|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali so to zobeki?
9.12.2008 10:26:01   
nia5
Čao, spet se obračam na vas, saj nisem ziher. Moja 6,5m stara pupika ima že lep čas nastavke za zobeke, bele dlesni, zadnje dni pa mi zvečer komaj zaspi, ponoči ko se zbudi joka (kar prej ni), včasih si prav ihtavo tišči rokice v usta, čez dan je boljše, no malo je bolj sitna. Ne vem če to naj pripišem zobekom ali ne. Čez dan papa še kar normalno, ponoči pa ima raje čaj kot joško. Za zdaj uporabljam Calgel, vendar ni nekega jakega učinka, razmišljam pa o Calpolu, vendar ji ga ne bi rada dala, če niso krivi zobeki. Kako naj vem, saj veste, prvič mamica in ne vem kako to izgledauser posted image .
Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali so to zobeki?
9.12.2008 10:43:17   
mamica1
ja probej zvečer, če joka eno malo žličko calpola pa boš videla, če bo bolš

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali so to zobeki?
9.12.2008 11:09:26   
StBarbara
Pri nas se je isto dogajalo. Non stop roke v ustih, malo bolj tečne volje, slinjenje, ... in dobili smo 2 biserčka user posted image .

To je pomojem to. Jaz bi ji zvečer dala Calpol, če je res hudo, drugače nebi.




_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu mamica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




strah pred porodom
nataly33

prvič sem rodila zelo težko,rok imam čez 2 tedna in me je grozno strah poroda...kako je roditi drugič? hvala za odgovore

težje (12%)

lažje (73%)

enako (15%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!