|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena nove vozniške
17.6.2008 17:13:41   
karmy85
Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve,koliko je cena nove vozniške.
Mi je potekla in jo moram spet dat na nov delat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 17:48:20   
Anonimen
9,22 evra (taksa) in 1,23 evra (ovitek), toliko sem jaz plačala, ker sem menjala staro zaradi spremembe priimka in naslova.

(odgovor članu karmy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 17:51:17   
gojska
pa slikat se moršuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 18:00:12   
karmy85
Sem se že.user posted image user posted image
Aja,jaz nosim očala in se takrat pozabila na pregledu rečt za zdravniško spričevalo.Ali mi bojo brez tudi naredil?

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 18:10:43   
ona
Če nosiš očala in imaš vozniško npr. zaradi očal samo 10 let,potem bojo na upravni enosti zahetevali zdravniško spričevalo,sem tole glihkar  jaz delalauser posted image

(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 18:33:26   
karmy85
Ja jaz sem imela pregled enkrat aprila v optiki Clarus.Kaj pa naj zdaj? Ali naj grem nazaj tja,ker vprašanje,če mi bodo zdaj dali zdravniško spričevalo?user posted image user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 18:47:30   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Če nosiš očala in imaš vozniško npr. zaradi očal samo 10 let,potem bojo na upravni enosti zahetevali zdravniško spričevalo,sem tole glihkar  jaz delalauser posted image


Ko sme šla jaz zamenjat vozniško zaradi novega priimka, zdravniškega spričevala niso zahtevali.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 20:02:27   
copka
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Če nosiš očala in imaš vozniško npr. zaradi očal samo 10 let,potem bojo na upravni enosti zahetevali zdravniško spričevalo,sem tole glihkar  jaz delalauser posted image


Meni so v cetrtek isto rekli. Ceprav pri zadnjem podaljsanju nisem nic rabila (se mi zdi user posted image ). Mnenje okulista pa ne sme biti starejse od enega meseca (tako so mi rekliuser posted image )

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cena nove vozniške
17.6.2008 21:15:03   
smrka
A se dajo ze narest te nove vozniske po merilih EU? Al so se zmer tiste "knjige"?

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?