|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bi poslali 4-letnika na...
9.3.2010 23:29:53   
Kerensa*
... tole:

www.zabavazaotroke.si/dino.html

Razmišljam, da bi poslala oba svoja otroka (4 in 12 let), ampak... imam pomisleke... 4-letnik, brez staršev, v družbi neznanih ljudi (čeprav ne dvomim, da bi mu bilo všeč, pa 12-letniku tudi), cel dan, paranoik sem glede razmer na cesti, glede kvalificiranosti animatorjev... Po drugi strani pa bom aprila 4-letnika za 3 dni poslala v "Vrtec v naravi", vendar z njegovo vrtčevsko skupino in njegovima vzgojiteljicama.

Ne vem, no... kaj mislite? Bi ga ve poslale ali ne (razlogi za in proti
)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
9.3.2010 23:57:32   
rija
ne, ker so to zadeve, v katerih zaenkrat še uživamo kot družina.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 7:31:33   
ledenaa
Se strinjam z rijo.Sicer pa ne vem v čem je point BREZ staršev user posted image da gre na tole "dogodivščino.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 7:35:13   
madela
Glede na to,da 4-letnik lahko že malo sam pove,kaj si želi bi vprašala tudi njega in če bi res želel iti bi lahko šel,ampak samo v primeru,da bi imel še nekoga poznanega ob sebi,tako kot je v tvojem primeru starejši brat user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 7:53:11   
marta82
Moj še sicer ni toliko star, ampak mislim, da ga ne bi pustila iz vseh razlogov, ki si jih sama naštela. Vem, da sem preveč paranoična glede teh stvari, ampak ne gre drugače. Raje bi ga peljala sama. Je pa v tvojem primeru lažje, ker bi imel starejšega brata zraven. Ampak ne vem, če bi njemu (starešemu bratu) pasalo imeti "prikolico". Ti ju bolj poznaš. Mogoče bi starejšemu pasalo it malo sam, brez mlajšega.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 7:55:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Se strinjam z rijo.Sicer pa ne vem v čem je point BREZ staršev user posted image


da otrok postane bolj samostojen in da majo stari mir domauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 7:57:30   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Se strinjam z rijo.Sicer pa ne vem v čem je point BREZ staršev user posted image


da otrok postane bolj samostojen in da majo stari mir domauser posted image

In da se počutijo "veliki", ker gredo sami in so simpatično važni.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:02:19   
ksenjak
kerensa_koliko pa to stane?

Drugače pa je stvar zelo zanimiva a jaz bi vseeno šla na tak izlet kot družina. Je pa to zelo odvisno od otroka samega. Mogoče bi šla v to, če bi šel zraven vsaj še en otrok, ki ga moj dobro pozna.

lp

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:04:23   
Felicita
zdej sicer ne vem kok je pogumen tvoj 4-letnik, jih pa poznam kr neki k bi jih tovrstni dinozavri in filmčki itd spravli v jok... ampak ok. ti ga najboljše poznaš, mi je pa zanimiva ideja drugač.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:10:00   
madela
No,jaz sem šla pri 5 letih prvič sama na morje s kolonijo(torej brez staršev)za celih 14 dni.
Priznam,da sem malo pogrešala dom in nisem nikogar spoznala,ampak otroci se hitro spoprijateljijo,to jim ni noben problem in znajo tudi uživat,brez staršev.
Me zanima zakaj jih pa ne bi spustile za en dan,da gredo uživat? Tudi v vrtec jih damo vsak dan znova,pa jih ne vprašamo,če jim je to všeč,ampak za tisto pač lahko rečemo,da kao morajo,a ne?
V tem parku,pa smo bili mi kot družina že 2x in je čudovit,sploh za otroke.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:20:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Me zanima zakaj jih pa ne bi spustile za en dan,da gredo uživat?


iz čisto varnostnih razlogov. ker so si otroci različni....in  moj bi hitro sedel onemu največjemu dinotu na glavi...še preden bi katera od varušk to opazilauser posted image  

pa tudi sicer uživamo ko kam gremo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:24:07   
luan
Zelo zanimiva zadeva.Naš je bil lani v Kekčevi deželi preko društva in je ful užival.
Tako, da se bom z v.d. možem pogovorila tudi o deželi dinozavrov, takoj ko vstaneuser posted image .Jaz bi našega poslala, če bi bil zraven še kakšen njegovih prijateljčkov.Bom pa tudi v društvu predlagala to zadevo.Aja star pa je 6 let.Cena pa je mislim, da 74 evrov, če sem si prav zapomnila.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:33:02   
uškinamama
Ne, še prekmalu bo prišel čas , ko bo rekel : Jaz gremmmuser posted image .
Pa tudi on ne bi šel sam.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:36:10   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: madela

Me zanima zakaj jih pa ne bi spustile za en dan,da gredo uživat?


iz čisto varnostnih razlogov. ker so si otroci različni....in  moj bi hitro sedel onemu največjemu dinotu na glavi...še preden bi katera od varušk to opazilauser posted image  

pa tudi sicer uživamo ko kam gremo.


