|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to samo v SLo?
6.7.2009 19:50:23   
barika
No, zanima me, ali se plaža plačuje samo pri nas v Sloveniji, oz. samov "luksuznem" delu plaže user posted image


http://24ur.com/novice/slovenija/ker-ni-placala-plaze-je-morala-oditi.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:13:41   
bamby
Tole plačevanje pa mene najbolj jezi user posted image . Še tisti košček morja ti zaračunajo. Očitno pa se ne zavedajo, da je le korak stran druga država z drugo politiko, ki kasira denar na drugačen način - s ponudbo (čeprav je tudi ta kdaj prav za zjokat), pa vendar plaže ne zaračunavajo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:19:54   
caillou
Za tistle plunk z ležalnikom hočjo 35 evrov. Pa kaj a te pride kakšen nabildan tipček masirat, s pahljačo pahljat,....? Sej ni čudn da gre vse user posted image  v rit!!

Mama je pa orng štalo naredila. Edino pravilno, eden jo jemogu.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:22:48   
Anonimen
Ja, zalostno, ampak temu se rece interpretacija zakona.
Skoda, da se ljudstvo toliko buni okrog Piranskega zaliva. Bi sli raje na eno protestno kopanje na (kao)elitno slovensko obalo.

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:27:09   
Onasiss
Ja res tale mama je res faca. Bi mogla še večji halo narest. Država Slovenija se do nas obnaša zelo mačehovsko, da dopuščajo takšne stvari. Za teh nekaj km plaže dopušča, da si jo lastijo. Pa še v mlaki se kopaš.

_____________________________

So what....

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:28:34   
Dashenka

35 EUR je čist brezveze cena za eno ubogo kopališče v Portorožu
S to ceno se hoteli, ki imajo v zakupu omenjen kos zemlje, želijo le znebit dnevnih koplcev, ki niso gosti hotela.
Človek bi rekel, da več kot uspešno, ker ne najde prav veliko norcev, ki bi dali za en dan kopanja v Portorožu 35 EUR po glavi. In s tem so dosegli svoje - kopališče je tako dejansko praktično rezervirano z goste hotela.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:28:45   
Anonimen
Ja res tale mama je res faca. Bi mogla še večji halo narest.


MI bi morali vecji halo narest, namesto da poslusamo politicne igrice.

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:30:36   
caillou
Pa ne, a veš kaj je zanimivo? Zanimivo je to, da se tolk jamra kakšen finančni upad imajo letos. Pa reveži ne vidijo, da pluvajo v lastno skledo. Tale mama bi sigurno kakšno kavo spila tamle, pa jutri bi tud prišla, pa bi še eno, pa pojutrišnjem bi tud še no,....Tako pa ne bo nič s prodanimi kavami. Še jest pa ti pa on ne pridemo tja na kofe, zanalašč.

Bod no pameten, 35 ojrotov za tistle kvadraten meter morja.  

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:30:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Tole plačevanje pa mene najbolj jezi user posted image . Še tisti košček morja ti zaračunajo. Očitno pa se ne zavedajo, da je le korak stran druga država z drugo politiko, ki kasira denar na drugačen način - s ponudbo (čeprav je tudi ta kdaj prav za zjokat), pa vendar plaže ne zaračunavajo.


no, tudi v tej drugi državi zaračunavajo ponekod plažo. lani smo redno plačevali v Crikvenici, pa tudi letos bomo, ker nam to zagotavlja, da ne ležimo en po drugem, kot v neplačljivem delu plaže.

samo je pa cena narvnost smešna proti temu guljenju v Portorožu....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:31:09   
donat
user posted image user posted image user posted image user posted image

zato pa je gospod Pahor svetoval slovenskim državljanom naj pridemo na slovensko obalo!!! Očitno je že dolgo recesija, ker je vstopnina že dolgo časa oz. let nazajuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:32:38   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


35 EUR je čist brezveze cena za eno ubogo kopališče v Portorožu
S to ceno se hoteli, ki imajo v zakupu omenjen kos zemlje, želijo le znebit dnevnih koplcev, ki niso gosti hotela.
Človek bi rekel, da več kot uspešno, ker ne najde prav veliko norcev, ki bi dali za en dan kopanja v Portorožu 35 EUR po glavi. In s tem so dosegli svoje - kopališče je tako dejansko praktično rezervirano z goste hotela.



Ja, samo tudi mi vsi smo v končni fazi lahko potencialni gostje, pa zaradi tako neumnih strategij nikoli ne bomo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:35:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka


35 EUR je čist brezveze cena za eno ubogo kopališče v Portorožu
S to ceno se hoteli, ki imajo v zakupu omenjen kos zemlje, želijo le znebit dnevnih koplcev, ki niso gosti hotela.
Človek bi rekel, da več kot uspešno, ker ne najde prav veliko norcev, ki bi dali za en dan kopanja v Portorožu 35 EUR po glavi. In s tem so dosegli svoje - kopališče je tako dejansko praktično rezervirano z goste hotela.



Tocno to.
Saj ne bom (skoraj) nikoli sla na naso obalo...ampak tale divja privatizacija na teh nekaj sto metrih kopalisc mi je pa nadlezna.

