|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež....
23.9.2004 20:09:51   
Zvezdica
Ojla!

Ker mi itak vedno pomagate mi dajte še tokrat:)

Avtosedež:zmeden:
Za zdaj imamo lupinico, ki naj bi se rabila tam nekje do 13 kg...se sprašujem kako bo naš mali sedel notri ko bo imel 13kg:)-:)-:)-
No in zdaj se z dragim odločava, ali naj vzameva vmesni sedež torej od 9 - 18 kg ali pa prec tistega od 15 - 36 kg???
In kateri je najboljši? Pomembna je varnost mojega otročka in zato me cena ne zanima...dobro je vedeti ceno, da si pripravljen ampak saj veste kaj čem povedati:)

Ker moj net deluje preko telefona (sem v hribih doma) :) in nimam časa brskati po netu mi prosim pomagajte in povejte kateri sedež uporabljate.

Pozdravček in nočko!

Liam in Zvezdica




Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avtosedež....
23.9.2004 20:58:35   
miselinka
Nikakor od 15-36 kg. Ce ti je pomembna varnost, so bili najbolje ocenjeni (Adac test):
Kiddy Life plus (9-36)- v Arielu okoli 50.000 SIT
Romer Duo Plus (9-18) v Baby centru mislim, da okoli 80.000 SIT
Romer King TS (9-18) - v Baby centru do 56.000 SIT.

Sicer pa lahko kupis Romerje precej ceneje tu:
http://www.pingpong-online.de/

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avtosedež....
23.9.2004 22:00:34   
KATY&TIMMY
-ciao!v baby centru dobiš Romer plus ts,najnovejši model,od 9-18, za 51000,če plačaš v kešu imaš popust in plačaš 49000.sem ga kupila 3m nazaj in je super.kar se tiče varnosti,brezhiben:bravo::bravo:.res je v redu ,pa še raztavljat ga ne rabiš za dvignit pasove ko zraste,saj imaš nov patent,ki samo dvigaš pa spuščaš z ročko ki je za sedežem.res priporočam!!!:bravo::bravo:

lp,Katja&Timi:morje::morje:

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avtosedež....
24.9.2004 8:40:03   
Teja N
Tudi mi imamo Romer King in smo ful zadovoljni! Kar Romerja kupi, od 9-18, so na vsakem testu pobrali največ točk za varnost.

Lp,
Teja:)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avtosedež....
24.9.2004 8:53:21   
Ro-La
Mi imamo Kiddy life plus (9-36kg), smo ful zadovoljni z njim, naš škrat pa v njem ful rad sedi, prej v lupinici pa je bil:(( .
Dolgoročno se ta bolj splača, prav tako je po testih zraven Romerja in Maxi Cosija preprosto najboljši.

Odločitev je vaša, probajte pa vašega škrata posest v različne avtosedeže, da boste videli tudi odziv otroka na avtosedež (naš je v Kiddy-ju ful lepo sedel, medtem ko je iz Romerja ven lezel in se ni pustil pripasat).

Lp R&L

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avtosedež....
24.9.2004 9:30:44   
mehurčica
Meni pa Romer ni všeč zaradi takih grobih pasov, Kiddy pa zaradi tiste bule pred trebuščkom-se mi je tak smilil, ko smo ga posedli noter, ker je imel samo glavo in stopala fraj.:( Mi bomo kupili Maxi Cosi-ja.:love:

Pa-pa:miska:

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avtosedež....
24.9.2004 11:29:08   
Ro-La
V Kiddy-ju ma rokice tudi fraj, pa z nogicami lahko miga, res pa je, da si jih za vrat ne more dat:bravo:

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avtosedež....
24.9.2004 22:33:55   
Ezi
Tudi mi imamo maxi cosija - mali zadovoljen, pa tudi varen je zadovoljivo ... ;)

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Avtosedež....
25.9.2004 17:50:58   
Una
Tudi jaz sem hotela kupit nov avtosedež, ker je v lupinici ful stisnjen, pa mi je rekla prodajalka v BC, da dokler še ne sedi sam, nimam kaj kupovati. Ker je avtosedež že pravi sedež in ni kot lupinica, ki je nagnjena, tako da je otročiček lepo notri 'zleknjen'. Zdj ima dobrih 6 kg in je star 4 mesce in 3/4, pa je rekla, da morm počakat še vsaj 2, 3 mesce - oz. dokler ne sedi sam.
Sem vprašala pediatrinjo za mnenje, in mi je potrdila. Aja, sem pozabila napisat, da sem jo še vprašal, če je to v redu, če mu nogice ven gledajo, je pa rekla, da je OK, da mu magar zrolam pod nogcami eno brisačo (al kej podobnega). In da mu bo lupinica takrat premajhna, ko bo glava 'bol prot koncu' - upam, da me razumeš. Ne more bit glava višje od konca sedeža.

Lep pozdravček, Una:metulj::miska::angel:

PS: kako kaj Liam:love:? Se imate fajn? A pridete kej v Ljubljano, al se samo v hribih držite?:):)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?