|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtosedež - mnenje prosim
3.4.2008 14:32:37   
Janya
Tamale so stare 4.5 let in se mi zdi da so nekako prerastle avtosedež concord trimax-a čeprav se sedež lahko uredi v jahača se mi zdi da tamale pa vseeno niso dovolj velike zanj. 115 cm in okoli 14 - 15 kg.
Zdaj pa gledam sedeže od 15 - 36kg in me zanima ali so sedeži ki stanejo okoli 70€ dovolj kvalitetni. Ker moram kupiti tri, moram res preštudirat in sem res zmedena kaj sedež za 150€ nudi več user posted image  je to samo izgled, ime....

Hvala za vaša razmišlanja user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtosedež - mnenje prosim
3.4.2008 20:21:20   
vesel
Moja hči bo maja stara 3 leta in tehta 14.100g,velika 96,5cm. In ji je avt.sedež grupa I bil že premajhen oz.tesen in se ni počutila dobro v njem.
Prišaltali smo na avt.sedež maxi cosi Rodi xr grupa II,III(15-36kg)in smo z njim zelo zadovoljni. Kupila sem ga v Pikapolonici v akciji(februarja) dala sm zanj 123 eur.
Jaz bi ti priporočala,da pogledaš AMZS teste in se na podlagi tega odločiš.

Če želis ti jih lahko pošljem po e-mailu!! Piši mi na zs.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtosedež - mnenje prosim
5.4.2008 14:03:18   
Pi-kica 1
Mi smo kupili v Baby centru Kiddy Contour, ki je bil v akciji. Se mi pa zdi malo ozek, tako da ne vem, kako dolgo ga bo imel, ker po širini se ne da nastavljat.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtosedež - mnenje prosim
10.4.2008 13:00:45   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Tamale so stare 4.5 let in se mi zdi da so nekako prerastle avtosedež concord trimax-a čeprav se sedež lahko uredi v jahača se mi zdi da tamale pa vseeno niso dovolj velike zanj. 115 cm in okoli 14 - 15 kg.
Zdaj pa gledam sedeže od 15 - 36kg in me zanima ali so sedeži ki stanejo okoli 70€ dovolj kvalitetni. Ker moram kupiti tri, moram res preštudirat in sem res zmedena kaj sedež za 150€ nudi več user posted image  je to samo izgled, ime....

Hvala za vaša razmišlanja user posted image
Baje lahko kupiš od Concorda Lift evo samo naslonjalo in skombiniraš s trimaxovim jahačem. Malo povprašaj v Pikapolonici

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtosedež - mnenje prosim
10.4.2008 14:33:31   
bumerang
Javi, če si kje uspela dobiti samo naslonjalo za Trimaxa, bi zanimalo tudi mene.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?