|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera pozna?
19.2.2005 19:33:52   
Alina
Moj mali princ ima težave s krči.Star je 4 tedne in je jedel Aptamil + en-dva obroka mojega mleka( si ga iztisnem).Ker so težave postale vse hujše in ne spimo več kaj dosti se razmišljala o zamenjavi hrane.
Slišala sem že za Comformil , ki je namenjen za blaženje krčev.

Ali mogoče katera uporablja oz. pozna mleko Novalac?

Meni so ga priporočali v lekarni. Pravijo, da je to neka nova formula mleka, ki bi se naj zelo obnesev pri težavah s krči.

Mi bomo preizkusili to mleko,o uspehih v boji zoper krčem vam sporočim.


Lp, Alina:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali katera pozna?
19.2.2005 19:39:27   
Anonimen
Jaz sem uporabljala Novalac proti krčem, krčev res ni imel, zato pa ga je obupno zaprlo tako da sem morala menjati mleko. Poleg zaprtja pa ga je tudi fajn šraufalo v trebuščku (vendar to niso bile klasične kolike), ker ni mogel kakat.

(odgovor članu Alina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali katera pozna?
19.2.2005 21:00:41   
Anonimen
Jaz sem mešala Aptamil in Comformil. Komplicirano, a sem bila zadovoljna.

(odgovor članu Alina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali katera pozna?
20.2.2005 12:56:22   
Blink1
Moja Neja je prvi mesec jedla Aptamil in jo je ful zvijalo. Sem preklopila na Hipp 1 in je takoj minilo. pa tudi akala je lažje. Zdaj smo na Hipp2 in smo ful zadovoljni.:)

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Notranja naravnanost


Jaz sem...

pozitivka (50%)

negativka (3%)

nekaj vmes (47%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!