|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 8:44:50   
Pikapolonica_
Me res zanima, kaksne so cene gor Lego Duplo? Ali so cene slične kot pri nas? Rada bi nabavila dva velika kompleta - kmetija in dinozavri, pa me zanima, če katera ve ali so v Toysu kaj ceneje? Pri nas je en komplet 71€. 

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 8:46:09   
ZARA
Sigurno se splača. Jst sem frendi pred NL za hči prinesla Barbie kočijo, ki je bila 20!! € cenejša kot pri nas.

http://www.toysrus.com/category/index.jsp?categoryId=2269725

< Sporočilo je popravil ZARA -- 28.1.2009 8:47:06 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 8:50:03   
Lenny
Praviloma se splača. Včasih je dobro pogledati še h konkurenci ala Trio ali Mueller, če imajo kakšno akcijo za "ta velike" komplete. Zna biti še ceneje kot v Toys-u.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 8:53:00   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Praviloma se splača. Včasih je dobro pogledati še h konkurenci ala Trio ali Mueller, če imajo kakšno akcijo za "ta velike" komplete. Zna biti še ceneje kot v Toys-u.


No, fino, potem bom naredila en izlet gor. Kaksna se pa vam zdi razlika med Lego Duplo in Playmobil? So Lego bolje?
Zara, kaj me ti zdej v Ameriko posiljas s temi lego kockami. Ful so poceni user posted image user posted image Gledam - wau, pol teh pri nas še videla nisem, pa kar na 1x zagledam tisto plaputajočo ameriško zastavo. Packa user posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 8:55:16   
Lenny
Lego ima več možnosti za sestavljanje, Playmobil pa se sicer sestavi, potem pa tako ostane. Naša dva imata oboje rada.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 9:09:31   
Volga
 Kaj pa vem, nikoli nisem kupovala playmobila, vedno samo Lego. Naš jih ima za enih 100 starih jurjev doma, tudi kmetijo med drugim, dinozavrov pa ne. Počasi se jih bo treba znebiti, ker je že novih Lego tamalih preveč, ni več kam dajat. Je pa res, da so drage kot žafran. Preveč.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 9:09:44   
Shorty_
Pikapolonica tašča je naročila dinozavre ti škatle iz quelleta in je rekla da so bile ceneje kot v trgovini, probaj še tam malo pogledat. Je pa tamala čist nAVDUŠENA NAD DINOTI.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 9:15:30   
Pikapolonica_
Se pravi, da se bolj splača kupiti Lego. Bom pogledala še pri Quelle, hvala.
Volga, pa saj tako je pri vseh stvareh. Pri teh res cenovno močnih zalogajih pa se vedno tolažim, da bo jih verjetno uporabljal še drugi.
Zakaj pa jih ne daš na bolho, če se ti samo doma vlačijo in ne mislite imeti še enega otročka?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 9:23:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Se pravi, da se bolj splača kupiti Lego. Bom pogledala še pri Quelle, hvala.
Volga, pa saj tako je pri vseh stvareh. Pri teh res cenovno močnih zalogajih pa se vedno tolažim, da bo jih verjetno uporabljal še drugi.
Zakaj pa jih ne daš na bolho, če se ti samo doma vlačijo in ne mislite imeti še enega otročka?



Bom jih podarila eni mamici, ki reva še za sol nima, otrok nobenih igrač in tako. Enim res potrebnim. Mi ni za prodajat.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 9:26:38   
ada2
jaz sem bila v ponedeljek v gradcu v toysu in moram reči, da sem bila prav razočarana. skoraj nič iz programa lego ni bilo... od duplota bi se splačalo vzeti edino velik komplet gradbišče + tovornjak hruška + malo gradbišče, mislim, da je bilo vse skupaj 119 eur. druge cene so iste kot pri nas. najbolj me je pa razjezilo kao "reduziert - aktion preis" za lego sponge bob, pa je ista cena kot v kataloguuser posted image
aja, pa še za primerjavo - vlakci iz serije vlak tomaž strax so v toysu po 18 eur, pri nas v BC ali pikapolonici pa 13,5

aha, pa še to - od mega bloks tiste kocke, ki so iste kot duplo se povsem prilegajo duplu, mi imamo iz serije cars in so praktično čisto iste, se dajo skup sestavljatiuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 10:12:12   
barika
Punce, v februarju pride ven nova kolekcija lego 2009, se splača malo počakati. http://shop.lego.com/ByCatalog/Onlinecat.aspx

Je pa lego definitvno boljše kot playmobil.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 10:19:05   
Shorty_
evo Pikapolonica link do quelle

klik 

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 28.1.2009 10:21:27 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 10:26:10   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Je pa lego definitvno boljše kot playmobil.


