|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bela pikica na spodnji dlesni
10.4.2007 17:26:52   
Anonimen
Dopoldan sem pri našem škratu opazila, da ima belo pikico na spodnji dlesni. Mislim, da je zob. Saj v bistvu drugo ne mora bit. Pa še mal je siten zraven, tako da je to to. Zanima pa me, kako dolgo bo sedaj trajalo, da pokuka na plan. Vsaj tista š**** in ali so vaši, ko so dobili zob in ste jih dojile, grizli?

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bela pikica na spodnji dlesni
10.4.2007 18:34:19   
Nej
Mislim, da se bo v roku tri dni že videl mali špiček.
user posted image user posted image user posted image za pravi zobek.
Glede grizenja- mene Anej ni nikoli in res nikoli ugriznil- pa še ga zdaj dojim (16 mesecevuser posted image ). Sem pa nekje zasledila, da moreš pri ugrizu reagirat mirno oz. kot da se nič ni zgodilo, ker si user posted image hitro zapomni, da s tem vzbudi pozornost in začne grist nalašč.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bela pikica na spodnji dlesni
10.4.2007 20:46:51   
eya
Pri nas pa te bele pike nikoli niso napovedale zoba, ta se je prej poznal kot črtica.

Je pa Žiga imel nekaj belih pikic v različnih obdobjih, enkrat sem eno pokazala pediatrinji v posvetovalnici, pa mi je rekla, da gre za žlezo slinavko, oz. zamašeno izvodilo žleze slinavke. To mine samo po sebi. Lahko, da gre pri tvojem za to.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bela pikica na spodnji dlesni
11.4.2007 20:40:38   
mtina
IZVIRNO SPOROČILO: eya

imel nekaj belih pikic v različnih obdobjih, enkrat sem eno pokazala pediatrinji v posvetovalnici, pa mi je rekla, da gre za žlezo slinavko, oz. zamašeno izvodilo žleze slinavke. To mine samo po sebi. Lahko, da gre pri tvojem za to.


Našmu se tudi takšna pikica pojavi in izgini - pa ni bil zob še nikoli. Pa je tudi imel istočasno drisko in sitko

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bela pikica na spodnji dlesni
12.4.2007 20:46:38   
Anonimen
Ponavadi se 1. zobek pojavi kot črtica in ne pikica, ker enkice niso špičaste. Če je pikica je lahko prišla ven cista. Nič hudega. Tako kot je prišla bo tudi izginila.user posted image

(odgovor članu mtina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bela pikica na spodnji dlesni
12.4.2007 21:03:52   
Anonimen
Tudi meni se čedalje bolj zdi, da to ni zob. Je pa na spodnji enkici, ampak sedaj ima pa obe enkici kar vijolični oziroma dlesni in škrat ful grize in kriči, tako da zdaj pa mogoče bo. Če pa to niso zobje, potem bo pa pri nas hudo ko bojo res.
Tista pikica je pa izgleda res to kar pravite. Pa hvala za nasvete.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!