|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Calpol
14.9.2005 14:14:48   
m_m
No naši so začeli rasti zobki. Dala sem ji pol one žličke Calpola, pa ni blo nič bolš, pol sem ji dala še pol, pa spet ni bilo razlike. A ni to čudno? A ta zadeva ziher pomaga? To je trajalo 2 uri, zdej je pa od izmučenosti zaspala.

Najhuje nas tak čaka zvečer A ji bom lahko spet dala? Mogoče bo pa pol primlo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Calpol
14.9.2005 14:52:47   
ibiza
Kva pa maš to? Žličke? Mi mamo gel pa namažeš pa je po 10 min mir!!!

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Calpol
14.9.2005 14:55:22   
simona2
Kaj pa jantarna ogrlica, ki je tak velik hit v tujini in mislim da že tudi pri nas in naj bi omilila bolečine pri dobivanju zobkov? Ali je katera že slišala za to oziroma ali jo katera uporablja. Jaz sem do zdaj spoznala dve mamici, ki sta se obe zelo pohvalili in rekli, da zadeva deluje??

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Calpol
14.9.2005 15:27:09   
m_m
ibiza a je na recept?

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Calpol
14.9.2005 15:31:29   
m_m
aja pa neke homeopetske kroglice Osanit iz avstrijskih lekarn tut menda pomagajo, sam Avstrija je daleč

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Calpol
14.9.2005 16:51:24   
ibiza
Ne, ni na recept, imenuje se pa Calgel. Babi mu je pa enkrat kar z vinom namazala pa je rekla da je blo po 5 minutah dobro ( ni vedla da mamo Calgel).

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Calpol
14.9.2005 16:58:05   
Naja31
Pri nas je calpol pomagal. Pri vas ocitno ne. Probaj calgel, ki pa pri nas ni pomagal. Obstaja tudi basam primo denti ki ga tu na forumu full hvalijo, samo jaz ga nisem poskusila.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Calpol
14.9.2005 21:54:42   
m_m
Balsamo primi denti Smo lih iz dežurne lekarne, tak je blo hudo, pol mi je pa med potjo zaspala Verjetno je že mogla bit zmatrana. Tak da še nismo sprobal če deluje. Upam, da

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Calpol
15.9.2005 10:54:12   
špelin@
Pri naši prvi je Calgel resnično pomagal

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Calpol
15.9.2005 11:02:52   
NIN@
Granule Osanit so super v Avstiji stanejo 18 EUR, drugače pa nam pomagajo tudi hrvaške kapljice.....super mrtvijo dlesni!!

lp
nin@

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?