|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bumbo stolček
11.11.2010 19:57:25   
divans1
Zanima me, kakšne izkušnje imate z njim, ali se ga recimo splača kupit, glede na to, da imam že stolček za hranjenje Peg Perego? Vem, da je to recimo, da ga daš notr, če greš na wc, ali kaj podobnega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bumbo stolček
11.11.2010 20:24:23   
m_o_i
hja...ce peg peregov stolcek nima vgrajene funkcije "mama gre lulat/kakat", potem je nakup bumbota pametna odlocitev user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bumbo stolček
11.11.2010 20:28:07   
hubi
Naš se je metal nazaj in sem ga zadnji hip ujela, preden bi usekal na tla. Ni stabilen. Jaz sem ga nesla isti dan nazaj. Pa še nekaj jih ima podobne izkušnje.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bumbo stolček
11.11.2010 20:30:24   
nincrli
Mi smo ga ful uporabljali, mi je zakon user posted image pa ne sam za hranjenje smo ga tud kar vozili s seboj, če smo šli kam na obisk itd. 

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bumbo stolček
11.11.2010 22:00:00   
sissley
Nam ga je posodila prijateljica. Prvih par dni je bil navdušen nad stolčkom nato pa mu je postala prava misija kako se "rešiti" stolčka.
To je zgledalo tako, da se je začel dvigovat z nogami in s hrbtom butat nazaj. Še isti dan smo ga nehali uporabljat, ker nisem videla smisla da bi ga pustila v stolčku, če je želel na vsak način ven. Še dobro da ga nisem kupila, ker niti slučajno ni poceni.
Ima pa marsikdo super izkušnje, od prijateljice pupa je v njem uživala sto na uro in se igrala z igračkami. Odvisno od otroka pač.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bumbo stolček
12.11.2010 6:41:41   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

hja...ce peg peregov stolcek nima vgrajene funkcije "mama gre lulat/kakat", potem je nakup bumbota pametna odlocitev user posted image


Če je to pametna odločitev, sem jaz lahko popuser posted image . NIti pod razno ga ne bi pustila v bumboto, ko grem na wc. Za to so tla, stajica. Naš je iz bumbota zlezel ven pri dobrih 5 mesecih.
Smo ga pa vseeno nekajkrat uporabljali. Ampak je moral bit vedno kdo zraven, pa naenkrat je not vzdržal glih 1-3 minute

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bumbo stolček
12.11.2010 10:13:22   
alexjera
Zadeva je uporabna in ni uporabna, odvisno od tega, kakšnega otroka imaš.

Naša prva je zelo uživala v njem in smo ga uporabljali dokler smo jo lahko stlačili vanj. Vsepovsod smo ga vozili s sabo in je bil res vsestransko uporaben. Res pa je, da je bil mala bolj mirne sorte.

Pri drugem ga pa skoraj nismo uporabljali, ker je že po parih uporabah snel mizico, zlezel je ven, metal se je nazaj in to s takšno močjo, da je bumbota kar prevrnil. Skratka bumbo se je v primeru živahnega otroka izkazal za neuporabnega, celo nevarnega.

Če imaš možnost, da ti ga nekdo posodi, jo izkoristi, ker je cena novega cca. 50 evrov + mizica. Razmisli.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bumbo stolček
12.11.2010 10:22:01   
Barbara_L
Neuporaben za nas. Metal se je ven. Ni šans, da ga noter pustim. Jaz ga odložim na tla, na puzzle.

(odgovor članu alexjera)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bumbo stolček
12.11.2010 13:17:20   
katy83
Divans, jaz ga sicer nimam, sem pa tudi razmišljala o nakupu, ampak sem si premislila. Če imaš stolček za hranjenje, daš user posted image tja, najboljše pa itak na tlehuser posted image . Škoda €, res. Itak se bo tvoj user posted image začel zdaj na veliko plazit ali pa se žeuser posted image in dvomim, da mu bo fajn v stolčku. Vsaj naš navihaneec je najbolj srečen, ko lahko raziskuje po stanovanju. 

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bumbo stolček
12.11.2010 13:18:06   
divans1
Joj, najlepša hvala za nasvete!! Glede na to, da mam zlo živahnega fantka, se ne bom odločila za nakup, brez veze, pa še poceni ni, bom ga raje kar na puzzlih mela hehe...user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?