|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je normalno..
2.2.2009 19:18:58   
lunica12
A li je normalno da mi 17 dni stara hcerka ne spi ze od dvanajste ure dalje...user posted image Res ne vem kaj naj..Ma katera kak nasvet?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 19:23:37   
benika
Ja, je. Naš mulc je spal 10 ur ponoči, čez dan pa 2x po 10 min. In to od 1 tedna dalje.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 19:31:20   
lunica12
Ja sam moja ponoci tudi ne spi,tk na tri ure se zbuja...A mislite da nimam dovolj kvalitetnega mleka?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 20:07:38   
babyboooom
ne obstaja kvalitetn mlek pa nekvalitetn mlek!!!

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 20:09:27   
benika
Glej, mičkena je še, nima še urejenega ritma. Sčasoma se bo vse lepo porihtalo....no ja, prej ali slej. Ne sekiraj se in vesela bodi, da spi vsaj 3 ure v kosuuser posted image

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 20:10:29   
benika
ne obstaja kvalitetn mlek pa nekvalitetn mlek!!!


O tem je že bila debata in to precej žolčna in fajn bi bilo, če se tema na račun kvalitete/nekvalitete mleka ne bi nadaljevala, ker bo spet samo babji ravs.

(odgovor članu babyboooom)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 20:10:54   
poli*
Naša punčka že od začetka ne spi skoraj nič čez dan, ponoči pa vsega skupaj 8 ur

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 20:16:38   
ajataja
če ne joka preveč pol ji pa že paše bit pokonci.Eni pač rabijo manj spanja.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je normalno..
2.2.2009 20:53:40   
Pšemek
Je normalno. Oboje. In to, da ne spi podnevi in to, da se ponoči zbuja na tri ure. To, da podnevi ne spi prej kaže na to, da dobi zadostne količine mleka. Dostikrat dojenčki, ki premalo dobijo, s spanjem "šparajo" z energijo. Kvaliteta pa tudi po moje ni vprašljiva.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je normalno..
3.2.2009 0:02:19   
roberta
saj verjetno so že zgoraj napisale, a vseeno:

- lahko, da otrok tako malo spi, eni otroci pač ne rabijo toliko spanca (in ga verjetno nikoli ne bodo),
- tvoje mleko je povsem kakovostno in sploh najboljše kar lahko otroku daš pri tako mladi starosti. ponoči pa se otrok zbuja zato, ker je pač lačen. mleko je namreč lahko prebavljivo, kar je nekako normalno, glede na to, da ga mora prebaviti še razmeroma mlad in nerazvit prebavni sistem in zato otroci, vsaj sprva, jedo zelo pogosto. tudi na 2 uri... in ne, ni to nič narobe. otrok ima pač tak ritem, zato mu prisluhnimo.

vzgojne metode pa bodo prišle na vrsto kasneje, po 10. mesecu!

lp, roberta

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je normalno..
3.2.2009 7:44:04   
bskrle
Če se zbuja ponoči na 3  ure je to normalno, podnevi se pa otroci zelo razlikujejo.A ej sitna ali samo budna, ima dudko ali hoče sesati pri tebi?


(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je normalno..
3.2.2009 8:31:41   
AnciM
Moj tudi na začetku ni podnevi spal 15 minut skupaj. K sreči je bil september lep in sva bila veliko v vozičku; tam ponavadi vsi spijo. Potem pri 3 mesecih je pa ujel svoj ritem in je zdaj prav luštno. Spiva od 21h do 8- 9h se na hraniva in greva spančkat še za 45 minut. Potem pa zgodbo ponoviva še 4-5 krat na dan.

Brez skrbi! Otroci redko spijo toliko, kolikor starši mislimo, da bi bilo dobro za njih. Sploh pa imajo oni ciklus spanja dolg 45 min, odrasli pa eno uro in pol.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je normalno..
3.2.2009 8:59:49   
lunica12
Bskrle pac cisto odvisno..Na trenutke je mirna in samo gleda potem se zacne tudi kr tk jokat,ali pa zacne ful migat...Blato pa normalno skos odvaja.Meni je samo cudno ker do vceri je blo normalno pac na tri ure se je zbujala,vceraj pa kr naenkrat noce zaspat in mi je ubistvu 10ur bedela.In to mi je kr mal cudno.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je normalno..
3.2.2009 9:01:08   
lunica12
Aja no glede dude..Drugace jo ma samo ko sem ji vceri poskusala dat jo je tu pa tam vzela zmeraj pa tudi ne.Ce pa jo dam js na zizo je pa neki casa gor potem pa noce vec..

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je normalno..
3.2.2009 9:07:58   
botrca
Pri naših user posted image  je vse normalno, pa tudi to da ti ne spi čez dan. Boš videla, da se bo tudi to spremenilo, ker je to samo eno obdobje, vsaj moj je imel pa je v enem tednu minilo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!