|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 12:53:21   
Volga
Pri sinu v šoli imajo zeleno stražo, ki vsake toliko obišče pasje zavetišče in jim nese, kar pač otroci prinesejo. Zdaj pa ne vem, če sem brcnila v temo, namreč kupila sem eno vrečo nekih kosti za žvečit pa en pasji in en mačji šampon. pa mi pravi sodelavka, da tega po vsej verjetnosti ne uporabljajo....šampona namreč. A mislite da res ne in da je stran vržen denar? no, saj ni ne vem koliko, pa vseeno...če ne bodo porabili je bolje, da se da nekomu, ki pa bo porabil? Kaj mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 13:01:07   
piko12
Kolikor jaz vem, kužke razglistijo, cepijo in tudi okopajo. Tisti, ki so za oddajo, izgledajo negovani in ne taki, kot da so že nekaj časa zapuščeni.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 13:05:44   
Belika
Jaz upam, da žival ko jo dobijo vsaj okopajo. Zaradi bolh, umazanije in vsega kar en potepušček dobi na "ulici".
Ne vem no... ampak če ne bi bi tam kar mrgolelo bolh in vsega. Pa tudi za morebitne posvojitelje - okopan kuža je čisto nekaj drugega kot pa ves blaten.

Pomoje najbolje, da se vpraša v zavetišče... ampak jaz res upam da jih kopajo...user posted image

Znanka je pred kratkim tam posvojila muceka pa če prav vem je prišel brez bolh domov user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 13:06:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Belika

Jaz upam, da žival ko jo dobijo vsaj okopajo. Zaradi bolh, umazanije in vsega kar en potepušček dobi na "ulici".
Ne vem no... ampak če ne bi bi tam kar mrgolelo bolh in vsega. Pa tudi za morebitne posvojitelje - okopan kuža je čisto nekaj drugega kot pa ves blaten.

Pomoje najbolje, da se vpraša v zavetišče... ampak jaz res upam da jih kopajo...user posted image

Znanka je pred kratkim tam posvojila muceka pa če prav vem je prišel brez bolh domov user posted image


Ma ja, saj jaz tudi tako razmišljam. Vsaj kdaj pa kdaj jih menda okopajo.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 13:12:02   
higuys
Po naši poletni odisejadi s psičko - smo jo dobili ravno nekje na vašem koncu (od trebnjega nekam v bm) okopano, negovano in ....brejo user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:01:39   
ZARA
Sem mislila, da boš morala zaradi dolgega jezika čez poletje v zavetišče. Še dobro, da ni res...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:04:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Sem mislila, da boš morala zaradi dolgega jezika čez poletje v zavetišče. Še dobro, da ni res...


Aha, na družbo si računala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:05:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Sem mislila, da boš morala zaradi dolgega jezika čez poletje v zavetišče. Še dobro, da ni res...


Aha, na družbo si računala. user posted image


user posted image user posted image  pa jaz tebe vsak dan bolj ljubim,.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:05:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Aha, na družbo si računala. user posted image

To pa vedno. A veš kako bi lajali.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:06:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Aha, na družbo si računala. user posted image

To pa vedno. A veš kako bi lajali.user posted image


auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:06:27   
tanikaa
Bogi psi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:07:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Sem mislila, da boš morala zaradi dolgega jezika čez poletje v zavetišče. Še dobro, da ni res...


Aha, na družbo si računala. user posted image


user posted image user posted image  pa jaz tebe vsak dan bolj ljubim,.



Te pa se zmrdni na zs. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:11:29   
water lily
Seveda jih negujejo.
Ampak take zadeve je kočljivo kupovat, ker ima vsako zavetišče pač v uporabi določene proizvode. Sploh šampone imajo verjetno boljše kakovosti za različne probleme. Ker nekatere živali imajo zajedalce, nekatere zavozlano dlako, nekateri rane, nekateri....
Najboljše da pokličeš pa vprašaš.
Čeprav mačke sm skor zihr da ne kopajouser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:17:34   
Arwenko
Kot je že nekdo napisajo, definitivno jih kopajo, ampak ker gre v večini za precej zanemarjene pse, komercialni šamponi običajno ne pridejo v poštev in so res metanje denarja stran. Večinoma se uporabljajo bodisi medicinski-veterinarski šampioni ali res visoko kakovostni šamponi, ki se ne dobijo za kupit v naših živalskih trgovinah, tako da je bil ta nakup res verjetno metanje denarja stran.

