|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antiflat
21.8.2008 14:36:47   
TODI
Mene pa zanima naslednje:

1. Po kolikem času uporabe začno kapljice delovati. Jaz sem našmu začela dajati danes in še nič ne kaže, da bi kaj delovalo.

2. Ali pred vsakim obrokom pomeni da če se dojiva na 1,5-2h mu jih tudi tolkrat na dan dam

3. Kako sploh  delujejo( a vplivajo na pospeševanje vetrov ali jih odpravljajo)

4. A je možno da so otroci po njihovi uporabi zaprti


Hvala za odgovore.




_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antiflat
21.8.2008 17:09:54   
dmavrel
Jaz svoja dva Dvojčka sicer nisem dojila, sta pila in še pijeta po steklenički in sem jima dajala kapljice v mleko 2x na dan! Zjutraj in zvečer!
Pomagale so jima pa zelo, jiva je manj zvijalo! Drugače sem pa uporabljala in včasih jima še dam kdaj pa kdaj na dudo vetrovne kapljice koroških lekarn! Te so jiva pa takoj pomirile!
Upam, da bo tudi pri vas kmalu bolje in ne boste imeli več šravfekov!

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antiflat
21.8.2008 17:11:03   
dmavrel
Zaprta nista bila pa nikoli! Sta vedno normalno kakala, vsaj 1x dnevno!

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antiflat
21.8.2008 17:14:59   
Nataan
Hm, jaz sem jih mu dajala pri dojenju, tudi moj se doji na uro in pol, dve in se mi je zdelo vse skup preveč kemije, pa tudi pomagale niso. Msilim, da res pomagajo tistim, ki niso dojeni, ker jih lahko daš med mleko. Jaz sem se trudila z žličko, pa je vse ven izbljuval, al pa jih je izbruhal skupaj z mlekom.

lp

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antiflat
21.8.2008 20:55:19   
Tisana
Antiflat kapljice, tako kot Sub Simplex, poleg seveda vseh pomožnih snovi, vsebujejo simetikon, ki naj bi se (tako piše v priloženih navodilih) v celoti izločil iz telesa. Mi smo to non stop uporabljali, vprašanje pa je, koliko je dejansko delovalo. Se mi zdi, da je to bolj za mame malo pomirit, kot pa za kaj drugega. Pa še ful prdela je po njih, tko da je bilo včasih v javnosti kar malo neprijetno user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Antiflat
21.8.2008 21:00:11   
sandrine
poskusi morda tako,da si preden se zacneta dojiti lepo s pumpico kanes kapljico ali dve direkt na bradavicko.nama se tako obnese. dojim ga kar leze,kanem malo na zizo in hop v usta, tako gotovo poje vse,pa se dobesedno med obrokom;]

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Antiflat
21.8.2008 21:00:45   
Anonimen
Dajem pred vsakim dojenjem. In so začele delovati že prvi dan jemanja, ko je imela 2 dan krčke. Jo je v bistvu samo še v spanju zvijalo.user posted image Zdaj pa niammo več krčkov.user posted image

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Antiflat
21.8.2008 23:11:20   
kenya
Predno sem uspešno razbila flaško s temi kapljicami user posted image , se mi zdi da so sedaj pri ta drugi pupi  še najbolj delovale od vseh. Mislim, da pomagajo da manj napenjajo. Pri nas je bil učinek viden nekje v 3 dneh in ni bila nič zaprta. Sem pa dala pred vsakim hranjenjem eno kapljo na žlico.

Je pa tudi res da sem jih uporabljala pri ta prvi hčeri, pa ni bilo večjega učinka.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Antiflat
21.8.2008 23:17:20   
Anonimen
Te kapljice so itak na način pršila kot angal za grlo.user posted image Je hecno, ko mali dam te kapljice, že takoj ve, da bo futer.user posted image Se kar sama nagiba na joško v momentu.user posted image

(odgovor članu kenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Antiflat
22.8.2008 12:03:57   
TODI
Hvala vam vsem za odgovore, mogoče nam bo uspelo, če ne prej pa čez 1 mesec, ko bo konec krčevuser posted image

Sam zaprt je pa še vednouser posted image



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Zgaga med nosečnostjo?
Matejčika



DA (64%)

NE (36%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!