|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bušman v SLO
10.6.2008 9:14:17   
Volga
 
Evo ga, maestra. Kdo ve, kaj bo spet naumil user posted image  Je pa hecen tale človek sicer, pa tudi precej trde glave, da ne rečem grše.


user posted image

18. Maria Bartiromo: "Zanima me, ali ste kdaj koga pogooglali? Uporabljate Google?"
Predsednik Bush: "Občasno. Ena izmed stvari, ki sem jih na Googlu uporabljal, je iskanje zemljevidov. Zelo zanimivo je videti - pozabil sem ime programa -, ampak dobiš satelit in lahko - nekako vidiš ranč. Spomni me na to, kje hočem včasih biti." (Google Earth morda? Intervju z Mario Bartiromo na CNBC-ju, 2006)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 9:15:59   
Volga
Ali pa tale:

5. "V treh službah delate? … Edinstveno ameriško, mar ne? Mislim, fantastično je, da počnete to." (Ločeni materi treh otrok o čudoviti Ameriki, Omaha, Nebraska, 2005)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 9:22:54   
~Biba~
http://igre.akc.si/igre-bush-shootout.php

http://www.games386.com/igre/miniclip/dancingbush/



< Sporočilo je popravil kleja -- 10.6.2008 9:23:42 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 9:26:53   
~Biba~
čisti bušomanizem:)

http://www.genspot.com/video-24159/bush-predsednik-bush.aspx

http://www.genspot.com/video-20861/busizmi-ko-voditelj-odpove.aspx


< Sporočilo je popravil kleja -- 10.6.2008 9:29:46 >

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 9:27:02   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

user posted image






user posted image




< Sporočilo je popravil shorty -- 10.6.2008 19:21:21 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 9:30:19   
Freycha
sem prav vesela, da ne živim več v LJ, ker bi me ta tip samo še bolj v slabo voljo spravil, ker delajo take štale s tem, ko je tu...... hvala bogu, pa en MB za tega bušmana ni zanimiv....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 9:55:14   
puncica
mater pol noči nisem spala zarad teh glupih avionov ki so letal celo noč nad glavo user posted image user posted image Pa najbolj pomembno je da se je buševa ženska sprehodila po ne vem kateri ulici in šla v frančiškansko cerkev in zaokrožila po tromostovju, sem misla da bodo že povedal v kater kemični wc je še zavila in kaj je blo na wc papirju narisano ko si je rit obrisala

BUTLI!!!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 9:59:14   
Volga
Moj zdaj že dva večera videva eno čudno "letalo" oz. neko plovilo. Mislite, da zaradi Bušmana, mislim zaradi poostrene varnosti, ali se mu je kaj premaknilo v glavi?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 10:06:01   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Moj zdaj že dva večera videva eno čudno "letalo" oz. neko plovilo. Mislite, da zaradi Bušmana, mislim zaradi poostrene varnosti, ali se mu je kaj premaknilo v glavi?


user posted image user posted image

Oboje je možno. TI ga najbolje poznaš...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 10:15:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Moj zdaj že dva večera videva eno čudno "letalo" oz. neko plovilo. Mislite, da zaradi Bušmana, mislim zaradi poostrene varnosti, ali se mu je kaj premaknilo v glavi?


user posted image user posted image

Oboje je možno. TI ga najbolje poznaš...user posted image


ja, saj zato, se pa bolj k drugi varianti nagibam user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 10:21:05   
noe
Ta je res bedak od bedaka.
Samo upam, da se ne bosta srečala z našim ministrom Podobnikom. Sem ga prejšni teden slišala v enem intervjuju govorit angleško, za crknt od smehauser posted image .
Še bolj hecne sta pa Bačovnikova in Turkova, ki se kregata, katera bo sprejela Bushovo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 10:21:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mater pol noči nisem spala zarad teh glupih avionov ki so letal celo noč nad glavo user posted image user posted image Pa najbolj pomembno je da se je buševa ženska sprehodila po ne vem kateri ulici in šla v frančiškansko cerkev in zaokrožila po tromostovju, sem misla da bodo že povedal v kater kemični wc je še zavila in kaj je blo na wc papirju narisano ko si je rit obrisala

BUTLI!!!