Podobno je pri nakupovanju hrane - dobra zavetišča ne hranijo s pedigrejem in podobno svinjarijo, imajo pa ponavadi z uvozniki posebne pogodbe, kjer lahko kupijo hrano z npr. 50% popustom in dobijo dejansko več za denar. Iz tega vidika je tudi kupovanje hrane kočljiva zadeva. Najboljše je vedno vprašat v dotično zavetišče kaj resnično potrebujejo, še najboljše pa je za tiste, ki so resno zainteresirani, da se odločijo za posvojitev na daljavo, kjer si izberejo žival, ki je v zavetišču že dlje od zakonsko predpisanega roka in ji vsak mesec nakazujejo znesek po svoji izbiri za njeno oskrbo. Tako bo zavetišče za žival maksimalno poskrbelo, mi pa si potešimo svojo vest, da pač živali ne moremo posvojit iz takšnih ali drugačnih razlogov, ji pa vseeno lahko naredimo kaj dobrega.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:20:57   
Anonimen
ečinoma se uporabljajo bodisi medicinski-veterinarski šampioni ali res visoko kakovostni šamponi, ki se ne dobijo za kupit v naših živalskih trgovinah, tako da je bil ta nakup res verjetno metanje denarja stran.

Podobno je pri nakupovanju hrane - dobra zavetišča ne hranijo s pedigrejem in podobno svinjarijo, imajo pa ponavadi z uvozniki posebne pogodbe, kjer lahko kupijo hrano z npr. 50% popustom


to je sicer vse res, sam mislim da če otroci nekaj prinesejo v okviru nekega projekta itd., pol teh stvari ziher ne vržejo stran, ampak jih porabijo, nouser posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:21:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Kot je že nekdo napisajo, definitivno jih kopajo, ampak ker gre v večini za precej zanemarjene pse, komercialni šamponi običajno ne pridejo v poštev in so res metanje denarja stran. Večinoma se uporabljajo bodisi medicinski-veterinarski šampioni ali res visoko kakovostni šamponi, ki se ne dobijo za kupit v naših živalskih trgovinah, tako da je bil ta nakup res verjetno metanje denarja stran.

Podobno je pri nakupovanju hrane - dobra zavetišča ne hranijo s pedigrejem in podobno svinjarijo, imajo pa ponavadi z uvozniki posebne pogodbe, kjer lahko kupijo hrano z npr. 50% popustom in dobijo dejansko več za denar. Iz tega vidika je tudi kupovanje hrane kočljiva zadeva. Najboljše je vedno vprašat v dotično zavetišče kaj resnično potrebujejo, še najboljše pa je za tiste, ki so resno zainteresirani, da se odločijo za posvojitev na daljavo, kjer si izberejo žival, ki je v zavetišču že dlje od zakonsko predpisanega roka in ji vsak mesec nakazujejo znesek po svoji izbiri za njeno oskrbo. Tako bo zavetišče za žival maksimalno poskrbelo, mi pa si potešimo svojo vest, da pač živali ne moremo posvojit iz takšnih ali drugačnih razlogov, ji pa vseeno lahko naredimo kaj dobrega.



No, ravno zaradi tega nisem kupila hrane, ker ne vem, katera je prava, šampon je pa iz Mulerja nekaj z insekticidi in dišavami ali nekaj podobnega. O.K., zdaj je kar je, odnesel bo, najina vest bo čista, upam, da tudi živalska dlaka...user posted image  Če bodo uporabili bodo, če ne, pa tudi prav.

Bodo pa vsaj tiste plastične ali kakšne so, kosti prav prišle. Upam.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A v zavetiščih uporabljajo šampone?
6.5.2009 14:26:43   
water lily
Igračke so vedno dobrodošle v zavetiščihuser posted image
Pa povodci, blazine, praskalniki, transporterji, dekce.....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!