Za tole te gre moj starejši gladko tožit user posted image  
Meni se tudi zdi Lego bolj kreativen, določene stvari, npr. pristanišče z ladjo ali letališče, pa se pri igranju obnesejo Playmobil-ovi seti bolje, ker se ne razdrejo. V tem recimo vidim njihovo prednost, sploh, ker se naš mini veselo meša v igre starejšega brata. Cene pa so pri obeh .... uf previsoke.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 10:55:08   
Ribica **
Kar sem jaz gledala, so bile cene v Toysu iste kot pri nas v Müllerju oz. iste kot an uradni Lego strani. A niso dinozavri tavelika skatla par € vec kot 50?!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 11:02:23   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Kar sem jaz gledala, so bile cene v Toysu iste kot pri nas v Müllerju oz. iste kot an uradni Lego strani. A niso dinozavri tavelika skatla par € vec kot 50?!


Ribica, v direndaju je 71€. Ampak govorim res o taveliki pakungi. Bom šla najprej še v Mullerja pogledat. Tukaj v Quelle imajo sicer dinozavre, ampak tisto je še večja pakunga. Kmetije pa nimajo. user posted image
Saj sploh ne vem zdaj, kaj naj. Najprej bom šla še v Mullerja, ok, Direnjdaj sem pregledala. A še kje pri nas prodajajo Legokocke?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 11:09:33   
jakaracman
Lego kocke imaš še v Turbo limaču.Jaz sem tam dobila ceneje kot v Mulerju.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 11:24:02   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Kar sem jaz gledala, so bile cene v Toysu iste kot pri nas v Müllerju oz. iste kot an uradni Lego strani. A niso dinozavri tavelika skatla par € vec kot 50?!


Ribica, v direndaju je 71€. Ampak govorim res o taveliki pakungi. Bom šla najprej še v Mullerja pogledat. Tukaj v Quelle imajo sicer dinozavre, ampak tisto je še večja pakunga. Kmetije pa nimajo. user posted image
Saj sploh ne vem zdaj, kaj naj. Najprej bom šla še v Mullerja, ok, Direnjdaj sem pregledala. A še kje pri nas prodajajo Legokocke?



a imaš kje sliko škatle dinozavrov ki jih iščeš??

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 11:33:59   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

IZVIRNO SPOROČILO: barika
Je pa lego definitvno boljše kot playmobil.


Za tole te gre moj starejši gladko tožit user posted image  
Meni se tudi zdi Lego bolj kreativen, določene stvari, npr. pristanišče z ladjo ali letališče, pa se pri igranju obnesejo Playmobil-ovi seti bolje, ker se ne razdrejo. V tem recimo vidim njihovo prednost, sploh, ker se naš mini veselo meša v igre starejšega brata. Cene pa so pri obeh .... uf previsoke.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kakšna je pa kvaliteta plastike playmobilovih kock?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 11:34:42   
Pinga
Oj !

Naša dva ( sin 2,5 let in hčera 5,5 let ) se noro rada igrata z playmobilom in legotom. Bi skoraj rekla da z playmobilom malo bolj. Imata res veliko stvari ob obojega in do sedaj smo vse kupili v Toysu, pa se je še stalno splačalo. Se je pa tudi že zgodilo, da pa je bila kaka stvar cenejša v Metroju.

Lp

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 11:49:02   
Mišni
Uf, kakšne cene. Kako sem jaz lahko vesela, da se je moj otrok raje gral s polivinilastimi vrečkami, kladivom, raznimi vrvicami, palicami, ostanki koruznih storžev, ki jih privlekel s polja, kartonastimi škatlami, ma iz vsega tega in še vsega mogočega in nemogočega materiala je "izdelal" vraga in pol.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 12:06:57   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

IZVIRNO SPOROČILO: barika
Je pa lego definitvno boljše kot playmobil.


Za tole te gre moj starejši gladko tožit user posted image  
Meni se tudi zdi Lego bolj kreativen, določene stvari, npr. pristanišče z ladjo ali letališče, pa se pri igranju obnesejo Playmobil-ovi seti bolje, ker se ne razdrejo. V tem recimo vidim njihovo prednost, sploh, ker se naš mini veselo meša v igre starejšega brata. Cene pa so pri obeh .... uf previsoke.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kakšna je pa kvaliteta plastike playmobilovih kock?


Pri Playmobil-u ne gre za kocke, pač pa za sete, ki se sestavijo v bistvu kot modelčki. Lahko dokupiš recimo motorje za plovila, pa daljinsko vodenje za avtomobile, ...  Plastika je tako kot Lego-tova zelo vzdržljiva.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali se splaca it v Au po Lego kocke?
28.1.2009 12:15:19   
zvesta
Tu še preveri cene:

http://www.bambi.si/index.php?p=artikli&c=134&stran=1

Včasih majo kakšne akcije.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (20%)

od 100 do 250 eur (7%)

od 250 do 500 eur (20%)

več kot 500 eur (53%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!