user posted image user posted image user posted image  jaz sem to novico nadaljevala s stavkom: Oblečene je imela roza tangice in bele nogavičke iz H&Ma. Petka se ji je zataknila med kocke in zletla je po tleh. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 10:50:30   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

mater pol noči nisem spala zarad teh glupih avionov ki so letal celo noč nad glavo user posted image user posted image Pa najbolj pomembno je da se je buševa ženska sprehodila po ne vem kateri ulici in šla v frančiškansko cerkev in zaokrožila po tromostovju, sem misla da bodo že povedal v kater kemični wc je še zavila in kaj je blo na wc papirju narisano ko si je rit obrisala

BUTLI!!!

user posted image user posted image user posted image  jaz sem to novico nadaljevala s stavkom: Oblečene je imela roza tangice in bele nogavičke iz H&Ma. Petka se ji je zataknila med kocke in zletla je po tleh. user posted image user posted image user posted image


o to sem pa preslišala ker sem šla bruhat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 10:56:53   
Anonimen
****ti zarad nega mi cele dneve bajto preletavajo helčihopterji, pa razne poljske poti morm ubirat da lohk sploh dam pridem, matr mu kosmato bušmansko! user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:04:54   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Moj zdaj že dva večera videva eno čudno "letalo" oz. neko plovilo. Mislite, da zaradi Bušmana, mislim zaradi poostrene varnosti, ali se mu je kaj premaknilo v glavi?


to je Awacs

http://en.wikipedia.org/wiki/AWACS

žal, tvojemu se ni še nič premaknilo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:06:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Moj zdaj že dva večera videva eno čudno "letalo" oz. neko plovilo. Mislite, da zaradi Bušmana, mislim zaradi poostrene varnosti, ali se mu je kaj premaknilo v glavi?


to je Awacs

http://en.wikipedia.org/wiki/AWACS

žal, tvojemu se ni še nič premaknilo user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa glih nad našo hišo mora letat vsak večer? Al NM pa KR sta daleč narazen.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:08:21   
Freycha
leti čez celo SLO, ker pregleduje celoten teritorij...... mislim, glede na to, da je to spremljevalno letalo Airforce1 (bušmanovo letalo) je to edina logična razlaga, da se ga tako pogosto vidi.......

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:10:16   
puncica
pa ka ti misliš da sam na tvojo bajto leta user posted image , mi smo ga tud videval celo noč in poslušal ropotanje vsakih 15 min se mi zdi, uh če so otroc pridni pa letala šibajo po zraku, nikol mira....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:12:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Moj zdaj že dva večera videva eno čudno "letalo" oz. neko plovilo. Mislite, da zaradi Bušmana, mislim zaradi poostrene varnosti, ali se mu je kaj premaknilo v glavi?


to je Awacs

http://en.wikipedia.org/wiki/AWACS

žal, tvojemu se ni še nič premaknilo user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa glih nad našo hišo mora letat vsak večer? Al NM pa KR sta daleč narazen.

Je***š državo, koju kokoš preleti za dva dana.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:15:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

leti čez celo SLO, ker pregleduje celoten teritorij......


A ne ga srat. Ni samo nad NM?     user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:22:08   
yellowcrystalstar
oh, ko bi le še kdaj prišel. kakšen preljubi mir je tu ob Celovški. skoraj pol ure je bila čista tišina, že skoraj nadrealistično je zgledalo0 vse skupaj. no, so se peljali mimo in zdaj je spet začelo ropotati.user posted image

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:23:31   
Maxica
Jaz sem jih tudi celo noč poslušala, ker nisem mogla spati. Je bobnelo sto na uro.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:27:38   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

leti čez celo SLO, ker pregleduje celoten teritorij......


A ne ga srat. Ni samo nad NM?     user posted image



kdo bi si mislil, ne? Jah je NM samo eno malo mesto, je en dva tri čez..... glih nekje pri Bledu pa obrača user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:31:50   
ZARA
Kje pa je pristal Air force One? A je na Brniku spljoh dovolj prostora? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bušman v SLO
10.6.2008 11:32:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kje pa je pristal Air force One? A je na Brniku spljoh dovolj prostora? user posted image
Pri meni na parceli.Je večja kot letališče user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!