|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babica in dedek
27.9.2004 20:56:49   
pika8
Danes v trgovini sem naletela na babico in dedka,ki sta pazila na svojega vnuka.Zgrožena sem ju opazovala,kako kričita na ubogega revčka,starega pribl. 2 leti in ga zmerjata z vsemi mogočimi .....,besedami.Revež se mi je tako zasmilil,ko pa nimaš moči da bi lahko takrat ukrepal.Tako sceno sem vidla sedaj že drugič,pa mi ne gre v glavo,da so eni lahko taki ...:hudicek::hudicek::hudicek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Babica in dedek
27.9.2004 21:05:08   
romy23
Jst sem tut neki podobnega vidla...samo da sta imela tako obnašanje starša otroka. Prvo sta se zdrla na njega, ker pa se revež ni pomiril, sta ga pa še natepla...revček.
Tudi jst sem prou jezna na take ljudi.:hudicek:

lp romana

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Babica in dedek
27.9.2004 21:12:01   
pika8
zame so takšni ljudje pravi debili,zato je vredno 10x prmislit,kam dat otroka v varstvo.Eni to hudobijo dobro skrivajo:grrr: Potem pa ne vejo zakaj se otroci čudno obnašajo.:((

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Babica in dedek
28.9.2004 9:28:08   
Anonimen
:duda::duda:NIKOLI PRAVIM NIKOLI si ne bi kaj takega dovolila z mojo ljubeznijo.Sicer ne popuščam vsaki trmi,vendar za njegovo vzgojo je najbolj odgovorna njegova mami.Že sedaj nas obtožujejo da sva ga z možem ful razvadila ne vem kje to vidijo saj ima šele eno leto.Preveč imam rada svojega vnuka..?!!!:)-:)-:)-:)-9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?