|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ce lahko pomagate...
16.11.2012 20:24:54   
Frodo Bisagin
Na pobudo kolegice bom kar kopirala:


Objava v novickah slovenske filantropije:

Tudi številne prosilce za mednarodno zaščito je mraz ujel nepripravljene. Potrebujejo zimska oblačila in obutev (otroško, žensko in moško).
Prav tako zanje zbiramo rabljene televizorje, računalnike.
Stvari lahko kadarkoli pripeljete v Azilni dom, Cesta v Gorice 15, Ljubljana, ali pa izključno 22.11. do 19. ure na Slovensko  filantropijo, Poljanska c.12.

Za ogrožene migrante zbiramo tudi:
- pralni stroj,
- hladilnik,
- mikrovalovno pečico.
Kontakt Živa (041 648 358).

Skratka, kdor koli se želi česa znebiti, pa da je to še vedno lepo ohranjeno in uporabno, naj pripelje ali na filantropijo ali pa direktno v Azilni dom.  Dobrodosle so (zelo) tudi igrace, barvice, knjigice...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ce lahko pomagate...
18.11.2012 16:40:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Na pobudo kolegice bom kar kopirala:


Objava v novickah slovenske filantropije:

Tudi številne prosilce za mednarodno zaščito je mraz ujel nepripravljene. Potrebujejo zimska oblačila in obutev (otroško, žensko in moško).
Prav tako zanje zbiramo rabljene televizorje, računalnike.
Stvari lahko kadarkoli pripeljete v Azilni dom, Cesta v Gorice 15, Ljubljana, ali pa izključno 22.11. do 19. ure na Slovensko  filantropijo, Poljanska c.12.

Za ogrožene migrante zbiramo tudi:
- pralni stroj,
- hladilnik,
- mikrovalovno pečico.
Kontakt Živa (041 648 358).

Skratka, kdor koli se želi česa znebiti, pa da je to še vedno lepo ohranjeno in uporabno, naj pripelje ali na filantropijo ali pa direktno v Azilni dom.  Dobrodosle so (zelo) tudi igrace, barvice, knjigice...



Zgolj obnavljam temo.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.11.2012 19:13:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ce lahko pomagate...
18.11.2012 19:19:31   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Tudi jaz jo dvigam više.


Hvala :)


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ce lahko pomagate...
18.11.2012 19:24:57   
Stanislava_
Nimam nič od velikega, se bo pa ziher našla kakšna 'premajhna' igrača.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ce lahko pomagate...
19.11.2012 11:00:57   
ronja
Super, da zdaj sprejemajo igrače! Smo jih hotele že pred nekaj časa (beri: lani) podarit prav azilu, ker se mi je zdelo, da bi bilo fajn, če bi lahko vsak otrok dobil kako svojo igračo, tako da jo lahko res potem vzame, kamorkoli že gre kasneje (če grejo mogoče kateri v rejo, ne vem?)... ampak sem mela hudimano velike probleme, da bi kogarkoli tam dobila, da bi mi povedal, kam lahko peljem stvari. Sem jim pisala mail, klicala po tel,... na netu so meli še star naslov, kamor smo nesli stvari, pa ni bil pravi,... skratka cela zbrka (to povem samo zato, ker če mate tam kontakte, se splača te stvari porihtat, ker je gotovo veliko ljudi, ki bi radi dali).
Takrat sem klicala tudi materinske domove, varne hiše sem kontaktirala preko maila, povedala, kaj imamo, pa nič od tega niso hoteli, ker imajo baje igrač dovolj, rabili so zelo specifične reči (recimo hojco) in nisem mogla nič pomagat. Edino deke in stvari za pse mi je uspelo spravit v promet v zavetišču Horjul.

Oblačila imamo samo zelo micena za oddat, tako mali verjetno še ne potujejo (par mesecev), razen nekaterih reči, ki jih nikjer niso hoteli (če imate tam veze, koliko so kaj izbirčni? Naše obleke niso ravno v top stanju...)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ce lahko pomagate...
19.11.2012 16:27:01   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Super, da zdaj sprejemajo igrače! Smo jih hotele že pred nekaj časa (beri: lani) podarit prav azilu, ker se mi je zdelo, da bi bilo fajn, če bi lahko vsak otrok dobil kako svojo igračo, tako da jo lahko res potem vzame, kamorkoli že gre kasneje (če grejo mogoče kateri v rejo, ne vem?)... ampak sem mela hudimano velike probleme, da bi kogarkoli tam dobila, da bi mi povedal, kam lahko peljem stvari. Sem jim pisala mail, klicala po tel,... na netu so meli še star naslov, kamor smo nesli stvari, pa ni bil pravi,... skratka cela zbrka (to povem samo zato, ker če mate tam kontakte, se splača te stvari porihtat, ker je gotovo veliko ljudi, ki bi radi dali).
Takrat sem klicala tudi materinske domove, varne hiše sem kontaktirala preko maila, povedala, kaj imamo, pa nič od tega niso hoteli, ker imajo baje igrač dovolj, rabili so zelo specifične reči (recimo hojco) in nisem mogla nič pomagat. Edino deke in stvari za pse mi je uspelo spravit v promet v zavetišču Horjul.

Oblačila imamo samo zelo micena za oddat, tako mali verjetno še ne potujejo (par mesecev), razen nekaterih reči, ki jih nikjer niso hoteli (če imate tam veze, koliko so kaj izbirčni? Naše obleke niso ravno v top stanju...)


Sama ze leta vozim stvari v Azilni dom  - tudi igrace, kolesa, vozicke za dojencke...
Nekateri otroci se rodijo v Azilnem domu, pridejo zenske nosece itn.., tako da tudi za ta cisto male pride vse prav..
Zanimivo je, da nihce ne pomisli, da recimo se brezdomcem manjka perila, brisac, nogavic... Vsi dajejo vrhnja ob lacila modrce pa gate pa skoraj nihce... jim imamo izgleda za krpe za prah :)

BTW: po informaicjah, ki jih imam, vse tisto kar se ne "porabi" v AD gre v Marobor na Rdeci kriz, kjer razdelijo naprej....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ce lahko pomagate...
19.11.2012 17:41:39   
ronja
Nekateri otroci se rodijo v Azilnem domu, pridejo zenske nosece itn.., tako da tudi za ta cisto male pride vse prav..

Super, da si povedala, bomo peljali:).
perilo je verjetno problem to, da lepega perila ljudje ne dajejo stran, tisto, ki je pa že strgano, ga pa tudi ne bi vzeli... Sicer se pa strinjam, vendar je to po moje fora obrabe - spodnje hlače se prej znucajo, ker jih vsak dan menjamo in se velikokrat perejo, pulover pa bolj redko. Isto je pri oblačilih za otroke, navadno kadar dobiš kaj, je ogromno puloverjev in bolj malo perila - ker se pač bolj znosi...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




otrok
v3sn4

katera je bila njegova prva beseda?

ata (27%)

mama (33%)

ej (2%)

ne (11%)

cist nekaj drugega :) (27%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!