|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boga punčka
10.6.2010 11:59:14   
alenkica
http://24ur.com/novice/crna-kronika/osnovnosolka-si-je-med-evakuacijsko-vajo-zlomila-hrbtenico.html

Boga punčka in starši. Upam, da ne bo imela hujših posledic, čeprav to zna bit zelo hudo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boga punčka
10.6.2010 13:17:04   
ZmajTolovaj
Danes je tak čuden dan, v LJ je pa ena ženska z avtom zapeljala v Ljubljanico, v avtu pa dva otroka. HB ni nobenemu nič, ampak ... 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boga punčka
10.6.2010 14:37:22   
darja.mark
In v Šiški starejša ženska zapeljala čez železniško progo, ko je prišel vlak :(

Sej ni polna luna kaj se pa dogaja user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boga punčka
10.6.2010 14:39:55   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: alenkica

http://24ur.com/novice/crna-kronika/osnovnosolka-si-je-med-evakuacijsko-vajo-zlomila-hrbtenico.html

Boga punčka in starši. Upam, da ne bo imela hujših posledic, čeprav to zna bit zelo hudo.



pa naj se nehajo gasilci zezat s temi zračnimi blazinami. Moj bivši cimer je bil v enaki situaciji. Imeli so vajo, skočil iz ne vem katerega štuka na blazino in puf, zadel ob trda tla. Je tudi imel zlomljena vretenca, eno leto je bil praktično bolj ali manj od drugih odvisen, da ne govorimo, da ima še vedno posledice user posted image


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boga punčka
10.6.2010 14:43:47   
ZARA
Ojoj, uboga....

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boga punčka
10.6.2010 15:47:22   
donat
user posted image user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boga punčka
10.6.2010 16:15:22   
HuAnita
2 zlomljeni vcretenci, je še v bolnišnici...
to je iz 1. roke...

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boga punčka
10.6.2010 16:21:54   
noranate
Uboga deklica. user posted image
In komu lahko potem še zaupamo. Zdravnikom ne, šola ne.....user posted image


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boga punčka
10.6.2010 18:07:36   
majch
Upam, da bo z njo še vse ok...

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boga punčka
10.6.2010 19:55:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Uboga deklica. user posted image
In komu lahko potem še zaupamo. Zdravnikom ne, šola ne.....user posted image




tukaj pa ni šola kriva user posted image  krivi so gasilci, ki niso dobro postavili blazine

(odgovor članu noranate)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boga punčka
10.6.2010 21:51:05   
nejcko
Ah, dajte, no ... nesreče se dogajajo, vedno in povsod. Zdaj sicer ne bom trdila, daa je taka blazina ok ali ne, ker se na to ne spoznam (mi smo se vedno pri "nič nas ne sme presenetiti" spuščali po roru) , ampak če se človek lahko ful poškoduje že pri skakanju na trampolinu ali pri skokih v vodo ter pri takih in drugačnih skokih, poskokih, preskohih, doskokih, odskokih, ... pač pride tudi pri taki vaji lahko do nesreče. Deklica je imela pač smolo.

Zakaj je vedno in povsod treba iskati krivcauser posted image

Deklici želim čim prejšnje okrevanje in da ne bi imela hujših posledic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boga punčka
11.6.2010 9:13:31   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ah, dajte, no ... nesreče se dogajajo, vedno in povsod. Zdaj sicer ne bom trdila, daa je taka blazina ok ali ne, ker se na to ne spoznam (mi smo se vedno pri "nič nas ne sme presenetiti" spuščali po roru) , ampak če se človek lahko ful poškoduje že pri skakanju na trampolinu ali pri skokih v vodo ter pri takih in drugačnih skokih, poskokih, preskohih, doskokih, odskokih, ... pač pride tudi pri taki vaji lahko do nesreče. Deklica je imela pač smolo.

Zakaj je vedno in povsod treba iskati krivcauser posted image

Deklici želim čim prejšnje okrevanje in da ne bi imela hujših posledic.

Ker takšni s(M)o slovenceljni...za našo nesrečo je vedno nekdo kriv..