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:46:07   
Naja31
Ma, za kopanje v tisti mlaki pred Portorožom,bi nam morali še plačati, ne pa da mi njim.
To sploh ni morje.
Sramota.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 20:47:38   
buči
Potem se pa folk sprašuje, zakaj hodimo na Hrvaško. Ravnmo zaradi tega.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 21:02:49   
bskrle
Ne tudi v Zadru je en del plaže plačljiv, pri Boriku . AMPAK je mestna plaža ogromna, urejena, so sanitarije, igrala, tako da nimamo interesa tja rinit, pa še daleč nam je.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 21:10:50   
lukec
35 evrov user posted image .Na Hrvaškem imaš izbiro, če je za plačat greš pač drugam, pri nas pa kake hude izbire ravno ni. No, mi gremo itak dol.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 21:13:28   
Anonimen
Tist zagovor direktorja je bil najbolj hinavski pa za bruhat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao je ženska zmerjala pa prva naredila sceno 

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 21:18:08   
tamiflu
Portorož se mi je prd leti zasral do konca življenja, tja ne grem NIKOLI VEČ, četudi bi mi plačali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 22:08:56   
gita10
Moja mama je ta vikend preživela na Slovenski obali, sicer ji je bilo lepo ampak zapravila je pa sam približo toliko kot nekateri dajamo za cel teden. Meni se zdi grozno drago. Od sobote zjutraj do nedelje ( se pravi ena nočitev ), hrana in pijača jim je šlo nekaj  čez 300 eur. Nočitev z zajtrkom v Strunjanu je bila 65 eur po osebi, samo večerja v Portorožu je bila za dve osebi 82 eur,meni se zdi, za  tisto malo našega morje čisto preveč.
V hotelu na Hrvaškem pa si cel teden z polnim penzionu za manj kot 300 eur.
Tako, da tisti, ki ste toliko imeli povedati o cenah na hrvaškem se malo zamislite kaj nam ponudja naša država 

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 22:11:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tamiflu

Portorož se mi je prd leti zasral do konca življenja, tja ne grem NIKOLI VEČ, četudi bi mi plačali.

Hvala enako user posted image

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je to samo v SLo?
6.7.2009 22:12:32   
liliana
Nekje se plačuje "plaža"....drugje "parkiranje", da prideš na plažo.....spet nekje plačaš sanitarije in ležalnik ter marelo.....v bistvu vedno nekaj plačaš, odvisno je le kako je to plačilo prikazano.....

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je to samo v SLo?
7.7.2009 0:15:30   
nejcko
Jaz plačevanja plaže nisem doživela še nikjer razen v Slo, pa sem bila že marsikje. Nikjer, ampak res nikjer še nisem naletela, da bi mogla za to, da pridem na plažo z brisačo okoli vratu, se vržem v morje in malo posončim, plačati. Sem plačala že ležalnik in senčnik, uporabe plaže pa res nikjer. Aja, na Kreti sem pa celo ležalnik zastonj koristila na eni plaži, pač nihče ni prišel računatuser posted image .

Ok, štekam, da kasirajo uporabo senčnikov in ležalnikov, ampak da pa treba plačati "uporabo plaže" ...user posted image nak, nekako mi ne gre v račun.
Kjerkoli sem bila, povsod so imeli hoteli lastne bazene, plaža je bila pa plaža ... namenjna in dostopna vsem in vsakomur ... za večurno poležavanje na golih tleh ali na brisači, za doplačilo na ležalniku ali pa zgolj in samo za skok v morje in pravac domov. Zastonj!!!

In to "lastninjenje" delov plaž slo hotelov mi pod nobenim pogojem in zakonom ne bo nikoli jasnouser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je to samo v SLo?
7.7.2009 20:23:05   
matejchy
Js vem da smo mogli parkiranje vedno plačat 

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je to samo v SLo?
7.7.2009 20:26:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Jaz plačevanja plaže nisem doživela še nikjer razen v Slo, pa sem bila že marsikje. Nikjer, ampak res nikjer še nisem naletela, da bi mogla za to, da pridem na plažo z brisačo okoli vratu, se vržem v morje in malo posončim, plačati. Sem plačala že ležalnik in senčnik, uporabe plaže pa res nikjer. Aja, na Kreti sem pa celo ležalnik zastonj koristila na eni plaži, pač nihče ni prišel računatuser posted image .

Ok, štekam, da kasirajo uporabo senčnikov in ležalnikov, ampak da pa treba plačati "uporabo plaže" ...user posted image nak, nekako mi ne gre v račun.
Kjerkoli sem bila, povsod so imeli hoteli lastne bazene, plaža je bila pa plaža ... namenjna in dostopna vsem in vsakomur ... za večurno poležavanje na golih tleh ali na brisači, za doplačilo na ležalniku ali pa zgolj in samo za skok v morje in pravac domov. Zastonj!!!

In to "lastninjenje" delov plaž slo hotelov mi pod nobenim pogojem in zakonom ne bo nikoli jasnouser posted image



A pri nas je pa prav uporaba plaze?
Ker ponekod so ti lezalniki in sencniki tako skupaj, da niti prostora za brisaco vmes ni pravega user posted image . Ampak je ponavadi tak sistem, da je zraven placljive plaze takoj ena javna, kamor vrzes brisaco.

Ma moram prav pogledat, kako funkcionira to cudo od 35€...dokler ne zacnejo pobirati vstopnine se za oglede.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?