25:07   
rubin
mi smo prvič cepili Matica v torek in je jokal, ker smo morali tako dolgo čakat, da je postal že lačen in zaspan. Drugače pa reakcij ni bilo,mu je pa pediatrinja za vsak slučaj napisala recept za svečke. Drugače je pa velik 61 cm in tehta 6220 g.

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 22:27:00   
rubin
aja, je pa zdaj že 2 noči prespal, kar jih ni še nikoli. Mogoče pa pikica pomaga :-)

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 22:44:45   
Sabla
Jaz sem se tudi bala cepljenja pa ga je dobro prenesla,le majhno zatrdlinco je imela na mestu vboda.Jokala ni nic,tako da sem sla prejsni teden na drugo cepljenje brez skrbi.
Pri treh mesecih je tehtala 6700g,velika pa 64 cm.
Mene je strah cepiva pri 12-tih mesecih,kateri je na osnovi jajc.Nekateri otrocki imajo hude alergije:(

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Cepljenje pri 3. mesecih
30.1.2005 22:55:39   
Sibil_
Moj Patrik je bil cepljen v četrtek zjutraj, prej je še bil sistematski pregled.In ker je na sistematskem zdravnica potegnila dol kožico na lulčku se je drl ko hudič, pol sem ga komaj za silo potolažila pa je dobil še pik in je bila spet kriza.Je kar jokcal bogi, pa jaz sem se kar spotila zraven.:grrr:
Drugače je pa star 3,5 mesecev, ima 6700 gr in 69 cm.
Zvečer v četrtek je imel malo vročine in bil malo bolj tečka, drugače pa vse ok.
LP pa čimmanj boleče cepljenje želim,:rozica:
Sibil

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Cepljenje pri 3. mesecih
31.1.2005 7:39:09   
puri
Naš ni niti mal zajokal, kot da ni bilo nič.....doma pa tut ni blo nobene razlike:bravo:

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Cepljenje pri 3. mesecih
31.1.2005 7:54:48   
Trebnje
Naša tudi ni nič jokala,pa tudi nobene reakcije ni imela.

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Cepljenje pri 3. mesecih
31.1.2005 8:31:04   
JASNA D
Marko ni pri nobenem cepljenju do 1. leta jokal. Ko je bil cepljen pri 12 m, pa se je drl, kot hudič (je že menda kapiral, da to boli). Reakcije ni bilo nikoli nobene, razen tega, da je bil še 2 dni po cepljenjih vedno zelo priden.

Ivana se je že pri prvem cepljenju huronsko drla, reakcije pa ni bilo nobene.

Nič bat! Vse bo O.K.

Jasna

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Cepljenje pri 3. mesecih
31.1.2005 8:37:39   
itta
Mi smo imeli cepljenje prejšno sredo in moram reči, da je bil Jakob prav priden. Na mestu vboda je imel še 2 dni rahlo oteklino (zatrdlino) drugače pa vse OK.
Jaz sem mu dajala obkladke.

Držim pesti, da pri vas ne bo reakcij! :)

Lp, itta

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Cepljenje pri 3. mesecih
31.1.2005 8:54:25   
kaja11
Mi imamo pa prvo pikico v sredo.....ali ga bodo cepilio, če ima malo zamašen nosek??

Kaja

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Cepljenje pri 3. mesecih
31.1.2005 9:48:28   
Maxica
Pri nas je bil Max do sedaj dvakrat cepljen, pa ni bilo nikoli kakšnega joka, pa tudi reakcij ni bilo. Upam, da bo tako tudi v tretje, čeprav smo tudi mi prehlajeni. Če bo tako, ga ne bom pustila cepiti. Rajši pač počakam kakšen teden, kot da je kaj narobe.

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Takoj po menstruaciji?
qloq

Imam eno bolj splošno vprašanje, zanima me namreč kakšna je pri ženski možnost zanositve takoj po menstruaciji, kakšen dan ali dva ali 5.dni po mesnstruaciji ali je možnost večja ali manjša?

Da (60%)

Ne (9%)

Mogoče (12%)

Nevem (5%)

Obstaja (13%)

Ali je sploh ni (1%)


Število vseh glasov: 108

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!