|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera proda...........
15.1.2005 7:08:20   
ana b
muho CE-CE=spalno bolezen za našega 7mesečnika.
Sem čist hin, pa pokonci že od 5ih zjutraj, pa 2x ponoči. Svoje čase je čez dan spal bolj malo, še najraje v vozičku, sedaj pa tudi v vozičku ne več kot uro. Včeraj je preko celega dneva spal cca 3 ure v treh kosih. Zvečer je ves utrujen zaspal okoli osmih, potem pa akcija, jok ob pol enajstih, nato ob dveh, ob petih pa čist buden. Sem se matrala uro in pol, da bi ga uspavala nazaj, seveda brezuspešno. Seveda je sedaj že sitko, ker je :zaspan:. Sem ponoči poskusila vse, dudo, čaj, ni šans. Samo flaša z mlekom, pa tudi če jo samo povoha zadošča. Dojiva se že 2 meseca ne.
Jaz ne vem več, kaj naj še probam. Se pa zbuja tako, da je njegov prvi znak budnosti široko odprte oči in takoj akcija.
Moram malo pojamrat, ker je tako lažje, če pa ma katero kakšno dobro idejo, pa kar na dan z njo. Pa kolikor spremljam in preizkušam nič ne zaleže.
Lep in čim manj zaspan dan vam želim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.1.2005 8:15:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali katera proda...........
15.1.2005 8:17:06   
buči
Žal bi tudi mi potrebovali tako muho!

Pri nas je bilo tako kritično le dve noči, ker je imel reakcijo na cepljenje, sicer pa čez dan ne spi nič, razen v vozičku ali pa pri babicah v naročju, česar pa ne marava z možem. Star je 6,5 meseca. Zvečer pade dol na flaši, potem se pa zdrami, ko ga dava v posteljo. Se pa obvezno ponoči zbudi, pa tudi nič ne pomaga. Hoče svojo flaško z mlekom. Zjutraj pa ne potegne ravno dolgo. Ob 6. ustaja z atijem, ki gre v službo, jaz pa s tabelim gledam cel dan, ker potem nič ne spi, da bi vsaj še jaz malo zamižala. Sva poskusila z rižem zvečer, pa ne gre. Zdaj bomo poskusili s kakšno sadno kašico, ki naj bi nasitila. Bomo videli.
Sem nevoščljiva vsem, ki jim otroci prespijo noč pri 3. mesecih, sočustvujem pa s tistimi, ki se zbudijo po večkrat na noč tudi še ob otrokovem letu ali pa še kasneje!

:kava: lp :grrr:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali katera proda...........
15.1.2005 12:24:37   
BokiMB
-Mogoče bi pomagalo, da ko gre spat, zaspi sam, brez kakršnekoli zunanje pomoči.

-Nočno hranjenje ukinit, pa naj stane, kar hoče!

-Poskusi ne intervenirat, ko se ponoči zbudi, če maš živce. Mogoče bo po par nočeh začel spat celo noč (če spada v tisti majhen odstotek otrok, ki se znajo sami uspavat nazaj, če jim le damo priložnost, da se tega naučijo)!

-Obrni mu ležišče tako, da bo imel glavo proti severu.

-Zvečer ga skopaj v kamilični kopeli.

-Misliš, da ga muči nespečnost? Poskusi ga par dni držat stran od mobitelov, priklopljenih računalnikov, tv ekranov... Mogoče bodo kake spremembe.

Še kup ukrepov bi se dalo uvest. Pozanimaj se še drugje.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali katera proda...........
15.1.2005 12:25:59   
KIRA
podnevi se igraj z njim, matraj ga - bo vse srečen, ko bo lohk spat šel. opoldan mu pust pol ure spat, pol pa telovadba. boš vidla da bo spal ponoč ko ubit.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali katera proda...........
15.1.2005 16:28:21   
bskrle
Saj ima sele 1 mesec!

Oj, joka . .moram it sori
Barbara

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali katera proda...........
15.1.2005 16:46:16   
bskrle
Morda ima res ze kaksne krcke, potrpi, ponavadi pri 6 tednih malce odrastejo, pa kaksen cajcek ji privosci, kamilice, malo sladkane
Barbara

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali katera proda...........
15.1.2005 17:58:36   
PIAF
Pri nas je enako ali še huje. Ponoči buden ob dveh, potem ob štirih. Vmes seveda še najmanj 3x dojenje. Uspavanje nazaj le z joško - kaj še mu naj dam ponoči, če pa je tako skoraj celo noč priklopljen.
Vem, da je narobe, ampak poslušat otroka ponoči jokat, pa ti si zaspan, da tja padeš...mene je že to noč iz tira vrglo! Pa sem jokala...
Čez dan spi dvakrat po pol ure, vsak šum ga zbudi.
Opažam pa, da ga napenja. Mogoče ga tudi pri vas zbudi napenjanje. Ne pomagajo kapljice, ne masaža.
Voda ga samo predrami, zato se kopamo 2x na teden.
Glavo ima proti severu.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali katera proda...........
15.1.2005 19:30:36   
HuAnita
;) Dobrodošla v Klub kronično neprespanih mamic! (Sem ustanovna članica... :() Je hecna, tale narava, kako je to spedinala. Mamica naj doji, se ves dan večinoma sama ukvarja z otročkom, pa naj dobro je in veliko počiva, pa še dobre volje naj bo. Hm?! :zmeden: In še ponoči naj vstaja. Me prav zanima, če so npr. živali tudi tako utrujene in neprespane (meni se naše perzijske muce doma nikoli niso zdele tako zdelane;)).
Tudi moja :muca: štrajka 2. del noči, že več kot teden, pa nič ne pomaga, medtem ko ob 19.00 zaspi sama, 100/uro. Ko se zjutraj še vsa omotična v naročju z njo zibam proti previjalni mizi in se sprašujem, če sem spala 2 uri v kosu, si mislim le to, kar mi govori moja mama - še prehitro bo zrasla in ti bo žal za tem neponovljivim obdobjem. Verjemi, ko razmislim, me to potolaži...:bravo:

Pa-pa, pa pridno spančkat!

Hu:hudicek:Anita

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali katera proda...........
15.1.2005 20:14:58   
Anja167
Mi imamo podobne izkušnje kot štručka in se tudi sicer strinjamo z njo. :rozica:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Avto za 5 člansko družino
lola85 RR

Kateri avto je primeren za druzino s 3 otroci?

VW Touran (44%)

Citroen C4 Grand Picasso (14%)

Renault Grand Scenik (4%)

Peugeot 5008 (4%)

Honda FR-V (8%)

Ford S-Max (26%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!