|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež
8.7.2010 17:00:38   
mayble
Od jutri dalje je v BC znižana cena avtosedeža Romer Safefix plus TT pa me zanima, ali ga katera ima in če je z njim zadovoljna. Je pa za 9-18 kg. Zanima me tudi, če je po vašem mnenju boljše kupiti takega od 9-18kg ali 9-36kg?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež
8.7.2010 17:09:41   
Gwendolen
Ko bom rabila, bom kupila Römer Safefix plus. Brez TT, ker imam prestar avto, ki nima v prtljažniku tistega kavlja za dodaten pas, kar tudi pomeni TT (fiksiranje sedeža preko dodatnega pasu - TopTether). Je eden najbolje ocenjenih sedežev, kar pomeni eden najvarnejših sedežev. Če želiš res najvarnejšega kupi Kiddy Infinity Pro ali pa Energy Pro, ki sta pa najbolje ocenjena sploh (sploh ta zadnji). Ampak ima pripenjanje preko nekakšne mizice, ki otroka ful ovira v miganju, tako da če nimaš ekstra mirnega otroka, tak sedež zate ne pride v poštev.

Kar se pa razpona tiče, je pa vedno najbolje kupiti take z najmanjšim razponom teže, ker je nesmiselno pričakovati, da ti bo nek sedež, ki je od 9 - 36 kg nudil zadostno varnost tako pri 10 kg kot tudi pri 30 kg. To je razlika med pribl. enoletnim in 10-letnim otrokom... Sem razmišljala o 9-36, ampak sem prebrala nekaj stvari na to temo in sem si premislila.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež
8.7.2010 19:21:00   
marjetica8
Mi mamo romer Kinga in smo skrajno zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež
8.7.2010 22:10:43   
ledenka
mi smo s tem sedežem zelo zadovoljni. kar se tiče varnosti, je dobil najboljše ocene, je pa neroden za montažo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež
12.7.2010 9:14:16   
Bananček
Romer Safefix plus TT

Mi smo zelo zadovoljni, montaža je čisto preprosta in hitra, mali lepo sedi.
Smo ga pa naročili iz Nemčije, ker je tam cenejši, prišel je pa v 5ih dneh.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedež
12.7.2010 9:22:44   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: Bananček

Romer Safefix plus TT

Mi smo zelo zadovoljni, montaža je čisto preprosta in hitra, mali lepo sedi.
Smo ga pa naročili iz Nemčije, ker je tam cenejši, prišel je pa v 5ih dneh.


Mi lahko napišeš stran s katere ste naročili? Hvala user posted image

(odgovor članu Bananček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedež
12.7.2010 10:48:46   
Bananček
Sem ti dala na ZS, da me ne bojo kregal zaradi reklame al pa kej :-)

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtosedež
12.7.2010 13:28:50   
Maxy
S temi avtosedeži je cela znanost, ma ne vem kaj si bodo še izmislili! Bla v BC-u in imajo res omejeno izbiro teh znižanih sedežev. Drugače pa vas opozarjam, da je nem.internetna stran(kjer je ogromno ljudi naročalo avtosedeže) že popolnoma izropana in zato smo mi naročili preko druge int.strani. Še vedno je kljub malenkost višji ceni, sedežek še vedno cenejši kot v BC-u. Se splača mal pobrskat!

< Sporočilo je popravil Maxy -- 12.7.2010 13:33:30 >


_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu Bananček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtosedež
12.7.2010 13:36:19   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Bananček

Sem ti dala na ZS, da me ne bojo kregal zaradi reklame al pa kej :-)



a lahko še meni na ZS link prosim ?


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu Bananček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtosedež
12.7.2010 17:51:43   
Bananček
Mucica, sem poslala.

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtosedež
13.7.2010 19:03:53   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Bananček

Mucica, sem poslala.


hvala Bananček user posted image


_____________________________

20.02.2010 - Manja
rojstvo: 3300g - 51cm
22.3: 4180g - 55cm
22.4.:5110g - 58,5cm
28.5: 6040g - 62cm
17.6.:6810g - 64cm
20.7.:7470g - 68,5cm
25.8.:8120g - 70,5 cm
22.11.: 9060g - 75 cm

(odgovor članu Bananček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtosedež
13.7.2010 20:03:55   
ledenaa
http://b2c.baby-center.si//Article.asp?ArticleID=207332

Ravno sem šla gledat na BC. Danes ti je ta v akciji in je med najboljšimi-dobil je najboljšo oceno od vseh

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtosedež
13.7.2010 21:32:06   
Anonimen
Mi imamo Römerja Duo Plus z TT sistemom in smo zelo zadovoljni z njim! Smo pa kupili prav tako Römerjevo Evolvo 123 (9-36kg) za k dediju in babi v avto prek www.pramworld.co.uk in je s poštnino vred prišel 100€ ceneje kot v BC, dobili smo ga pa v enem tednu.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtosedež
14.7.2010 8:54:10   
lunka1
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mi imamo Römerja Duo Plus z TT sistemom in smo zelo zadovoljni z njim! Smo pa kupili prav tako Römerjevo Evolvo 123 (9-36kg) za k dediju in babi v avto prek www.pramworld.co.uk in je s poštnino vred prišel 100€ ceneje kot v BC, dobili smo ga pa v enem tednu.

