|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AVTOSEDEŽ prek ebaya
23.3.2006 16:47:25   
PBJ
Ali je mogoče katera naročila kakšen avtosedež preko ebaya od prodajalca Baby-Direkt iz Nemčije?

Midva ga verjento bova, saj je cena za avtosedež 9-18kg Romer King TS Plus Trendline 145 EUR.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AVTOSEDEŽ prek ebaya
23.3.2006 20:10:14   
hubi
Midva sva naročila točno tega, samo da je bil decembra 150 evrov. Mislim, da je v 14 dneh prišel. Je pa prodajalec poštnino dvignil, ko je zvedel, da gre stvar v Slovenijo. Je bila okrog 25 evrov. Stol je ful hud. Mali je danes prvič noter sedel in je bil ves pomemben.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AVTOSEDEŽ prek ebaya
23.3.2006 20:23:40   
PBJ
Najlepša hvala za odgovor. Torej jim lahko zaupam.

Midva ga bova naročila kar v Avstrijo, ker imava to možnost. Poštnina je 16 EUR pa verjetno bo prišel prej kot v 14. dneh.


Hvala še enkrat in lepo nočko.


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AVTOSEDEŽ prek ebaya
3.4.2006 21:24:36   
PBJ
Naročili smo omenjen sedež preko e-baya in ga tudi dobili.user posted image

Zadovoljni smo, pa še prihranili smo kar nekaj čez 10.000 sit user posted image .



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AVTOSEDEŽ prek ebaya
4.4.2006 8:43:50   
Anonimen
To je bilo pa hitro. Tudi sama sem že gledala te sedeže in bomo najverjetneje tudi mi naročili. Ste slučajno naročili na poštno ležeče v A ali na konkreten naslov?
Pa katero vrsto materiala ste izbrali? Jaz edino glede tega ne vem, kateri je najbolj primeren.

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AVTOSEDEŽ prek ebaya
4.4.2006 10:30:24   
hubi
Na spletni trgovini Sonček imaš predstavljene avto sedeže različnih firm, pa zraven napisano iz kakšnega materiala so. Kar se pa varnosti tiče, si pa oglej teste, ki so predstavljeni na straneh AMZS, samo ne vem točnega naslova.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AVTOSEDEŽ prek ebaya
5.4.2006 21:00:31   
PBJ
Mi smo naročili na konkreten naslov, ker smo imeli to možnost.
Material je pa linije Trend line - to je takšen, da se lahko kakšen flekec kar s kakšno vlažno krpo sčisti. Imaš potem več barv in barvnih kombinacij Trend line. Mi smo vzeli Jonasa.
Imaš pa jih na spletni strani Sončka in Baby centra, kot ti je napisala tasaz.
 
Bom pa v svoj album dala slikico, da boš videla, kakšen je material.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AVTOSEDEŽ prek ebaya
5.4.2006 21:18:15   
PBJ
Album bom dala pod geslo. Piši mi na ZS in ti ga napišem.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?