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boga punčka
11.6.2010 12:37:07   
noranate
Veš kaj Čipka, nisem nataknjena al da sam iščem kreg, sam tle si pa res osje gnezdo dregnila.  daj mi prosim te razloži, kako si je ta deklica za nesrečo sama kriva?! O.k. , nesreče se dogajajo, sam v tem primeru je verjetn zraven še kakšen drug faktor?!

V šolo pošljem otroka in niti pomislim ne, da mu tam preti nevarnost, ker naj bi tam za njega dobro skrbeli! Drugo je izven šole. Kaj bi bilo, če bi deklica učiteljici rekla, da se te vaje ne gre?  Malo verjetno je, da bi jo opravičila pri tem. Tako tud tile gasilci, kar se njihove strokovnosti tiče, raje nebiuser posted image .

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Boga punčka
11.6.2010 12:41:31   
zvesta
no, mene bolj skrbi dejstvo, da so tisti, ki so skočili, torej tudi ta deklica, morali prinesti podpisano soglasje staršev... user posted image

kaj bi sedaj to lahko pomenilo za punco? da si bodo morebitni krivci lahko obrisali roke?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Boga punčka
11.6.2010 12:54:03   
BabyKitty
Sama ne mislim, da je punca kriva sama, mislim pa da tukaj ni kriv nihče... pač se je zgodila nesreča... nevem zakaj bi mogel biti vedno povsod nekdo nekaj kriv... Če bi pa pri telovadbi prevale delala in bi se čudno prekucnila, bi bil pa kdo kriv? Šola? Ravnatelj? Janša?

Nevem, kaj se je dejansko dogajalo, to vedo le tisti, ki so bili tam... in zato se mi zdi nesmiselno obsojati kogarkoli...

Če pa želimo pri dogodku zaslužiti, potem se pa splača iskati krivca...

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Boga punčka
11.6.2010 14:00:27   
Zanica
Zdaj sem na 24 ur pogledala posnetek avta v Ljubljanici in si lahko mislim svašta... Hvala bogu da nihče ni poškodovan, HVALA BOGU!!!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Boga punčka
11.6.2010 15:09:17   
kaya2007
vročina očitno dela svoje..pa ne mislim uboge punčke, ampak vse ostale dogodke v teh dneh..

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Boga punčka
11.6.2010 15:23:32   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Veš kaj Čipka, nisem nataknjena al da sam iščem kreg, sam tle si pa res osje gnezdo dregnila.  daj mi prosim te razloži, kako si je ta deklica za nesrečo sama kriva?! O.k. , nesreče se dogajajo, sam v tem primeru je verjetn zraven še kakšen drug faktor?!

V šolo pošljem otroka in niti pomislim ne, da mu tam preti nevarnost, ker naj bi tam za njega dobro skrbeli! Drugo je izven šole. Kaj bi bilo, če bi deklica učiteljici rekla, da se te vaje ne gre?  Malo verjetno je, da bi jo opravičila pri tem. Tako tud tile gasilci, kar se njihove strokovnosti tiče, raje nebiuser posted image .



Pa saj lepo piše, da so starši podpisali soglasje.Torej, če že ne deklica bi pa starši lahko rekli, da se njihov otrok te vaje ne gre.Torej, kje boš iskala krivca?In iz katerega konteksta si ti ven potegnila, da si je deklica za nesrečo kriva sama?Prosim bodi dosledna pri branju.Avtorica je menila, da je deklica imela smolo.
In pri vsaki nesreči je zraven več faktorjev, tako objektivnih kot subjektivnih.
O strokovnosti gasilcev pa mislim, da nimaš nobenih kompetenc, da bi lahko sodila.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Boga punčka
11.6.2010 17:00:00   
noranate
Nočem se kregat in upam da bo deklica dobro.
Je pa tako, da s strani šole moraš podpisat vse, tud športni dan, če pa ne gre, dobi neopravičeno. To vem in govorim iz izkušenj.
Kaj se tiče gasilcev, ne krivim jih, nesreča se je zgodila, čeprav trdim, da je v Slo preveč prostovoljnih gasilcev, ki niso tako strokovno usposobljeni, kakor poklicni, ker za te stvari tako kot povsod drugod preprosto ni denarja. Tudi to vem, ker imam pri hiši dva gasilca. Trdim, da bi pri takih stvareh morali sodelovat poklicni gasilci, uporabit lestev, ker ta opcija ki so jo uporabili ni prepovedana, priporočena pa tud ne. Sodelovali pa so otroci. In edino to me moti.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Boga punčka
12.6.2010 17:15:26   
ledenaa
Ni res da MORAŠ podpisati vse user posted image
če ne gre dobi neopravičeno-prosim te lepo.
Če je pa na vaši šoli tako pa se potem obrnite na ministrstvo