Kar se tiče varnostnih razlogov bi mene tudi skbelo,koga pa ne bi? To razumem!
Da pa bi največjemu dinotu sedel na glavi pa te ne rabi skrbet,ker ni šans,da bi gor prišel user posted image
Po drugi strani pa se otroci obnašajo zelo drugače,ko so v takih skupinah in malo bolj sodelujejo,no vsaj po mojih izkušnjah sodeč. Za mamico itak vedo,da jih bo poiskala,če bodo zalutali,pri drugih pa ne vedo in načeloma tudi bolj sodelujejo...no vsaj taki mali otroci.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:51:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
Sicer pa ne vem v čem je point BREZ staršev

Najbrž točno tole...
IZVIRNO SPOROČILO: rija
da otrok postane bolj samostojen in da majo stari mir doma
.
IZVIRNO SPOROČILO: marta82
Ampak ne vem, če bi njemu (starešemu bratu) pasalo imeti "prikolico". Ti ju bolj poznaš. Mogoče bi starejšemu pasalo it malo sam, brez mlajšega.

12-letnik uživa v družbi 4-letnika, ko mene in g. Moža ni zraven (da ne teživa user posted image ), poleg tega pa avtoriteto drugih odraslih oba veliko bolje sprejemata, kakor mojo in moževo (naju pač že znata vrteti okrog prstov, midva se pa pustiva user posted image ). Po drugi strani pa bi šel 12-letnik zagotovo rad tudi sam (4-letnik zagotovo ne), vendar je pri nas nemogoče, da enemu nekaj kupimo, drugemu pa ne. Vse je treba pomnožiti z 2. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak
kerensa_koliko pa to stane?

Toliko...
IZVIRNO SPOROČILO: luan
Cena pa je 74 evrov

... na enega, drugi ima pa 10%-ni popust.
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
sicer ne vem kok je pogumen tvoj 4-letnik, jih pa poznam kr neki k bi jih tovrstni dinozavri in filmčki itd spravli v jok

Moj 4-letnik je zelo pogumen in zlepa ne bi jokal, bi pa ves čas hotel fotografirati. user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 8:59:15   
ledenaa
moj je že od nekdaj samostojen otrok in jaz ne potrebujem mir od svojega otroka tako da ga nekam pošljem user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:03:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa
moj je že od nekdaj samostojen otrok in jaz ne potrebujem mir od svojega otroka tako da ga nekam pošljem user posted image

Tudi moja otroka sta samostojna in ne bi ju poslala na tole zato, da bi imela doma mir pred njima, temveč zato, da vidita nekaj, česar še nista. Sama ju žal ne morem peljati, ker nimam avtomobila. Ampak sklepam pa (lahko, da se motim, seveda), da je zaradi poudarka "brez staršev" ena od bistvenih stvari ravno to, kar je navedla Rija (poleg zaslužka, seveda). user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:05:53   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

moj je že od nekdaj samostojen otrok in jaz ne potrebujem mir od svojega otroka tako da ga nekam pošljem user posted image




A misliš,da se gre za to,da rabi kdo mir pred svojim otrokom?? user posted image
Ne bit nesramna,res ne!! Moj otroci(razen najstarejša)še niso nikoli šli kam brez mene,niti pri babici niso prespali,ker jih pač želim ob sebi...ampak tudi to ni v redu,da veš!
Moj 5 letnik me je v zadnjem letu že večkrat vprašal,zakaj ne sme nikoli k babici na počitnice in si zelo želi,tako da letos poleti gre.
A moram zdaj reči,JUPI,rešila se ga bom user posted image user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:07:28   
madela
Kar želim povedat je to,da meni je moj otrok sam pokazal,da mu moram dat tudi malo prostega in ne obratno-on meni!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:09:40   
ledenaa
daj madela,nehaj srat pa malo beri.
kaj se razburjaš.mene malo briga kaj delaš ti s svojimi otroci  in kam so šli tvoji in kdaj brez tebe

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:11:03   
Kerensa*
Ko jaz potrebujem počitek za svoje živce in ušesa (ja, včasih želim mir pred svojima otrokoma - pa tudi onadva kdaj pred mano), ju pošljem k ge. Tašči. Blizu je, zastonj in učinkovito. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:11:35   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

daj madela,nehaj srat pa malo beri.
kaj se razburjaš.mene malo briga kaj delaš ti s svojimi otroci  in kam so šli tvoji in kdaj brez tebe



Ti pa ne bodi tako nevljudna user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:26:25   
ledenaa
user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 9:31:20   
liliana
Jaz moje pri štirih letih verjetno ne bi poslala......iz razloga, ker je edinka in ker bi bila sama med večjimi otroci......pri štirih letih se mi pač zdi malo prezgodaj iti se take vrste samostojnost......drugi razlog pa je, da imamo Styrassic park na dohvatu ruke in lahko gremo kadar koli tja....pa kot pravi Rija, zelo uživamo, ko gremo sami na take izlete......

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bi poslali 4-letnika na...
10.3.2010 10:23:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: madela



Da pa bi največjemu dinotu sedel na glavi pa te ne rabi skrbet,ker ni šans,da bi gor prišel user posted image


uh madela, če bi dala roko za mojga v ogenj, bi imela opekline 10 stopnje....če taka obstajauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?