|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AngelCare se oglaša
5.12.2007 12:14:43   
Majchi
Ne razumem te napraveuser posted image . Zadnje dni piska za brezveze.
Otrok lepo leži v posteljici (na sredini).
Baterije sem zamenjala pred manj kot mesecem dni.
Plošče so pravilno in lepo nameščene, kabel ni nikjer prekinjen ali stisnjen.

Ko pritečem do posteljice, se Lana premika. V bistvu jo piskanje prebudi. Kadar pa je ne, pa vedno čisto lepo diha.

Pa kaj je možno, da je res nehala dihat, pa jo naprava prebudi iz tega stanja še pred mano?
A ima še katera takšne izkušnje? A je lahko z napravo kaj narobe? Do kdaj sploh obstaja nevarnost smrti v zibelki? Stara je namreč 6,5 mesecev.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AngelCare se oglaša
5.12.2007 12:45:27   
sandra85
js sme kupila 1. angelcare in se mi je 2x ponoči vklopil alarm (Enej je mirno spal), pol pa se mi je en večer 3x vklopil alarm-tretjič sem glih stala zraven posteljice in opazovala Eneja, ko se je vklopil alarm, je on normalno dihaluser posted image
pol sem poklicala v trgovino, kjer sem to kupila, so mi rekli, nej jim pošljem nazaj, da mi bojo novega poslali(čez 3 dni sem že imela novega) in do zaj je bilo vredu-se mi ni niti 1x vklopil alarm...poglej da nimaš občutljivost narobe nastavljeno, saj moraš občutljivost prilagajat na težo user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AngelCare se oglaša
5.12.2007 12:48:03   
Majchi
Aha, sem pozabila napisat. Občutljivost imam naštimano na 3, torej približno na polovici.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AngelCare se oglaša
5.12.2007 12:56:19   
sandra85
ti svetujem, da pokličeš na njihov tel
http://www.angelcare.si/

in mal povprašaš...ti bojo znali več povedat kot jsuser posted image
mogoče moraš občutljivos spremenit-kot sem ti že napisala, da moraš prilagajat na težo malčka, to pomeni, da moraš z časom verjetno tut spremenit občutljivost


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AngelCare se oglaša
9.12.2007 20:49:26   
Paštetka
Majchi,, a si ti že pogruntala kaj je narobe?

user posted image user posted image . Moj se je ravno v 15 minutah vklopil že 4x. To, da imam srce v hlačah ne rabim pisati. Skoz jo hodim gledat. Pa se prej ni vklapljal.Pa še moža ni doma. saj ne vem kaj naj delam.Po moje celo noč ne bom spala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AngelCare se oglaša
9.12.2007 20:58:05   
Majchi
Hm, pri nas se pa zdaj že 3 dni ni oglasil. In ravno zaradi tega sumim, da z napravo ni nič narobe.
Jutri grem do P, ker itak kašlja in smrka, pa bom to omenila. Morda nam dajo napotnico za snemanje dihanja, kot mi je ena majčica že predlagala. Mogoče ni nič, ampak rajš grem za brezveze, kot pa da je kaj narobe.

Paštetka, a tvoja punči normalno diha, ko prideš do nje? Ker naša vedno mirno spi, al jo pa AC zbudi in mi sploh ni jasnouser posted image . Upam, da je vse okuser posted image .

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AngelCare se oglaša
9.12.2007 21:07:12   
Paštetka
Majchi, parkrat je samo opozorilni pisk bil in se ni alarm vklopil - verjetno je že začeladihati. Parkrat se je paže alarm vklopil. Mi je prej uspelo priti pred alarmom in res ni bilo videti, da bi se ji prsni koš dvigoval. Sem jo malo stresla od strahu, pa spet diha.  Tak, da ali jo alarm vzpodbudi, da diha, ....nimam pojma. Sem, rekla, da še en alarm počakam, potem pa kličem rešilce. Ker sem sama in me je strah kot hudiča.

