|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v križu
6.1.2013 19:22:51   
majčica1508
Sem v 19 tednu in včeraj sem imela take neznosne bolečine v križu,da mi je šlo na jok
počutila sem se,ko da sem stara 80let,nič nisem mogla........
Danes isto,si pa pomagam,da si boleč predel grejem,da ko se kaj prepognem,da najprej grem s koleni dol...
Komaj čakam jutri,da obiščem svojo fizioterapevtko....
V prejšnih dveh nosečnosti ni bilo nobenih bolečin...
Kako ste si ve pomagale pri takih bolečinah.......
Hvala za vaš čas in izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v križu
6.1.2013 20:46:14   
ursonok
Mene v prvih dveh N ni nikoli bolel, drugi porod sem imela naraven in popadke predvsem v križu - mislila sem, da mi ga bo razneslo user posted image . Po porodu me je ves čas strašno bolel, homeopatka mi je rekla, da lahko traja 2 leti user posted image user posted image . No, iz meseca v mesec je bilo bolje, ampak sem 3. zanosila pol leta porodu, tako da se bolečina še ni povsem umirila. Boli me, če predolgo sedim in kdaj kar tako. Ampak bolečina zaenkrat ni huda. Če ne mine, grem plavat - po plavanju sem pa kot rožicauser posted image .
Ne vem, kaj bo v zadnjem trimestru user posted image . Zaenkrat se zadeva ne slabša. Mislim, da ti bo terapevtka znala pomagat. Vsekakor poročaj, kaj ti bo svetovala user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v križu
7.1.2013 8:31:47   
abc123
Mene pa je celo doletel išias, ki se je po enem mesecu malo umiril. Tri tedne sem bila več ali manj na vseh štirih. Zdaj se je pa preselilo v križ in hrbet, občasno pa še vedno tudi v noge. Poleg tega sem večkrat dnevno cela mravljinčasta in včasih sploh ne morem stopit na nogo.
Mene pa na fizioterapijo niso hoteli vzet, češ da sem itak noseča in pač zato nimajo kaj pomagat.

Majčica kam pa si ti šla na fizioterapijo? Poročaj kaj so rekli, me res zanima.

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v križu
10.1.2013 18:40:11   
pika89
Jaz sem tudi imela/imam probleme z bolečinami v križu. Sem bila pri fizioterapevtu in ker sem noseča mi ne priporočajo nič drugega kot TENS- napravica, ki ti predel križa oz. živec stimulira z elektrošoki (mravljinčki). Priporočene pa so tudi vaje za križ...

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v križu
12.3.2013 11:49:31   
Nastija
Bolečine so ponavadi na koncu nosečnosti, lahko se pojavijo tudi prej...posvetuj se z ginekologom

(odgovor članu pika89)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine v križu
12.3.2013 11:59:41   
rakica82
mene je v drugi nosečnost isot uščipnilo v riti, boleklo me jo ko sto hudičev, nisem mogla hodti, usest se je bla cela znanstvena fantastika, stopnice da ne gocorim, skratka groza. fizioterapevtka je rekla da ni išias, sem pa hodial celo nesečnost h kiropraktiku in mi je super pomagalo

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Nastija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?