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Boga punčka
12.6.2010 19:31:03   
magda_velepič
Joj saj v šoli tudi lahko po stopnicah se spotakne in kdo je kriv?Ji med malico zaleti se zadavi kdo je kriv???
Je pač imela smolo kot so že ene napisale.Ja in na trampolinu sem sama tak noro skočila,da sem si skoraj nogo zlomila pa kdo bi bil kriv?Izdelovaleci trampolinov,trgovina,sama????
Pa ne vedno in povsod iskat krivcev..


_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Boga punčka
12.6.2010 21:27:55   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Joj saj v šoli tudi lahko po stopnicah se spotakne in kdo je kriv?Ji med malico zaleti se zadavi kdo je kriv???
Je pač imela smolo kot so že ene napisale.Ja in na trampolinu sem sama tak noro skočila,da sem si skoraj nogo zlomila pa kdo bi bil kriv?Izdelovaleci trampolinov,trgovina,sama????
Pa ne vedno in povsod iskat krivcev..



mislim pa kak komentar je to..user posted image
Otroku v šoli je potrebno nudit 100 % varnost,kar se takih stvari tiče.In če bi tukaj bilo za varnost poskrbljeno kot se šoka,do tega ne bi prišlo

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Boga punčka
12.6.2010 21:37:16   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Joj saj v šoli tudi lahko po stopnicah se spotakne in kdo je kriv?Ji med malico zaleti se zadavi kdo je kriv???
Je pač imela smolo kot so že ene napisale.Ja in na trampolinu sem sama tak noro skočila,da sem si skoraj nogo zlomila pa kdo bi bil kriv?Izdelovaleci trampolinov,trgovina,sama????
Pa ne vedno in povsod iskat krivcev..



mislim pa kak komentar je to..user posted image
Otroku v šoli je potrebno nudit 100 % varnost,kar se takih stvari tiče.In če bi tukaj bilo za varnost poskrbljeno kot se šoka,do tega ne bi prišlo


Ampak vajo je pripravilo gasilsko društvo, ne šola. Šola ni usposobljena, da preveri, če so vsi pripomočki brezhibni.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Boga punčka
12.6.2010 21:46:51   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Joj saj v šoli tudi lahko po stopnicah se spotakne in kdo je kriv?Ji med malico zaleti se zadavi kdo je kriv???
Je pač imela smolo kot so že ene napisale.Ja in na trampolinu sem sama tak noro skočila,da sem si skoraj nogo zlomila pa kdo bi bil kriv?Izdelovaleci trampolinov,trgovina,sama????
Pa ne vedno in povsod iskat krivcev..



mislim pa kak komentar je to..user posted image
Otroku v šoli je potrebno nudit 100 % varnost,kar se takih stvari tiče.In če bi tukaj bilo za varnost poskrbljeno kot se šoka,do tega ne bi prišlo
Potem je najbolše,da svoje otroke v vato zavijemo in v vitrino damo.
Ja pa še tam je lahko user posted image če je na alergik na pršico. 
Žal mi je za deklico in upam na najboljši konec.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Boga punčka
12.6.2010 22:29:39   
malenaa
Oče deklice je dejal, da soglasje sicer so podpisali - nikjer pa ni bilo omenjeno, da bodo skakali iz prvega nadstropja.

zakaj pa so te rabli soglasje? Kolko vem, za izvedbo tega ni potrebno soglasje - vsaj mi ga nismo nikoli rabli prinest; res pa je tudi da pri nas tega nismo nikoli počeli.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




IMENA OTROK
KUTINA

ALI BI SVOJEGA OTROKA POIMENOVALI NA ŽELJO STARIH STARŠEV?

Da, ker jih spoštujem. (3%)

Ne, ker je to moja lastna izbira. (76%)

Že imam izbrano ime. (8%)

Ne vem. (2%)

Mogoče. (12%)

Partner mi ne dovoli. (0%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!