|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 12:37:13   
Mala_princeska
Živjo gobarke, gobarji, ljubitelji gozdnih batkov user posted image user posted image user posted image .

Mene pa zanima koliko stane kilogram svežih jurčkov, sušenih, lisičk na tržnici v Ljubljani, Novem mestu,...ali kjerkoli v Slo?

Pa če jih sploh kaj prodajajo? user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 12:47:28   
mala maja
V Domžalah pred bivšim Vele je cena en paketek (tak kokr so ponavadi jagode notri) cca. 250g lisičk 4.50€

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 14:11:30   
maca m
Če greš iz NM proti Metliki jih na vsakem parkingu prodajajo. 

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 14:38:21   
Volga
Ne vem, jaz jih šenkam. 

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 18:58:03   
ribica.
12 eurov kila, ali je bla cena za tisto polkilsko košarico?? ne vem, ampak tolk ne bi dala, no way!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 19:13:28   
KIKI****
Tukaj lahko pogledaš za tržnico v LJ

http://www.jh-lj.si/index.php?m=51&id=1439&sort=categories.ordernumber&filter=324

Cene na tržnici Dnevne cene pridelkov in izdelkov na ljubljanskih tržnicah so informativnega značaja.
Cene na ljubljanskih tržnicah na dan 9.7.09.
Cena za kg oz. za enoto v EURGozdni sadežioddo Robidnice8,00 EUR8,00 EUR Borovnice10,00 EUR10,00 EUR Gobe - jurčki30,00 EUR30,00 EUR Gobe - lisičke12,00 EUR16,00 EUR Gobe - šampinjoni4,00 EUR4,00 EUR Jagode gozdne25,00 EUR25,00 EUR

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 19:45:40   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne vem, jaz jih šenkam. 


Kar šenkaj mi jih, jaz jih pa naprej mastno prodam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 19:46:50   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Tukaj lahko pogledaš za tržnico v LJ

http://www.jh-lj.si/index.php?m=51&id=1439&sort=categories.ordernumber&filter=324

Cene na tržnici Dnevne cene pridelkov in izdelkov na ljubljanskih tržnicah so informativnega značaja.
Cene na ljubljanskih tržnicah na dan 9.7.09.
Cena za kg oz. za enoto v EURGozdni sadežioddo Robidnice8,00 EUR8,00 EUR Borovnice10,00 EUR10,00 EUR Gobe - jurčki30,00 EUR30,00 EUR Gobe - lisičke12,00 EUR16,00 EUR Gobe - šampinjoni4,00 EUR4,00 EUR Jagode gozdne25,00 EUR25,00 EUR



Hvala vsem za odgovore.

Ja gobe so drage, saj tudi dolgo rabiš da jih nabereš. user posted image user posted image user posted image






_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 20:25:17   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne vem, jaz jih šenkam. 


Kar šenkaj mi jih, jaz jih pa naprej mastno prodam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .





Jaz imam pa prijatelje, ki gob ne nabirajo, jih imajo pa radi. Jaz jih pa rada nabiram in ne jem. In moji tudi ne. Torej je najbolje, da jih dam naprej. In mi ni težko. Pravzaprav sem srečna, ko vidim zadovoljne obraze.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
9.7.2009 21:51:15   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ne vem, jaz jih šenkam. 


Kar šenkaj mi jih, jaz jih pa naprej mastno prodam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .





Jaz imam pa prijatelje, ki gob ne nabirajo, jih imajo pa radi. Jaz jih pa rada nabiram in ne jem. In moji tudi ne. Torej je najbolje, da jih dam naprej. In mi ni težko. Pravzaprav sem srečna, ko vidim zadovoljne obraze.



To je pa full lepo.
Mi jih pojemo sicer po večini sami,
ampak dam včasih kaj tud tašči, ker jih večkrat pripravi kot jaz.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
10.7.2009 9:09:12   
mala maja
no pri nas smo vi vneti gobarji. Če nam kav ostane šenkam, jurčke, lisičke in šampinjone dam pa v skrinjo, pa imamo pozimi za juhice in omake. Samo res pa pazimo da niso celo leto v skrinji.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
10.7.2009 9:44:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Jaz imam pa prijatelje, ki gob ne nabirajo, jih imajo pa radi. Jaz jih pa rada nabiram in ne jem. In moji tudi ne. Torej je najbolje, da jih dam naprej. In mi ni težko. Pravzaprav sem srečna, ko vidim zadovoljne obraze.


A potem sortiraš:

- lisičke za najboljšo prijateljico
- jurčki za sodelavko
- vražji goban za šefa
- panterjeva mušnica za taščo...? user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cena jurčkov,lisičk na tržnici?
10.7.2009 10:16:05   
Alfabeta
volga ti si pa res prijazna. Kdo bi si mislil? user posted image


Sicer pa so v Nm take male košarice 15€ (kot je ena omenila na poti NM-Metlika), po moje da v njih ni več kot 30 dag.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?