|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BIOGAIA KAPLJICE
10.7.2009 19:25:57   
tikatonka
Zanima me ali ima katera izkušnje z kapljicami Biogaia proti krčem. Naša mala sončicauser posted image namreč kaka le vsak drugi ali celo tretji dan. Res da je samo dojena in je pediatrinja rekla da je to normalno. Ampak ima že pr dni neke krče in jaz mislim da je to zaradi prebave in da to niso tisti tapravi user posted image krči. Pred dvemi dnevi sem ji začela dajat kapljice Biogaia. Danes je sicer bolje samo ne vem ali zaradi kapljic ali zato ker se je pokakalauser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
10.7.2009 20:28:35   
OliveOyl
Jaz ji dajem vsak dan 5 kapljic,se fejst pokaka in sprdi  po njih.user posted image  Men se zdi,da ji full pomagajo.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
10.7.2009 20:36:15   
Anonimen
Sinu sem jih dajala od rojstva do približno 8. meseca starosti (dokler ni začel piti neprekuhane vode, jogurta in kravjega mleka). Nikoli ni imel krčev ali bil zaprt. So pa to kapljice za uravnavanje prebave oz. vzpostavljanje naravne mikroflore ali bolje za preventivo krčev, ne proti krčem.

Vsekakor super stvar!

(odgovor članu tikatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
10.7.2009 20:45:17   
zmajaz
BioGaia v bistvu vsebujejo probiotike, zato uravnavajo prebavo in jih je dobro dajati otročkom, ki imajo težave s prebavo in krče, pa še zlasti v primeru, ko morajo iz kakega razloga jemati antibiotik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
10.7.2009 22:42:39   
mojčika
Brez njih nam živeti niuser posted image , ne dojenčici, ne malčici in tudi ne meni :-), garantirano pomaga.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
11.7.2009 15:49:32   
bina30
Tudi jaz sem jih danes šla nabavit in upam, da bodo kaj pomagale. Mali je star4,5m in ga taaak strašno muči, prdi, se zvija, ne kaka 2 do 3 dni, dala sem mu že od Lefaxina, do Koroških do svega-i-svašta.
Samo mi povejte, kako hitro lahko pričakujem rezultate, ker me od dretja že želodec boli????

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
11.7.2009 15:58:39   
katjakokol
mi smo jih dobili pri P ker je nas nali imel taki sluzasti kakec 1 teden skupaj in so nam ze takoj drugi dan delovale
so pa res super ker zdaj kaka tudi po 4x na dan ce je trebauser posted image user posted image user posted image

sam jaz mu jih zdaj vec ne dajem in me zanima ce to mu lahko skoz dajem po pet kapljic na dan??????????????'

_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
11.7.2009 20:17:44   
mihi78
Vsekakor priporočam! Mojo pupo je kar šraufalo pa prebava se je tudi dolgo "poštimavala". Sem jih dajala skoraj do petega meseca. Včasih je po njih kakala, če ne to pa se je vsaj konkretno sprdkala. 

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
11.7.2009 20:19:57   
mihi78
IZVIRNO SPOROČILO: katjakokol

mi smo jih dobili pri P ker je nas nali imel taki sluzasti kakec 1 teden skupaj in so nam ze takoj drugi dan delovale
so pa res super ker zdaj kaka tudi po 4x na dan ce je trebauser posted image user posted image user posted image

sam jaz mu jih zdaj vec ne dajem in me zanima ce to mu lahko skoz dajem po pet kapljic na dan??????????????'

katja, jaz še tudi razmišljam, da bi jih dajala še naprej, ker jih lahko. Ni omejitve do kdaj jih lahko daješ. Posebej zdaj, ko uvajama GH pa se mi zdi, da še jo včasih kaj mantra, ko ji dam kaj novega za poskusit.

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
11.7.2009 20:20:52   
mihi78
aja, konkretno delovat pa so začele po dobrem tednu al pa še malo več.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BIOGAIA KAPLJICE
11.7.2009 22:28:13   
Najaa
Mojo je pa še bolj zvijalo po njih. user posted image

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Število partnerjev
danuska

koliko partnerjev ste že imeli?

1 (25%)

2-5 (48%)

5-10 (13%)

več kot 10 (13%)


Število vseh glasov: 460

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!