Čudno mi je, da se ne prebudiuser posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AngelCare se oglaša
9.12.2007 21:39:27   
Majchi
Paštetka, kaj niste pri vas že imeli težave s tem? Raje se pejte pokazat. Verjamem pa, da se ti že meša od skrbi.
Pri nas je že nekaj dni mir, pa bom vseeno jutri omenila, ker mi ne gre iz glave.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AngelCare se oglaša
9.12.2007 21:46:41   
Paštetka
Zdaj se pa več ne oglašauser posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AngelCare se oglaša
9.12.2007 21:58:39   
Majchi
Paštetka, res upam, da bo vse ok.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AngelCare se oglaša
10.12.2007 12:08:30   
naraščaj
men se to tut dogaja, mam eno prejšnjo verzijo. v navodilih piše, da kadar je otrok v gobokem spanju(zlo plitko diha) se lahko vklopi kot lažni alarm. jaz sem sprva skakala ko norc, zaj pa sem se mal navadla. preverim, sam ta mala res takrat spi ko klada.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AngelCare se oglaša
10.12.2007 12:23:02   
Ronči
naša ima dihalne premore (nebolezenskega značaja), pa se vklopi ta prvi alarm enkrat na 10-14 dni.

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AngelCare se oglaša
10.12.2007 17:05:25   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Paštetka, res upam, da bo vse ok.


Sva se danes pokazale P, pa pravi, da sta možni 2 stvari:
- ima tako močno rem fazo (vedno 1. daljšo fazo spanja), da enostavno pozabi vdihniti.Še dobro, da se oglasi alarm, da jo malo "zdrma" in potem začne dihati ali pa
- da takrat ko tako močno zaspi se mišični tonus tako zmanjša, da ji koren jezika zdrsne nazaj in prepreči vdih


Hvala bogu napravici, ki to zazna in ko začne tuliti, da je v bistvu malo zdrma in dazačne dihati. Pa tudi po vsakem pisku moram malo user posted image   potresti nežno. 

Upam, da s eje zdaj zadnjič oglasila tale naprava. Sem se pa odločila, da ne grem več nikamor do enega leta brez napravice.user posted image

Samo res. Moja tak trdno spi, da lahko zraven nje sesam, pa nič. user posted image Starejši pa s eje že zbudil, če mi je samo v gležnjih poknilo po pobegu iz sobe user posted image .

Pa še zobki so ŽE na pohodu user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AngelCare se oglaša
10.12.2007 18:17:31   
pikecpokec
Jaz vsak dan razmišljam da hvala bogu da smo dobili AC. ful bolj mirno spim. se pa tudi včasih oglasi, ampak samo taprvi alarm. potem je pa vse OK. ker vedno ko po pisku pogledam, čisto normalno diha. tko da ne vem, al je lažni alarm, al ga pa že tisti pisk zdrma da spet začne dihat. ne vem, ampak je pa res fajn!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AngelCare se oglaša
10.12.2007 20:55:23   
VesnaLana
Saj mogoče že veste, ampak vseeno napišem, če ima katera dormeo jogi, potem AC ne deluje dobro.
Pa še to, dojenčki imajo normalno 20 - 25 sec. zastoj dihanja, zato 1. pisk ne pomeni še nič. To velja za večino dojenčkov, ki nimajo težav z dihanjem.
Pri Paštetkovih pa vem , da ste imele neke probleme z dihanjem, pa upam da je to sedaj mimo - pa hvalabogu za take napravice, ki lahko veliko pripomorejo.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AngelCare se oglaša
10.12.2007 21:05:37   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: VesnaLana

Saj mogoče že veste, ampak vseeno napišem, če ima katera dormeo jogi, potem AC ne deluje dobro.

Tole preverjeno NE drži! Naš ima Dormeo, pa se alarm nikoli ni lažno oglasil (zdaj je HB že več kot 3 mesece tiho).


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AngelCare se oglaša
11.12.2007 15:07:56   
suzanamai
Pri nas se oglaša skoraj vsako noč in to zato, ker ga mami pozabi ugasnit, ko vzame Zojo iz posteljice.
Ha ha, saj se bom navadla, upam...drugač bo mojga enkrat še kap zadelauser posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AngelCare se oglaša
11.12.2007 16:22:14   
naraščaj

IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Pri nas se oglaša skoraj vsako noč in to zato, ker ga mami pozabi ugasnit, ko vzame Zojo iz posteljice.
Ha ha, saj se bom navadla, upam...drugač bo mojga enkrat še kap zadelauser posted image user posted image

Joj,. to se tut men dogajauser posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: AngelCare se oglaša
11.12.2007 16:39:51   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: VesnaLana

