|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD- podaljšanje dopusta
28.1.2010 13:03:53   
seru
Moj mali ima diagnozo AD, nima pa dokazane nobene alergije (čeprav smo bili na testiranjih). Ima pa veliko sprememb na koži (pod koleni, na vratu, na prsnem košu, na rokici). Ko je najhuje zdravimo s kortikosteroidi, drugače pa z negovalnimi mazili. Kaj mislite, bi mi podaljšali dopust za nego otroka, glede na to da nima dokazane nobene alergije? Je že dala katera prošnjo s podobnimi problemi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD- podaljšanje dopusta
28.1.2010 13:05:00   
trobentic_@
prošnjo lahko odda vsak.če bo pa odobreno je pa druga pesem.
Izgubit nimaš kaj

(odgovor članu seru)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD- podaljšanje dopusta
28.1.2010 13:12:26   
Alči
Jaz sem oddala, poleg tega da ima AD sem imela še izvide iz RA in NFT, ker je bil hipoton. Niso mi podaljšali. Kot nasvet za AD-mojemu pomaga Aderma EXOMEGA kremica.

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD- podaljšanje dopusta
28.1.2010 13:14:08   
seru
Hvala Alči. Smo poskusili tudi to kremo in je bil po njej cel flekast. 

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD- podaljšanje dopusta
28.1.2010 13:18:14   
Alči
Bogi, ja mi smo začeli z belobazo...pa ni nič pomagalo, pol smo pa pač kupili to k nam je en znanenc svetoval.še dobro da pri nas deluje. Glej ti kar oddaj vlogo, te ne stane nič, mogoče pa ti rata...

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu seru)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD- podaljšanje dopusta
29.1.2010 8:45:29   
TIBIDABO
Tudi moj nečak je imel AD. Pomagala ni nobena krema....Sestra se je zdravila z bioresonanco, ker ga je dojila in je pomagalo.

< Sporočilo je popravil TIBIDABO -- 29.1.2010 8:46:21 >

(odgovor članu seru)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD- podaljšanje dopusta
29.1.2010 9:24:58   
sanelaa
Joj, AD, ta presneta nadloga...........pri nas smo imeli celo dramo zarad tega. Pri nas smo poskusli ni da ni, potem smo pa slučajno pršli do kreme, ki je POPOLNOMA naravna, Lukca je pa v enem tednu ozdravla vseh ekcemov in lišajev. pa je bil naš Luka tako grozen, da je bil na obrazu praktično že brez kože.
Dajemo sicer 40e za to kremo, ampak jo zdaj itak porabimo minimalno, ker jo imamo pač tako, za nego.
Mi smo namreč pri Lukčevih komaj 6mesecih probali vse od Advantana, Elocoma, Afroderma.......za nego Eucerin,adermo, mustelo.......nič od nič ni pomagalo.
Po tej kremi smo pa v enem tednu končno bili okej, prav čudežno. In to kljub temu, da je Luka jedel vse, čeprav je imel na krvnih testih potrjeno alergijo na beljak in lecitin, no, potem je Skerbinjek Kavalarjeva to sicer na kožnih testih že zanikala, ker se ni pokazala reakcija nad dovoljeno.

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD- podaljšanje dopusta
29.1.2010 9:30:05   
sanelaa
Tukaj lahko pogledate slike, sploh tiste v zadnjih dveh vrstah, kakšna lička je imel............grozna......

http://www.mojalbum.com/cupko/luka

na tej sliki so pa lička po uporabi te kreme, po točno enem tednu uporabe.

http://www.mojalbum.com/cupko/luka/po-enem-tednu/16228984

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD- podaljšanje dopusta
7.2.2010 18:55:48   
mama_milchy
mene pa zanima kaj to AD sploh je in od česa nastane?

nekaj podobnega ima moja pupika, kot ima fantek od sanelaa; pa ne vem od česa user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD- podaljšanje dopusta
7.2.2010 21:38:10   
metka_zone
Atopični dermatitis.Informacije na googlu...

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD- podaljšanje dopusta
7.2.2010 22:00:16   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

mene pa zanima kaj to AD sploh je in od česa nastane?

nekaj podobnega ima moja pupika, kot ima fantek od sanelaa; pa ne vem od česa user posted image


Če ima tvoja pupa kaj podobnega kot naš Luka, potem je velika verjetnost da imate atopični dermatitis. Ste na kaj alergični?

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD- podaljšanje dopusta
8.2.2010 9:22:52   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Atopični dermatitis.Informacije na googlu...


sem pobrskala, hvala

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD- podaljšanje dopusta
8.2.2010 9:26:53   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

mene pa zanima kaj to AD sploh je in od česa nastane?

nekaj podobnega ima moja pupika, kot ima fantek od sanelaa; pa ne vem od česa user posted image


Če ima tvoja pupa kaj podobnega kot naš Luka, potem je velika verjetnost da imate atopični dermatitis. Ste na kaj alergični?


ma ima podobno samo ne tako v hudi obliki kot Luka, njej se sicer tej izpuščaji zdaj kako naj rečem - sušijo tko da je koža kr hrapava kot da bi se ji koža lupla; ima pa zelo, zelo, suho kožo ne glede na to s čim jo mažem, ne pomaga nič....
alergični? mogoče na KM; stara je oz. bo 11.mesecev in sva začele pri 9 z KM - priprava čokolinota, gresa, polene z KM in je dobila izpuščaje; pol sva nehale in zdaj spet pa ima te izpuščaje; zdaj sem ji omejila KM in izdelke iz KM za naslednjih 14 dni in pol bova spet poskusle pa da vidimo;
A tvoj Luka je imel kako dieto prav predpisano? Jz moram jutri spet klicat P, da vidmo kaj bo rekla.....



(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?