Otika, koliko je pa poštnina? Sem gledala Britax (Romer) safefix TT in je razlike 150€. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avtosedež
14.7.2010 9:03:04   
Anonimen
Sedež je bil v akciji in skupaj s poštnino je prišel 150€ ... od tega je bilo poštnine za okoli 40-50€ ( se ne spomnim točno, ker je to že pol leta nazaj) ... v BC je bil pa samo sedež okoli 240€ ...

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtosedež
14.7.2010 10:09:05   
tulpek
POštnina je 40 eur (april letos)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avtosedež
14.7.2010 13:02:27   
lunka1
recimo, da je še kar ugodno... sem jim še poslala mail, da se prepričam, pa javim, če bo še katero zanimalo.

ampak mi ne gre v glavo, zakaj je tam isti stolček z oznako BRITAX, pri nas pa piše ROMER. no, imam pa tudi katalog teh stolčkov, na njem pa piše BRITAX ROMER user posted image
najbrž gre za iste stole, ane? samo drug proizvajalec...



jaz sem se odločila, da bom verjetno vzela kar dva, saj enega dobim praktično zastonj (če bi ga kupovala pri nas), itak sta dva avta pri hiši, tak da...

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avtosedež
14.7.2010 18:10:33   
lunka1
No, če koga zanima - poštnina je 46€ za sedež.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avtosedež
14.7.2010 21:56:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

recimo, da je še kar ugodno... sem jim še poslala mail, da se prepričam, pa javim, če bo še katero zanimalo.

ampak mi ne gre v glavo, zakaj je tam isti stolček z oznako BRITAX, pri nas pa piše ROMER. no, imam pa tudi katalog teh stolčkov, na njem pa piše BRITAX ROMER user posted image
najbrž gre za iste stole, ane? samo drug proizvajalec...



jaz sem se odločila, da bom verjetno vzela kar dva, saj enega dobim praktično zastonj (če bi ga kupovala pri nas), itak sta dva avta pri hiši, tak da...

J agre za ene in iste stolčke, ki se v angliji tržijo pod oznako Britax v Evropi pa pod oznako Römer.

(odgovor članu lunka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avtosedež
15.7.2010 7:34:25   
lunka1
Ampak res smešna razlika v ceni, ane? user posted image  Pri nas pride 370€, če ga naročim iz Anglije pa me s poštnino vred pride 110€ ceneje... ravno za še en stolček od gor user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avtosedež
15.7.2010 10:01:47   
MiNa*
mene pa zanima ali je nže čas, da malega premaknemo iz lupinice v avtosedež Romer 9-18kg?
- ima 7m
- 10 kg
- sedi samostojno, včasih še omahne

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avtosedež
15.7.2010 10:04:08   
lunka1
Jaz bi rekla, da že.. Vsaj po kilaži... in če sedi sam (tudi če omahne), saj je pripet s pasom. Tudi mi bomo mogli pohitet... no, malo bomo še počakali, ker je stara šele 4m, ampak ima že 8kg, pa ji je že malo majhna lupinica. Ampak bomo počakali (vsaj) do 6 meseca.

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avtosedež
15.7.2010 10:48:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiNa*

mene pa zanima ali je nže čas, da malega premaknemo iz lupinice v avtosedež Romer 9-18kg?
- ima 7m
- 10 kg
- sedi samostojno, včasih še omahne

Jaz bi pa rekla, da še ne, ker dokler je otroku lupinica prav (po kilaži, legi glavice in legi ramenskih pasov), je to najvarnejši sedež zanj. Naša je bial v lupinii 11 mesecev pa še naprej bi bila, samo je potem že prerasla višino pritrdišča ramenskih pasov.

(odgovor članu MiNa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vodene športne aktivnosti
Michonne RR

Kdaj ste otroke vpisali na vodene športne aktivnosti?

Pri 1 letu (17%)

Pri 2-3 letih (17%)

Pri 4-5 letih (31%)

Ob vstopu v šolo (34%)


Število vseh glasov: 29

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!