|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A gledate kanal A???
21.1.2009 22:20:58   
Akil
Grozno, no!!
Pri 17 so že drugič mamice! user posted image   Se mi pa prav smilijo, jst sem takrat še full uživala, one morejo pa otroke rihtat!
Sicer so si pa žal same krive!!!


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 8:03:55   
ZARA
Kaj pa je bila to zaena oddaja?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 8:06:31   
janjja
Zelo zelo mlade mamice - to je naslov

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 8:17:30   
higuys
Se mi pa prav smilijo, jst sem takrat še full uživala,


saj one so tudi ful uživale, le brez zaščite.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 8:23:10   
Marogica
Meni se pa nič ne smilijo, kajti takšno življenje so si izbrale pač same, saj jih ni noben silil v to. In človek se mora zavedati posledic. Tudi pri 17-ih. In jih potem tudi "prenašati".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 8:53:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Grozno, no!!
Pri 17 so že drugič mamice! user posted image   Se mi pa prav smilijo, jst sem takrat še full uživala, one morejo pa otroke rihtat!
Sicer so si pa žal same krive!!!



In zakaj se ti zdej obremenjuješ s tem?

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 9:43:35   
ajataja
In zakaj se ti smilijo?Jaz pa uživam z otrocmi in  se mi zdi da nisem za nič prikrajšana.Res je da nisem rodila pri 17 ampak pri 21 ampak mi še nikoli ni bilo žal za to odločitev pa je od tega že 9 let in prav uživam s svojimi  tremi sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 9:54:06   
mamima
Po drugi strani pa...še zelo mlade bodo, ko bodo babice in bodo lahko spet uživaleuser posted image

_____________________________

biba leze biba gre, dokler ne pride do gore, do gore do biser gore, kamor nihče drug ne more

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 10:06:09   
Akil
Ste me malo narobe razumele. Se mi ne smilijo tk grozno, sam žal mi je za mladostjo, ki je pač ne bodo nikoli dobile nazaj. Ena je pri 13 ih dobila 1 otroka, ko se nekatere še igrajo z Barbikamiuser posted image
Saj sem jaz tudi imela bolj mlada 1 otroka, samo sem se zavestno odločila za njega. Nisem pričakovala, da bo to kot lutka sedelo v kotu in bo tiho!
Verjetno bi tudi nehala sexat do 20leta, če bi imela otroka pri 15ih!
In ne, ne obremenjujem se s tem. Me niti ne briga, me je pa zanimalo kaj drugi mislijo o tem!



_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu mamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 10:12:08   
ajataja
Ma ja pri 13 pa res ne bi pustila da ima moj otrok otroka to so pa starši krivi.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 10:37:31   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Ma ja pri 13 pa res ne bi pustila da ima moj otrok otroka to so pa starši krivi.


Želim ti vso srečo pri vzgoji otrok in ko bo šlo kaj "narobe" upam, da se ne boš pojedla od krivde.



(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 12:20:23   
BUŠICA
sem gledala...pa to je tipičen angleški white trash...
ko je ena mama rekla, da je sama bila mamica v najstniških letih in da je to pričakovala od svoje hčere user posted image ...ja in ti otroci teh najstnic ne bojo nič boljši, mame brez izobrazbe, brez očeta...sexat pri 13-ih user posted image user posted image user posted image ...to so krivi starši.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 12:45:56   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Ma ja pri 13 pa res ne bi pustila da ima moj otrok otroka to so pa starši krivi.



Želim ti vso srečo pri vzgoji otrok in ko bo šlo kaj "narobe" upam, da se ne boš pojedla od krivde.



Ma kako pa boš ti vzgajala svoje otroke,kar pustila da ima pri 13 otroka ali kaj?je pa ja treba spolno vzgojo tud vključit pri otrocih in pri teh letih mislim da otrok še nima kaj sam zunaj  ponoči s fanti iskat,otrok se pa tudi ne naredi sredi dneva na otroškem igrišču.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 12:57:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sem gledala...pa to je tipičen angleški white trash...
ko je ena mama rekla, da je sama bila mamica v najstniških letih in da je to pričakovala od svoje hčere user posted image ...ja in ti otroci teh najstnic ne bojo nič boljši, mame brez izobrazbe, brez očeta...sexat pri 13-ih user posted image user posted image user posted image ...to so krivi starši.


Ti ta "izobražena"! Kako si drzneš tako stigmatizirati nekoga, ki živi in ravna po svoji volji?

Angleški white trash? Draga moja, se ti zavedaš, da je na svetu neizobraženih ljudi krepko čez 80%? Se zavedaš, da to sploh ni nek redek primer in ima dekle srečo, da je lahko seksala prostovoljno, kajti drugje bi jo družina prodala pri 10-ih letih pa bi to bilo nekaj normalnega?

Kaj pa izobrazba v Sloveniji? Se ti zdi na vrhunski ravni? Starši niso lastniki otrok. Je že res, da otroci prejmejo večino vzorcev doma, pa vendar imajo možnost izbirati.

Po tvoji logiki, bi se morali ločiti vsi otroci ločenih staršev, biti revni otroci revežev in bogati otroci bogatašev al kako? Dej ga no srat!

Če s prstom kažeš na druge, s tremi prsti kažeš nase.


