|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Arboretum-dinozavri
7.4.2010 5:57:52   
sanasan
Sem dala temo kar sem, ker je večja frekvenca obiskov.user posted image
Jutri sem mislila dve petletnici peljati v Arboretum, pa me zanima, koliko časa potrebujemo za ogled + igro na igralih?
Bo dovolj od recimo 13h naprej ali je bolje ves dan?user posted image
Hvalauser posted image


_____________________________

CARPE DIEM!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Arboretum-dinozavri
7.4.2010 6:12:31   
sanasan
evo, še link, če še katero zanimauser posted image

http://www.arboretum-vp.si/svet-dinozavrov.aspx

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Arboretum-dinozavri
7.4.2010 6:30:16   
Eva19
Odvisno kok časa se bosta hotle igrat, drugač mislm da je dost od 13h naprej. Sej je dost dolgo odprt, majo pa tko fajn igrala zdej tm, da so mulci kr pošten zmatrani, ko vse preletajo stokrat. Sem bla ravn par dni nazaj, moja je sicer še v vozičku, ampak kolegica je bla pa s 3 in 6 starima fantkoma in sta bla že po 2h urah na igralih kar zmatrana... če si greste pa ogledat samo dinozavre vam pa tud ne vzame tolk časa, kot če nameravate prehodit cel arboretum user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Arboretum-dinozavri
7.4.2010 6:46:11   
sanasan
ja, nameravamo si ogledat dinozavre, potem pa na igralauser posted image
rožice itd.bom verjetno morala iti samauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Arboretum-dinozavri
7.4.2010 8:30:07   
inja2
Jaz sem bila včeraj z mojo 1,5 letnico. je noro uživala. Bile sva 3 ure, pa je bla potem čist fertik user posted image .

Mislim, pa da cel dan tudi s starejšimi otroci ne boste meli kaj počet. So pa tele dinozavri vsekakor vredni ogleda....

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Arboretum-dinozavri
7.4.2010 9:27:16   
sanasan
Hvala. user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Arboretum-dinozavri
22.4.2014 21:50:29   
1x1fotr
Dinozavri so res prava popestritev za naše tamale, če se ne motim bo tako še do 10.junija user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




gripa
Lelly28 RR

Ali ste cepljeni proti gripi?

da (7%)

ne (93%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!