|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 KAPLJICE
9.6.2006 14:31:33   
maja979
ŽIVIO.
danes sem svojemu user posted image  prvič dala ad3 kapljice - 1 kapljico. a je možno da zaradi kapljic bruha oz. poliva?
pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3 KAPLJICE
9.6.2006 14:54:15   
ursa_p
Jaz ti tega na podlagi svojih izkusenj ne morem rect (ne dajeva kapljic, pa Gal je ze tako zelo veliko polival in bruhal), sem pa skoraj prepricana, da sem prebirala od enih, da se jim je to zgodilo. Upam, da ti katera pove na podlagi svojih izkusenj.

Lp, Ursa

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 KAPLJICE
9.6.2006 16:06:40   
Anonimen
Navodila si dobila zraven torej poglej notri.
če otroku ne ustrezajo pojdi nazaj k pediatru in naj ti predpiše D3

(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 KAPLJICE
9.6.2006 19:29:41   
Pajaca
Pri nas so bili edini krči ki jih je imel od kapljic D3, pa jih nismo več dajali.

Če ti prej ni polival, potem je možno.... kakšen teden jih ne dajat pa spet začni pa boš videla če so krive kaplice al vseen poliva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 KAPLJICE
9.6.2006 20:21:15   
Anonimen
Mi po Ad3 kapljicah nismo ne polivali in ne imeli krčev

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 KAPLJICE
9.6.2006 22:41:53   
Bonnie_RR
Moj tamali je prve 3 mesece precej polival (menda je to normalno). Sem pa opazila, da je po začetku dajanja AD3 kapljic bolj polival kot dotlej in sem sestro na 2. pregledu vprašala, če bi lahko bilo to dvoje povezano, pa je rekla, da nikakor.

Z dajanjem kapljic sem nadaljevala in mu jih še zdaj redno dajem. S krči nismo imeli problemov, polivati je pa tudi nekje pri dopolnjenih 3 mesecih skoraj čisto nehal. Samo tu in tam še kdaj...

Po mojem to dvoje res nima povezave, ker bi sicer še zdaj polival.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 KAPLJICE
11.6.2006 20:52:17   
Baucka
Zanima me, če dajejo te kapljice tudi v tujini, npr. v Avstriji, ali v Sloveniji samo testiramo, nato pa bodo čez leta ugotovili (tako kot za flourove tablete za zobe) da so  samo škodovali.
Ker preveč dobrega tudi ni dobro, saj lahko  dobi vitaminozo, saj telo ne zna (razen C vitamina)  viška vitaminiv samo izločiti.

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 KAPLJICE
13.6.2006 18:16:23   
via_2
moja, sedaj že skoraj 6-mesečna  user posted image , je po teh kapljicah "na veliko" polivala. ker nisem poznala vzroka, sem ji veselo dajala po 7 kapljic. enkrat pa sem 2 dneva zapored slučajno pozabila. in miška ni več polivala. sedaj ji že 1 teden kapljic ne dajem, in nobenega polivanja več. čez noč je čudežno prenehalo.

mi je pediatrinja svetovala, naj ji dam 2 kapljici zjutraj in 2 zvečer, pa se nikakor ne morem odločit za to. kajti prej je res veliko izbruhala (je polno dojena, tako da ni problem v hrani), sedaj pa občasno samo za vzorček polije.

sva veliko na soncu oz. v senci, pa se počasi sem ji začela dodajati sadno-zelenjavne obroke, tako da bom na kapljice prešla pozimi, morda,... sama sem skeptična do vseh teh umetnih zvarkov. mati narava poskrbi za vse.


(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?