|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baterijski oz. električni aspirator za nos
4.9.2006 14:17:57   
beti 1
Pozdravljene!

Zadnjič sem v čakalnici pri pediatrinji opazila reklamico za električni oziroma baterijski aspitratorček za nos. Stane okoli 9.000 SIT, prodaja ga pa Diafit na Petkovškovem nabrežju v Ljubljani.
A je katera že imela priliko uporabiti kaj podobnega?
Imam občutek da bomo imeli povečini celo zimo zamašen nosek in me zadeva kar mika, ampak bi kakšna izkušnja iz prve roke prav prišla.

hvala

beti 1 in njeni user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
4.9.2006 20:06:50   
tinica
mi ga imamoin je kar priročen še posebej ko je otrok še čisto majhen in ne zna pihniti. Samo ne vem kakšnega si ti gledala, tako, da ti glede tega za 9.000 sit ne znam svetovati.

Lp, tina

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
5.9.2006 8:34:35   
Irena88
Tinica katerega pa imaš ti?? In kako si zadovoljna z njim. Hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
5.9.2006 10:38:56   
Tasika
Mi imamo točno tega iz Diafita (a si iz Šiške, kaj?) in ga pridno uporabljamo. Mali je imel pogosta vnetja ušes, saj si noska še ne zna spihat, tiste ročne pumpice pa meni niso šle. Tako da jaz toplo priporočam.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
5.9.2006 13:58:21   
beti 1
Hi, hi, Tasika bo držalo, smo novopečeni Šiškarji.
Hvala vsem, takoj ko bom našla čas za sprehod do centra si grem kupit to zadevo.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
7.9.2006 19:21:49   
tinica
Imam Co-Care (nasal care system). Jaz sem zelo zadovoljna z njim, enostaven je za uporabo in pa kar nekaj sčistimo ven iz noska.



_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Irena88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
7.9.2006 20:32:03   
PiaM
Tudi v MB ga prodaja Diafit. Sem ga ravno danes kupila, izkušenj še pa nimam in upam, da jih ne bom hitro imela. Smo dali 2 taka prehlada skoz pred 2 mesecema, da ne bi več.user posted image  Ročne pumpice se pri nas tudi niso obnesle, ker se je mala drla tako, da so jo sosedje ćez cesto slišali, že ko sem jo prijela za nos.

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
9.9.2006 10:13:11   
sharpy
A je s temi baterijskimi kaj lažje? Tudi jaz mu ne morem lepo sčistit noska s pumpico, ker tako kriči in me odriva stran

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
12.9.2006 20:58:09   
beti 1
No, mi smo sprobal baterijski aspirator, je boljši kot pumpica, samo če ima nos zabasan nekje odzadaj še vseeno ne potegne ven, ampak tisto tko al tko požrejo. Drugače pa ful na hitro potegne ven konkretne šmrklje, pa še ful čisto je, nič se mu ne vlečejo smrklji od noska čez celo lice,... Najboljš je pa to, da se Blažu zvok tako dopade, da tud pomislil ni, da bi jokal, ko sem mu zjutraj čistila nosek.


(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
23.10.2006 21:33:20   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: beti 1

samo če ima nos zabasan nekje odzadaj še vseeno ne potegne ven



Ko se aspirira, sondico useriš malo v desno in levo stran, drugače pa lahko gosto sluz predhodno zmahčaš z fiziološko, pol pa uporabiš baterijski aspirator - seveda Diafitovega user posted image .

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baterijski oz. električni aspirator za nos
23.10.2006 23:33:54   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: mamči

 sondico useriš


sondico usmeriš- spet enkrat prehitro tipkala user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




IMENA OTROK
KUTINA

ALI BI SVOJEGA OTROKA POIMENOVALI NA ŽELJO STARIH STARŠEV?

Da, ker jih spoštujem. (3%)

Ne, ker je to moja lastna izbira. (76%)

Že imam izbrano ime. (8%)

Ne vem. (2%)

Mogoče. (12%)

Partner mi ne dovoli. (0%)


Število vseh glasov: 417

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!