|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 11:58:50   
Anonimen
Pozdravljene!
Včeraj sem dobila odločbo z ZZZS, da moram mirovati na domu. Problem je v tem, ker sem odločbo prejela na stalni naslov, kjer pa ne živim več. To je pri starših, ki jih čez vikend ne bo doma.
Ali mislite, da me bodo kontrolirali takoj prvi vikend po odločbi? Saj danes verjetno nimam kam javit, da ne živim na tem naslovu, ali pač?
Hvala za odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:03:32   
mina123
Danes nimaš kaj narediti.

Jaz sem med nosečnostjo na bolniški imela napisano terapijo - krajši sprehodi. Tako da tudi če bi prišli sem bila krita.

Je pa neprijeten občutek, ker nikoli ne veš kdaj bi prišla kontrola. Osebno pa ne poznam nobene, da bi jo kontrolirali s strani zavoda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:06:00   
Nasy
Nihče ti ne more zagotoviti, če te bojo kontrolirali ali ne. Upam, da imaš prijavljen začasni naslov in bi tako lahko dokazovala, da si na tem naslovu! Jaz sem na bolniški od začetka julija pa še nisem imela kontrole. Ene so jo imele tudi po 2x.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:06:04   
Anonimen
Kdo pa kontrolira, če ne zavod za dravstveno zavarovanje?

(odgovor članu mina123)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:11:31   
Nasy
Ja, kontrolira te zzzs, ne veš pa, kdaj bodo prišli. Mojo znanko so kontrolirali na božični večer. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:16:40   
mina123
Ja lahko te kontrolira tudi delodajalec.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:20:34   
Nasy
Ja, tudi delodajalec te lahko, samo, ko enkrat dobiš odločbo, potem te imajo oni >čez< za kontrolo. Jaz sem na kratke sprehode hodila prav tako, mi je G rekla, da če bi kaj bilo, da bo ona kaj rekla zame. No, ni za se hecat, čeprav ene pravijo, da to ni nič. No, vsak nardi, kakor se mu zdi.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu mina123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:31:03   
Naja30
Delodajalec te kontorlira prvih 30 dni, potem pa zzzs. Če nimaš prijavljenega začasnega prebivališča, to čim prej stori in potem ne bo problema. Pred tem pa pokliči na zzzs in povej, kakšna je situacija. Jaz sem tudi imela lani tako situacijo in sem sporočila, da še nisem prijavljena na naslovu, kjer živim.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 12:41:54   
Anonimen
Jaz se nimam niti namena prijavljat, ker sem tukaj samo podnajemnica. zato me zanima kaj sploh lahko naredim?

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 13:02:06   
lelaval
Potem pa jim javi svoj začasen naslov.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 13:12:10   
Nasy
Saj se tudi kot podnajemnica lahko prijaviš na začasnem naslovu, s pogodbo. Imaš pač poleg stalnega še začasni naslov.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 15:03:33   
Balonchy
K moji sestrični so prišli v kontrolo (3 leta nazaj) na 1. novembra!!!  WTF!? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 16:34:12   
Anonimen
Ja in? Sej ni važno kater dan je... Če ima priporočeno mirovanje, mora doma počivat ne pa okrog hodit.

Pa lep dan še naprej.

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 16:42:22   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja in? Sej ni važno kater dan je... Če ima priporočeno mirovanje, mora doma počivat ne pa okrog hodit.

Pa lep dan še naprej.



anonimna, v rit se ugrizni. to sploh ni bilo vprašanje.


anonimna, avtorica posta: v ponedeljek jim javi naslov, na katerem si dosegljiva.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolniška, nujno!!!
17.11.2007 20:50:37   
želva
Mislim, da ni take panike. jaz sem cel čas user posted image  na bolniški, pa tud živim drugje kot sem prijavljena. Pa me niso nič kontroliral. Ne vem,  a si jim dolžan sporočit, da živiš drugje kot si prijavljen? vrjetno je s tem kukr maš srečo. Ene kontrolirajo, ene ne. pa saj ne moreš bit 9 mesecov na kavču pred tv. Mirovanje na svojem domu- kaj to pomeni user posted image da tud posesat ne smeš?,jest sm hodila na sprehode 2 krat na dan, pa okoli, pa kdaj moraš na občino, pa na zavod-ene stvari pač moraš uredit.
Sej vrjetno tud niso ne vem kakšni zmaji tam, al pač user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolniška, nujno!!!
18.11.2007 10:31:32   
lana38
Če je mirovanje, moraš biti doma, ko te iščejo. Lahko se zgodi, da si ob bolniško. Včasih zahtevajo tudi, da se jim vrne denar, ki so ga zate refundirali tvojemu delodajalcu. Ni kar tako na "izi". Znajo biti res pravi zmaji. Ti si jim dolžan sporočiti, kje se nahajaš, če nisi tam, kjer imaš stalno bivališče.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolniška, nujno!!!
18.11.2007 10:47:32   
amaya
jaz sem v isti situaciji in sem jih poklicala ter javila drugi naslov. Dobila sem občutek da jih ni kaj dosti brigalo, ker je ni zanimal moj novi naslov. No pa sem ji ga vseeno posredovala, da ja ne bo potem kaj narobe...user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolniška, nujno!!!
18.11.2007 21:31:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja in? Sej ni važno kater dan je... Če ima priporočeno mirovanje, mora doma počivat ne pa okrog hodit.

Pa lep dan še naprej.



Predvidevam da je to tista anonimna, k napol mrtva hodi noseča v službo user posted image
Seveda pa tukaj pljuva po tistih, ki smo na bolniški.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?