Saj mogoče že veste, ampak vseeno napišem, če ima katera dormeo jogi, potem AC ne deluje dobro.
Pa še to, dojenčki imajo normalno 20 - 25 sec. zastoj dihanja, zato 1. pisk ne pomeni še nič. To velja za večino dojenčkov, ki nimajo težav z dihanjem.
Pri Paštetkovih pa vem , da ste imele neke probleme z dihanjem, pa upam da je to sedaj mimo - pa hvalabogu za take napravice, ki lahko veliko pripomorejo.

mi imamo dormeo pa dela naprava pravilno

pa ko sem menjala napravo, sem omenila, da ima dormeo, pa je rekel prodajalec, da to nima veze


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: AngelCare se oglaša
11.12.2007 16:40:00   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Pri nas se oglaša skoraj vsako noč in to zato, ker ga mami pozabi ugasnit, ko vzame Zojo iz posteljice.
Ha ha, saj se bom navadla, upam...drugač bo mojga enkrat še kap zadelauser posted image user posted image


OK ampak meni pa to ni niti najmanj smešnouser posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: AngelCare se oglaša
11.12.2007 19:55:26   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Pri nas se oglaša skoraj vsako noč in to zato, ker ga mami pozabi ugasnit, ko vzame Zojo iz posteljice.
Ha ha, saj se bom navadla, upam...drugač bo mojga enkrat še kap zadelauser posted image user posted image


OK ampak meni pa to ni niti najmanj smešnouser posted image

Sploh na tako občutljivi temi, kot je ta.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: AngelCare se oglaša
13.12.2007 22:35:37   
Paštetka
Majchi, še eno vprašanje. Kdaj se vam oglaša AC?

Jaz ne vem, kaj naj.

Sem bila v ponedeljek  pri P, pa mi je rekla, dače se mi bo od takrat oglasil 3 dni zapored, da naj pridem nazaj, drugače pa če se vsake toliko, da naj jo samo malo stresem in mi ni treba hoditi.

Torej...v torek se mi ni oglasil, v sredo in danes se mi pa spet oglašauser posted image . In to po kakšni uri do tri ure, ko jo dam zvečer spat. Oglasi se eni 3-5 x.Včasih se samo 1.pisk vklopi, včasih pa še z alarmom.

Ne bi rada spet nekaj letala, pa se živcirala. Po drugi strani, si pa potemitak, ne bi odpustila, če bi se kaj zgodilo. Ne vem, kaj naj, če so vsi izvidi pokazali, da je popolnoma zdrava. Pa saj jo tudi vidim, da je zdrava in zelo živahna.


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: AngelCare se oglaša
13.12.2007 23:21:02   
Majchi
Ojoj Paštetka, sorry, sem šele zdaj vidla, da se še pogovarjate o tem.

Ja, pri nas se tud bolj zvečer oglaša, ko sva midva še pokonci, redkeje ponoči, ampak takrat ponavadi ne pogledam na uro.

Drugače sem bila pa tudi jaz pri P in ko sem ji povedala za to, je rekla, da je možno, da je zaradi prehlada (čeprav se je to tudi že prej zgodilo, ko še ni bila prehlajenauser posted image ). Kao da otrok v spanju ne preklopi tok hitro iz dihanja skozi nos (običajno) na dihanje skozi usta (zaradi zamašenega nosa). Ampak ji je kljub temu bilo čudno, da ne bi preklopila na drug način dihanja v tolikih sekundah, da se prej AC sproži. Zdaj se spet že par noči ni sprožil, saj gre prehlad res na bolje, ampak bom spremljala prav to povezavo.
V glavnem, če je vzrok res zamašen nos, je P rekla, da Lana ni v življenjski nevarnosti, ker ni več tok majhen dojenček.

Drugače pa imamo tudi mi Dormeo in do zdaj nismo imeli problemov. Tudi jaz sem se prej posvetovala s prodajalcem ravno zaradi debeline jogija, pa so mi zagotovili, da bo ok. In res, od 4. do 6.meseca je bilo vse bp (prve 3 mesece je spala v košku in še nismo imeli tega jogija), sedaj pa toleuser posted image .

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Služba
Sašonka

Bi rajši ostale doma in skrbele za otroke ali bi po porodniškem dopustu odšle v službo in otroke prepustile, da jih vzgajajo drugi?

Služba (39%)

Dom (61%)


Število vseh glasov: 317

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!