|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 in krci
7.1.2008 11:10:23   
bsasab
Zanima me, po kolikem casu so vasi malci imeli krce po kapljicah AD3, a je bila reakcija takoj ali po kakem tednu, dvehuser posted image Mi smo jih zaceli jemati dva dni nazaj pa zdej samo cakam, da jo bo zacelo zvijatiuser posted image

Hvala za odgovore...user posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:13:26   
Pinkyca
pri nas so bili takoj
potem pa sem poštudirala
da je vzrokov za krče lahko več
in ne nujno samo v kapljicah npr.
nerazvito črevesje, različno počutje in vreme zunaj (pritisk v črevesju),
vse skupaj se tam do 2 ali 3eh mesecev uravna
gre pač za občutljivo črevesje
in vse lahko vpliva na krčke
naj vam čimprej izginejouser posted image


(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:14:52   
bsasab
Zaenkrat, hvala bogu, nimamo krckov, se pa bojim da bi jih dobila, tako da upamo na najboljse...user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:14:52   
blue sky
Krči so se začeli, ko je prvič dobil 4 kapljice, tako da smo potem za nekaj časa vse skupaj prekinili in kasneje pri 7 mesecih nekje spet začeli dajati po 7 kapljic in je bilo vse ok.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:16:12   
blue sky
Ni pa rečeno, da jih bo tudi tvoj user posted image  imel. Naš je že itak imel hude krče, po Ad3 kapljicah je bila pa živa groza user posted image -

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:16:25   
bsasab
A ha, torej ni problem ce prekines s kapljicami, in ji zacnes dajati sele ko se crevesje toliko razvije da nimajo vec krckov, al kakouser posted image Ni to nic narobeuser posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:18:28   
blue sky
Nekateri user posted image  nikoli niso dobivali teh kapljic, pa ni nič narobe z njimi. Najbolje, da o tem vprašaš pediatra ali pa ga prosiš, da ti predpiše druge kapljice.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:21:05   
bsasab
Vcasih marsikaj ni bilo potrebno pa so vsi otrocki zrasli v zdrave ljudi, dandanes pa z vsem strasijo, mah cez dve leti bo pa spet nekaj drugega modernouser posted image . Bom pa preverila pri P, hvala...user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:21:13   
Pinkyca
mi smo nehali dajati kapljice do tam 3eh mesecev
šele potem smo spet začeli
če je kaj narobe ali ne pa itak ne boš nikoli vedela
je pa vseeno fino vsaj v teh zimskih mesecih brez sonca jemati kapljice

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:26:47   
blue sky
Ja, mi smo bili veliko zunaj na sončku. Sem pa pozabila napisati, da sem jaz mojemu user posted image  pri 5 mesecih začela dajati Plivit D3 kapljice in je tudi bilo vse ok. Ko mi je teh kapljic zmanjkalo, sem pa spet začela dajati AD3.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 11:31:09   
jaša2
našo je začelozvijat 2 uri zatem ,ko sem ji dala kapljice in to fuuul!user posted image   naslednje je blo isto - 2 uri zatem. jokali smo se še skoraj vsi drugi z njo vred, tako grozno je blo.user posted image pa smo prekinliz njimi za kak teden, da vidimo, če je res to. čez kak teden smoponovili in je bla ista reakcija. pa sem si rekla, tak pa mala ne bo trpela, kr jo je itakže 1.mesec ful zvijalo.
enih po teh kapljicah pač ne zvija in ja, eni jih sploh niso jemali, pa jeznjimi vse ok. ampak, da kot mamca nimaš slabe vesti in da si ne bi enkrat očitala, da mu jih nisem dajala...?user posted image  
treba bi jih blo dajat zaradi kosti, kože in vida - sploh pa zdaj v tem času. poleti ni take panike, ker je dosti sonca, kjer otrok dobi D vitamin. zdaj bi jih pa blo treba dajat zaradi njihovega razvoja.
jaz sem se takrat malo pozanimala o tem. vitamin A je tisti, ki povzroča zvijanje. imaš tud Plivit D3 - torej brez vit.A, ki ga otrok itak dobi s hrano - v tvojem mleku al pa v drugi hrani, ko je že večji. s tem, da je nekatere po tem Plivitu tud zvijalo in nisem htela še to reskirat. sem šla v Avstrijo po Oleovit D3, ki ga dobiš brez recepta. dosti je 1 kapljica in nobenih stranskih učinkov!!! tak da so zakon!!!user posted image

res pa je, da nekateri rečejo, da počakajdo enih 4M-6M, ko je črevesje žebolj razvito in ni več tolk občutljivo, samo jaz vseeno prisegam na Oleovit.
Finta je v tem - kolikor sem jaz takrat izvedela - da imamote AD3 kapljice samo še pri nas. drugje so ta vit.A kar skenclali, ker je takohud, pa še s hrano ga otok dobi. pri nas pač še vedno vztrajajo rpi tem. ne vem, jaz sem P povedla, kaj jemljemo in zakaj, pa ni nič rekla.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 12:34:56   
Jenny Anny
Pri nas smo imeli po AD3 tud hude probleme. Prešaltali na Olevit D3, in je blo vse OK.
Dobijo pa se tudi že v SLO in sicer v Škofji Loki jih ima trgovina Arnika, stanejo pa 5,84€, no vsaj takrat so, ko smo jih mi kupili.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 12:47:43   
ursy78
mi imamo plivitD3,pa je imel tud ful krče,potem pa smo jih za nekaj časa prenehali jemati,no sedaj ko smo jih pa spet pričeli,je isto sranje.user posted image prav danes gremo kupiti avstrijske olevitD3 v ŠKOFJO LOKO,ke smo čisto blizu doma.no če pa bi jih  slučajno  katera rada imela mi pa naj piše na ZS,pa jih bomo probali zrihtati.lep pozdrav

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 13:12:37   
ninocka
Pri prvem nismo meli nobenih krckov po AD3 kapljicah, poleti, ko smo bli veliko zunaj sem mu jih pa pozabila dajat. PA je blo vse OK, samo mecava se mu je pocasneje zarastla.
Pri drugem smo jih pa zeceli uvajati, pa je bil ful jokav in nemiren in smo kupili Oleovit D3 v avstriji, ker sem bla lih tam, tko da mu zdej dajem te. ZA nemirnost in jok ni nujno, da so ble krive kapljice, lahko je bla tud spremeba okolja, zrak, karkoli...v glavnem zdej mu dajem te avstrijske, zaenkrat OK, ko bom te porabila, bomo sli pa nazaj na AD3.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AD3 in krci
7.1.2008 21:50:09   
Tanayya29
Jaz imam že od začetka oleovit D3,in nimam nobenih problemov.Imam pa doma tudi plivit D3,ampak jih bom dala,ko porabim te.

LP.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?