|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:03:17   
tinadvojčica
....ki najhitreje prizadane dojenčke in je nevaren ker zapre otočkom dihalne poti in lahko umrčkajo.Ali katera kaj ve o tem?
To so mi zdaj povedali na Metelkovi oz zdravstvenem domu ko sem šla s svojo pikico tja.In sem vprašala če ji lahko kako pomagam pa mi je rekla ta krava da naj celo noč dežuram ob njej ker če bo težko dihala mora takoj v bolnico!!!!
Prosim ali katera kaj ve????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:11:17   
Anonimen
Ja pa saj ni taka krava, če je to rekla. Hvala bogu, da te je opozorila. Zdaj boš gotovo to naredila. Upam, da bo vse v redu. Čimprej se pozdravite. O virusu ne vem na žalost ničesar.

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:26:32   
taj2004
Ce ves da je z tvojo rozico kaj narobe ti svetujem da poisces pomoc, ker to dezuranje celo noc ni nobeno delo.. sam mucis se in nerviras . Ta pa ki ti je to rekla res nima vse ciste v glavi... Sramota

Upam da bo vse uredu:duda:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:28:27   
Anonimen
Ja, ne vem, jaz sem pa že dežurala cele noči zaradi Tiborjeve bolezni. Pa ne eno...

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:35:45   
tinadvojčica
Ja saj ni nič narobe da moram dežurat,to je najmanj.Ampak zakaj me pošlje z otrokom domov če mi reče da lahko umrčka zaradi nekega virusa?A ni to tako da bi morale iti v bolnico pa naj ji dajo nekaj da ne more umrčkat?Saj tudi če bi lahko spala ne bi upala!!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:35:48   
taj2004
Saj ni problem dezurat zarad banalnih stvari. Sam ce pa ti napolnejo glavo z smrtonosnim virusom pa pomoje ni lepo opazovat otoka. :((

Jaz sem tudi ze dezurala ponoci, sam ne z strahom da je mogoce da bi Taj nehal dihat.:)-

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:37:23   
sonček2*
Ja kako ste pa prišli do tega, da ima lahko ta virus, kakšne je imela pa znake??

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:38:11   
tinadvojčica
Aja potem ji pa še rečem da gremo jutri v Kranjsko smučat in če je nevarno naj pove pa bomo ostali doma.In kaj mi je rekla????Da je možno da ji bo pa svež zrak pomagal in naj kar gremo.Zdaj ne vem ali se samo meni zdi to čudno pa sem malo prtegnjena!Saj sem šla zato k njej da mi pomaga ne na "pogovor"!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 22:45:52   
Anonimen
Aha, za to gre. Ja, če pa sumijo, da bi lahko bil kakšen tak virus, je pa res čudno. Kimi je zadnjič nekaj govorila, da mora opazovat otrokova pljučka in da če bi se ugreznila, da mora takoj letet v bolnišnico. A pa ima punčka vročino? Koliko je pa stara?

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:08:39   
tinadvojčica
Stara je tri mesece in nima popolnoma nič vročine.Tudi mene so oprozorili na pljučka tako kot njej!!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:11:07   
Anonimen
Zakaj ste pa potem sploh bili pri zdravniku?

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:18:26   
tinadvojčica
Ker je dva dni nazaj kašljala zdaj je pa ful hripava ko joka pa ve joka veliko.Pa še jutri gremo smučat in sem klicala svojo pedatrinjo pa ni delala tako da so me poslali na metelkovo ker oni imajo gužvo!No pa povejte kaj si mislite!!!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:21:21   
Anonimen
Aja, a una pa potem kar, da razstaja ta virus in da jo opazuj ponoči. Zdaj, če ima ta virus take znake, potem je stvar resna in je sploh čudno, da ste šli kar domov. Če pa ne, potem pa nimam pojma.

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:25:57   
taj2004
Bravo govorijo neumnosti:)-

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:29:58   
tinadvojčica
Ja ampak jaz se tresem od strahu ker ne vem kaj naj naredim!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:48:27   
taj2004
Glej ce smatras da je resna stvar in vidis da je otok bolan oziroma se pocuti slabo, poisci pomoc. in smucanje odpade. Ce ne pa se nimas kaj bat. Toliko pa jo ze poznas da vidis ce je zdrava ali ne??


LP Petra

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
20.1.2005 23:52:51   
KIRA
tinadvojčica - vedno je kak virus. vsi so več ali manj nevarni za otroke. zato pa jih tako majhne ni treba v velike gužve vodit, pa bolanih obiskov psrejemat itd.
moja je glih prebolela (še ne čist) en prehlad, pa sem se ful sekirala zaradi tega - sem se najbolj bala, da bo bolana. kje ga je fasala, pojma nimam, ker jo zelo pazim.
zdaj sem ga pa še jest fasala. viroza je viroza. če so znaki resni, bo pa dojenček tako moral na opazovanje. če je vročina prehuda - s tem se ni za hecat - to vpliva na možgane itd.
pozona moraš bit, večkrat merit temperaturo, svečke dajat, dosti tekočine, vsak dan sobo prezračit pa tako naprej.
če pa si ti bolana pa si kupi one zaščitne "nagobčnike" kot jih imajo dohtarji. to tudi pomaga, da se otroci ne nalezejo, smo uporabljat jih je treba.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 8:26:39   
tinadvojčica
Pozdravljene!
No celo noč sem prebedela ob svojem otročku ki je lepo in fino spančkal.In sem zdaj poklicala svojo pediatrinjo in ji8 povedala kaj se je zgodilo in kakšne znake ima otrok.In veste kaj?Smejat se mi je začela ker je una dohtrca tako izjavila.Glede na to da nima popolnoma nič vročine in zamašen nosek je najbrž samo nahodna zaradi tega pa ne more umrčkat!

