|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A dej no!
15.2.2009 21:58:15   
jakaracman
Gledam Zrneca in Ladota in sta ravnokar postala 10 % delničarja Salomejine bodoče nove lulike.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A dej no!
15.2.2009 22:35:38   
Pandica
Ja, jaz sem tut gledla ja user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A dej no!
15.2.2009 22:58:43   
CUKRČEK
ni kja, sta fuuuuul dobra. Izvirna, zabavna, samo pogledaš ju pa se že smejiš...ala jim verauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A dej no!
16.2.2009 0:51:33   
sanja nk.
kaj ni marijo boljši user posted image user posted image user posted image user posted image ....on je vendar prva diva televizije.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A dej no!
16.2.2009 8:03:30   
ursa30
men pa včerajšnja oddaja sploh ni bila  všeč...saj sta skoraj pol oddaje govorila samo o njenem  tiču...user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A dej no!
16.2.2009 8:04:05   
muška
samo, meni pa je bila včerajšnja oddaja podn od podna no. user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A dej no!
16.2.2009 8:23:30   
alda
user posted image  včeraj tud men Ni bila ne vem kako fajna oddaja,...dober ene fore so res za crknit, druge pa se ponavljajo kot kurja čreva!!..tako da sem kar preklapljala programe več al manj
Mi pa je definitivno najboljša bila oddaja kjer sta gostila Lepo Breno, ki mi sploh ni všeč, ampak je bila tako fajn gost, da je bila odd. res vredna ponovnega ogleda !!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A dej no!
16.2.2009 8:30:02   
Hope2
Men sta v začetku svoje kariere bila super, zdaj, ko skupaj lumpata, pa sta mi že dosadnauser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A dej no!
16.2.2009 8:32:52   
Katey
Tudi meni je bila včerjašnja oddaja popolnoma brezvezna oz. brez kančka dobrega humorja in domišljije, posiljene fore okrog že 100x prežvečene Salome, nimam nič proti njej mi pa ni oseba s katero bi lahko naredil dober šov.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
16.2.2009 9:20:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A dej no!
16.2.2009 9:37:11   
Volga
Meni je bila pa še bolj bedna kot drugim. Sicer sem gledala samo zadnjih 15 minut, še to je bilo preveč.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A dej no!
16.2.2009 9:52:55   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: alda

user posted image  včeraj tud men Ni bila ne vem kako fajna oddaja,...dober ene fore so res za crknit, druge pa se ponavljajo kot kurja čreva!!..tako da sem kar preklapljala programe več al manj
Mi pa je definitivno najboljša bila oddaja kjer sta gostila Lepo Breno, ki mi sploh ni všeč, ampak je bila tako fajn gost, da je bila odd. res vredna ponovnega ogleda !!



se čist strinjamuser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A dej no!
16.2.2009 10:44:29   
titania
hehe ja smo gledal čeri.. sam tut men ni blo čeri neki ekstra.. pa ladota ne maram prevč..drgač so pa dobr nardil s tem dnarjom.. :)
Sm pa opazla kako se jure nazaj drži.. lado je bolj navit..:) Ampak mi je včasih prav na živce šel.. se mi je boga salome kar zasmilla...:(
Upam, da ji bo uspel zbrat dnar pa da bo srečna :)

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A dej no!
16.2.2009 14:19:03   
puncica
Men je bla ok oddaja zato sem jo tud gledala skor do konca, se mi pa Salome sploh ne zdi več tako čudna pa ne vem zakaj al sem jst ratala čudna al je bil nek čudn luft okol mene user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A dej no!
16.2.2009 15:02:01   
ursa30
men ona ni bila nikoli čudna..user posted image  je pač malo bolj posebna kot "normalni" ljudje, ravno zaradi tega mi je zanimiva. mi je pa všeč , da vedno pove kar misli, brez kakršnihkoli zadržkov.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A dej no!
16.2.2009 20:27:44   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

men ona ni bila nikoli čudna..user posted image  je pač malo bolj posebna kot "normalni" ljudje, ravno zaradi tega mi je zanimiva. mi je pa všeč , da vedno pove kar misli, brez kakršnihkoli zadržkov.


Ja, meni je bila tudi ona všeč. Lado je pa res mogoče malo preveč nabijal o njenem tiču.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A dej no!
16.2.2009 20:35:47   
tanjusi
dolgočasni so bli snoč, meni se je salome že skor zasmilil-a  ni blo konca ne kraja o njegovem tiču no....

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A dej no!
16.2.2009 21:17:08   
Ancy
men je bla pa učeri ful v redu user posted image sploh se mi zdi da sm Salome prvič v življenju vidla, o njej sem slišala že veliko no. Mogoče je res Lado mal preveč o tistem tiču, sam jz bi jo tud verjetno podobne stvari spraševala, če bi bile kolegice. Se mi zdi kr lep vpogled v razmišljanje.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?