|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez spanja že dva dni!!??
12.12.2005 18:49:06   
tincci
Moja deklica ne spi že od pol 11 dopoldan. Pred tem je spala le nekaj ur, saj je do pol 5 zjutraj jokala, so jo dajali krčki. Kot včeraj popoldne in tudi eno noč pred tem. Je že čisto koma, pa kar ne more zaspati. A JE TO ŠE NORMALNO, v zadnjih dveh dneh je spala tako malo, da se še jaz nisem spočila, kaj šele ona??? Stara je 6 tednov. Do zdaj je imela občasne krčke, ampak take, da je parkrat prdnila in malo jokala, ampak tole traja pa non-stop že dva dni, jaz pa čisto isto jedla kot vedno. Tok se mi smili user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
12.12.2005 19:55:00   
Anonimen
Kaj pa Plantex? A ste poskusili? Nam je zelo pomagal. Kupi se v lekarni, je pa to čaj proti krčem Sicer sem pa nekje drugje brala, da nisi prepričana, če ni morda lačna. A se ti zdi, da imaš premalo mleka?

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
12.12.2005 19:57:04   
Anonimen
probaj jo uspavati tako in tam kot ji ponavadi paše. Npr. vozičku - ita na sprehod- pa kaj če je ponoči, ali se pojdite vozit z avtom....
Poznam jih dosti, ki se sredi noči vozijo z avtom z malim

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
12.12.2005 20:34:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Sicer sem pa nekje drugje brala, da nisi prepričana, če ni morda lačna. A se ti zdi, da imaš premalo mleka?


Tudi jaz sem tole nekje prebrala. Probaj ji zvečer ponudit stekleničko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
12.12.2005 20:51:09   
tincci
Bom še kak dan počakala za stekleničko. Mleka imam dovolj, tamala je imela pri 4 tednih 5 kg, pa je od takrat že mnogo težja. Dajem ji kapljice proti krčem, če ne bo pomagalo, bom čaj kupila. Bebe čaj verjetno ne pomaga kaj dosti, a ne? Zdi se mi čudno; a ne dobijo krčev prej, pri nekje 3 tednih, ali lahko kadarkoli do cca. 3 meseca?

Zdaj panča že dve uri, sem jo nosila okrog, podojila pa je kar skupaj padla. Kok so bogi tile otroci user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
12.12.2005 20:56:30   
Anonimen
Ja, pa so res. Ubogica mala. Bebe čaj je bolj blažev žegenj, poskusi s Plantexom. Izgubit nimaš kaj, lahko pa narediš ogroooomno dobrega. Upam, da bo pomagalo. Kupi se pa v lekarni.

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
12.12.2005 20:59:09   
Anonimen
Pri nas je pomagalo trebušček na trebušček-sem ga tko nosila okol, da sva se tiščala s trebuščki. Pa crkljat pa božat pa nosit pa čivečkrat na dojko....

sej bo kmal minil........

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
13.12.2005 17:24:27   
tincci
Do kdaj so vaši imeli krčke? Pa a veste kaj mi je čudno: da so zdaj, ko je stara že 6 tednov, ratali tako močni?? Saj jih ima že od drugega tedna, ampak ne tako močnih ... Prehranjujem se čisto enako kot vedno...

Je pa danes ponoči pančala in prišla malo k sebi, zdaj čez dan jo pa spet špona...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
13.12.2005 17:44:19   
chips
Tudi naša Tea ima krče ampak ji dam malo čaja na žličko(komarček) in kapljice (neke avstrijske),in ji za enkrat kr pomaga. Imeli smo Sab-simplex pa ni bilo nič še slabše.
Drugače imam čaj KRTEK-mešanica janeža,kumine in komarčka.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
13.12.2005 20:54:47   
simona2
Naša user posted image  je tudi dobila hude krče pri 6 tednih in so nato trajali nekje 14 dni do tri tedne in v tem času ni bistveno pomagalo nič. Hvalabogu pa je vseeno spala ponoči. Tako, da je to čisto običajno, da dobi krče v tej starosti, samo upaj, da bodo tudi tako hitro minili.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
14.12.2005 9:29:21   
thunder
Meni je rekla pediatrinja da so krči najbolj močni tam okrog 6 tedna, ko se črevo dodobra razvije in privadi na prehranjevanje dojenčka in pri nas je bilo tudi tako. Sicer krče še imamo (star je 2 m) ampak ni primerjave s tistimi pri 6-ih tednih. Kupila sem tudi vetrovne kapljice od koroških lekarn, ki mu zeloooo pomagajo. Jaz jim pravim kar čudežne kapljice, ker ga takoj pomirijo, čez cca 15 min se poprda in pokaka in je spet boljše volje. Sab simpleks ti ne priporočam - preveč kemije, pa nekatere dojenče zapirajo, te iz koroških lekarn pa so narejene na podlagi janeža, komarčka...v bistvu je tak sirupek eteričnih olj (naravno), daš eno kapljico na dudo ali pa par kaplic v čaj in pomaga - vsaj nam! Lep dan.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brez spanja že dva dni!!??
14.12.2005 11:26:25   
tincci
Imamo te kapljice in ji res malo pomagajo, pa še dobre so (no, vsaj meni, ona vsakič ksihte zraven dela user posted image  Včeraj je ful pomagalo, da sva se šle previjat, da se je orng naprdala; sicer je zraven ful jokala, ampak čez 15  minut je blo boljš. Mi je blo čudn, da se zdajle pojavijo krči, no ampak sem brala, da otrok največ joka prav pri 6 tednih pa nekje do 9 tedna, tako da verjetno bo to to...

Ful hvala vsem za nasvete!

(odgovor članu thunder)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Rezano cvetje
F*R*U

Kateri cvet vas najbolj razveseli?

vrtnica (39%)

gerbera (5%)

tulipan (12%)

orhideja (24%)

drugo (10%)

bolj kakor rezano cvetje me razveseli lončnica (11%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!