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 8:46:25   
Anonimen
potem pa bo morala tudi moja hči zmerjat našo pediatrinjo,ki je najboljša daleč na okoli.Tudi nam je rekla naj čuvamo celo noč Timija,ko ga je dušilo imel je virozo,ki pa je zame bila bolj gripa.V pljučkih mu je piskalo in ni mogel dihati,Dala mu je Ventolin in naročira.če bo stanje slabše naj se takoj odpravimo v bolnišnico.
Na srečo se je vse v redu izteklo.

Neva6

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 8:46:30   
kaja11
Ma kr neki. Medtem ko sem brala te poste, sem tudi jaz šla pogledat mojega sončka če je vse v redu. Valjda da je dobro če te opozori.... samo paniko zganjat.... jaz bi se po moje kar pred pediatrično utaborila, če bi mi kdo kaj takega prijavil.

Glavno, da ste v redu!!!!!!

LP Kaja

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 9:01:19   
Anonimen
Ma to mora biti res grozno, če ti kaj takega zdravniki pvejo in naročijo, da ga moraš opazovati, ker sicer lahko umre. Ojoj, staršem naložiti tako breme..., grozno. Če se pa potem izkaže, da je bilo vse skupaj brez veze, pa še toliko bolj. Tinadvojčica, ti kar zaupaj vaši pediatrinji in se malo oddahni od vse groze, ki si jo prestala.
Neva, vaše pa ni treba prav pretirano nadirat, jaz bi jo samo vprašala, kako to, da take "kritične" primere dajo kar domov, ali ne bi bilo bolje, glede na to, da zdravniki pač več vedo, da bi jih imeli take oni pod kontrolo.

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 9:38:01   
Anonimen
Splišni na žalost se preveč zanese na mojo presojo-mea kulpa.Ve da sem zdravstveni delavec ve da sem že tri otroke prečesala.Na žalost smo že prakticirale..ko je bil tamali hudo bolan čuvanje doma in potem dirka v bolnišnico.
Tako je stvar,,,v bolnišnici so večina hudo bolni-dohtrca ni hotela po nepotrebnem izpostavljat malega še hujšim okužbam.

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 10:44:29   
.ču
Ja a se norca delajo,tile v belih haljah:hudicek:!
Pa sej to ne morš verjet:grrr::grrr:
Kaj je mislila z virusom,ti ne bi vedla povedat-mogoče virusni bronhitis-samo to se da dokazat,ne pa,da kar nekej "flanca" brez podlage!
Res je pa pri zamašenem nosku-posledično težkem dihanju treba bit pozoren in dobro opazovat otroka,da se ne začnejo ugrezati pljučka,ker to pomeni,da je kisik v krvi padel,kar pa zna bit nevarno.
Če je tista:hudicek:to mislila,ne vem zakaj ti ni poj tako povedala.In koliko je kisika v krvi se da čisto enostavno in zelo hitro zmerit.Mojemu:duda::modri:ga pediater meri vedno ob vsakem obisku,ki jih ni bilo malo,zarad bronhitisa.
Nočem te nič strašit,samo dons mormo zgleda bit mamice
same svojim:duda:medicinske sestre in dohtarji obenem.

Vi kar lepo pridte k nam na Gorenjsko na sveži zrak,se bosta tvoji:duda::duda:čist pozdravli.
Sabo obvezno svojo "lekarno" vzemi.

Pa še en podatek:mal je snegec začel naletavat:bravo:

LP,Martina:rozica:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 11:00:25   
TaRe*
:bravo:pikaču:bravo:
dobr,da mam RR,drugač sploh ne bi vedla,da mi pred nosom sneži.Dons sploh nisem nč ven gledala,k je tko turobno zgledalo.
Kar se pa tiče tega virusa..Glih kar sem govorila z eno prjatlco,ki dela na rentgenu v bolnci,in pravi ,da vsak dan pripeljejo en kp :duda:slikat pljučka,ker res en :hudicek:razsaja,ki ni neč fajn.
lp:muca:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   BAJE RAZSAJA NEK VIRUS...
21.1.2005 11:44:25   
.ču
Si pa faca *tare:)-:)-:)-
Sej tud jes ponavad RR prej prečekiram,kot pa kva je zunej:)-:)-:)-

Pa,pa:rozica:

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ali boste dobili božičnico?
Minka Pobalinka



Da (25%)

Ne (51%)

Nisem zaposlen/a (24%)


Število vseh glasov: 353

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!