|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 9:28:39   
glen
Pozdravljeni.
Noseča sem 6 ted. in do sedaj sem imela kakšen teden zelo boleče in napete prsi,zdaj pa se je ta bolečina malo zmanjšala,včeraj recimo skori nič,tudi manj napete so bile,danes pa spet malo bolj.
A je to normalno?
Tako sem zbegana ker so zamano 3 ss.pa čeprav sem pred 4 leti rodila punčko ki je zdaj prava navihanka,se za nazaj nespomnem kako je bilo.
Hvala lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 10:16:53   
Anonimen
kolikor se spomnim so punce o tem že pisale, da to ni nič posebnega. Malo preglej stare teme čez iskalnik.. Boš našla 100% kaj uporabnega.

Drugače pa res mislim, da je vse ok.

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 10:26:53   
pf
Mislim, da to ni nič narobe. Mene so tudi prvih par tednov narahlo bolele in so bile bolj napete, sedaj pa so neboleče in kot pred zanositvijo, le malenkost večje in sem v 31. tednu. Brez skrbi in lepo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 10:32:07   
*talcy*
tudi jaz sem se po prvem splavu ko sem spet zanosila obremenjevala s prsmi..enkrat bolele drugič ne ... nism vedla kaj naj si mislim ... predvsem ne obremenjuj se s tem ...  sem v 24t in me zdaj trenutno ne bolijo teče z njih pa ko hudič..vsa sem mokra .... tako da čim manj obremenjevanja s takimi stvarmi.... pa srečnouser posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 10:48:07   
pomar*ANČA*
jaz sem imela do nekje 7 tedna zelo boleče, potem nekaj tednov nič, pa spet.... potem se je umirilo in ravno ta teden me spet pečejo. mislim da je to čisto naravnouser posted image

čestitam pa pazi nase in na svojo pikicouser posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 11:24:18   
ksenci
oj!

tudi mene so prve 3 mesece nosečnosti zelo bolele prsi. če sem se jih dotaknila sem mislila, da bodo eksplodirale. pa tudi so me malo srbele in potemneli kolobarji. vprašala sem svojo ginekologinjo, kaj je to? če imam kakšno vnetje? in mi je rekla, da ni nič narobe, da je normalno, da postanejo prsi občutljive, nekatere imajo bolj občutljive, druge manj.

upam, da te bo moja izkušnja vsaj malo potolažila in ti želim lepo nosečnost!user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 11:47:01   
glen
Punce hvala,včeraj sem bila vsa prestrašena ker so me zelo malo bolele in niso bile več tako napete.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 12:04:41   
Katjusa
Jst sploh nimam ne bolečih in ne napetih prs tud v 1. nosečnosti jih nisem imela pa sem čist normalno donosila zdravega fantkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleče-neboleče prsi
25.6.2008 12:11:31   
glen
Katjusa,a nimaš prov nič bolečih in nič napetih,kaj pa kaj večje?
Lp

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?