|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedeža Kiddy Life...
13.10.2007 19:55:35   
fusia
Kiddy Life Plus in Kiddy Life Pro - ali kdo ve, kakšna je dejanska razlika med tema dvema sedežema?

Njihova internetna stran je samo v nemščini, ki je ne razumem dobro.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedeža Kiddy Life...
13.10.2007 19:56:58   
Anonimen
Poglej še na Ariel.si, oni jih držijo, mogoče kaj piše. Iz glave ne vem.

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedeža Kiddy Life...
13.10.2007 21:20:52   
fusia
Arielove strani so že celo večnost v prenovi in gor ne piše nič pametnega. Še novic mi noče odpreti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedeža Kiddy Life...
14.10.2007 22:08:31   
Maggie
V Arielu imajo zdaj prospekt v slovenščini.

Sicer mi je pa naj bi bila razlika po besedah prodajalke edino v tem, da ima life pro "satovje" ob glavici in to naj bi bilo bolj varno oz. bolj ublaži udarce kot life plus, ki tega nima. Drugače pa naj bi bila enaka  v drugih lastnostih. Pa razlika v ceni ok. 100eurov - če se ne motim.

A ga nameravate kupiti? Jaz razmišlam o nakupu, ampak se bojim, da se ne bi naš user posted image  preveč utesnjeno počutil v njem. V trgovini je bilo skoraj vse ok, ampak ko bo pa vsak danuser posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedeža Kiddy Life...
15.10.2007 15:40:45   
Jessy
Jaz imam kiddy life plus in je fenomenalen! Res! Otrok ni niti najmanj utesnjen v njem!

Razlika s ta novim je v tem, da ima ta novi nastavitev ledvenega predela, mislim, da se ga lahko tudi poleže, pa pri glavi je bolj ojačano, kot pri life varianti.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtosedeža Kiddy Life...
15.10.2007 19:35:39   
SašaR
Tudi life plus ima satovje. Mislim da je life pro samo novi model, life plus pa stari.

Mi ga tudi imamo in smo z njim več kot zadovolni.



_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtosedeža Kiddy Life...
16.10.2007 13:17:34   
fusia
Ja, mi bi ga kupili, vendar ga moramo najprej probati. Tudi mene srbi, da bo otrok v njem utesnjen, saj ni nek drobižek ampak kar konkreten user posted image  otrok. Rada bi ga kupila prvič zato, ker je do 36 kg in ni treba kupovati dveh sedežev, drugič pa se mi zdi, da je tista mizica spredaj res bolj varna kot navadni pasovi.

Za razlike med PRO in LIFE pa se zanimam v bistvu zaradi testov. PRO je dobil na testu 2006 dobro oceno, testov za LIFEja pa ni oz. so najbrž starejši. Ne vem, ali je PRO samo "lepotno" izboljšan ali je dejansko varnostno boljši kot LIFE.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?