(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 12:58:32   
Korina1
Sama imam že odrasle otroke, sama sem prvič rodila pri 18 letih in čez 20 mesecev drugič. Za tisto obdobje to ni bilo popolnoma nič čudnega če je ženska rodila pri 18 ali 17 letih. Pred kratkim sem bila priča pogovoru hčerine bivše sošolke ko je prišla domov iz šole in svojim staršem vsa začudena rekla da je ena njena sošolka noseča ( stara je skoraj 19 let), da se bo tudi poročila in se preselila k fantu. Pa ji je njena mama odgovorila da je ona njo imela tudi pri 19 letih in da ji ni to nič takega groznega.
No moji otroci še nimajo 20 let, a sta se pred kratkim pogovarjali da je pametno imeti otroke pred 25 letom in da ne razumeta žensk ki se odločijo za prvega otroka pri 30 letih.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 13:00:04   
aprilčica07
Sem gledala. Po eni strani so se mi smilile, po drugi pač ne.  Ne obsojma pa nobenega, ne njih, ne njihovih staršev. Zdaj je kar je in  morajo s tem živet. Obsojat mi je pa mimo.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 13:39:24   
čipka
Ti ta "izobražena"! Kako si drzneš tako stigmatizirati nekoga, ki živi in ravna po svoji volji?

Angleški white trash? Draga moja, se ti zavedaš, da je na svetu neizobraženih ljudi krepko čez 80%? Se zavedaš, da to sploh ni nek redek primer in ima dekle srečo, da je lahko seksala prostovoljno, kajti drugje bi jo družina prodala pri 10-ih letih pa bi to bilo nekaj normalnega?

Kaj pa izobrazba v Sloveniji? Se ti zdi na vrhunski ravni? Starši niso lastniki otrok. Je že res, da otroci prejmejo večino vzorcev doma, pa vendar imajo možnost izbirati.

Po tvoji logiki, bi se morali ločiti vsi otroci ločenih staršev, biti revni otroci revežev in bogati otroci bogatašev al kako? Dej ga no srat!

Če s prstom kažeš na druge, s tremi prsti kažeš nase.



BRAVO AnjaPH!!!!  user posted image user posted image user posted image




_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 13:50:15   
Anonimen
meni se ob gledanju oddaje niso smilile one, ampak ti otroci.
En otrok živi samo od sladkarij, drugi je lačen ker se njegovi mami ne da prestavit svoje lene riti iz kavča, poleg tega pa je že 2. noseča itd...
Če ne znajo poskrbet za osnovo, potem ne vem kako bodo vzgojile te otroke, hranjenje in previjanje ni nič proti temu kar jih čaka.
Vsekakor pa jim želim vso srečo, upam da se bodo te mamice "spravle k sebi" preden bo prepozno.

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 14:19:36   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sem gledala...pa to je tipičen angleški white trash...
ko je ena mama rekla, da je sama bila mamica v najstniških letih in da je to pričakovala od svoje hčere user posted image ...ja in ti otroci teh najstnic ne bojo nič boljši, mame brez izobrazbe, brez očeta...sexat pri 13-ih user posted image user posted image user posted image ...to so krivi starši.


Ti ta "izobražena"! Kako si drzneš tako stigmatizirati nekoga, ki živi in ravna po svoji volji?

Angleški white trash? Draga moja, se ti zavedaš, da je na svetu neizobraženih ljudi krepko čez 80%? Se zavedaš, da to sploh ni nek redek primer in ima dekle srečo, da je lahko seksala prostovoljno, kajti drugje bi jo družina prodala pri 10-ih letih pa bi to bilo nekaj normalnega?

Kaj pa izobrazba v Sloveniji? Se ti zdi na vrhunski ravni? Starši niso lastniki otrok. Je že res, da otroci prejmejo večino vzorcev doma, pa vendar imajo možnost izbirati.

Po tvoji logiki, bi se morali ločiti vsi otroci ločenih staršev, biti revni otroci revežev in bogati otroci bogatašev al kako? Dej ga no srat!

Če s prstom kažeš na druge, s tremi prsti kažeš nase.






ne kažem s prstom na druge, ker raje poskrbim zase in svoje...
ti,ki se pa delaš tako pametna in ti druge še ploskajo mešaš jabolka in hruške. a je važno po tvoji logiki, katero stopnjo izobrazbe ima mama, da bi svoje otroke učila in usmerjala pravilno? ali po tvoji logiki, imejmo otroke dokler smo otroci, ker imamo srečo, da nas starši ne prodajo?? mislim, da si ti ta , ki ga je mimo pihnila.
si pa sama napisala, da otroci večino vzorcev poberejo doma-torej?!
in ne, ni po moji logiki, da so otroci ločenih potem tudi ločeni, revni od revnih itd.-to je statistika. žal tako je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A gledate kanal A???
22.1.2009 14:21:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

meni se ob gledanju oddaje niso smilile one, ampak ti otroci.
En otrok živi samo od sladkarij, drugi je lačen ker se njegovi mami ne da prestavit svoje lene riti iz kavča, poleg tega pa je že 2. noseča itd...
Če ne znajo poskrbet za osnovo, potem ne vem kako bodo vzgojile te otroke, hranjenje in previjanje ni nič proti temu kar jih čaka.
Vsekakor pa jim želim vso srečo, upam da se bodo te mamice "spravle k sebi" preden bo prepozno.


S tem se pa jaz strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?