|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   70 mililitrov
30.10.2007 17:52:07   
Anonimen
Ker se mi je zdelo, da imam premalo mleka, sem si izbrizgalka mleko iz obeh dojk in ga je bilo samo 60 ml. Potem sem jo se malo podojila in verjetno je iz obeh dojk dobila se kakih 10 ml. Spi tudi celo noc. Cez dan pa malo spi. In sama se odstavi od dojke.
Zanima me, ce je 70ml dovolj za 3 mesecnega otroka.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 70 mililitrov
30.10.2007 18:15:06   
CUKRČEK
očitno ima dovolj..če pač napreduje in ne joka. Čeprav moja dvojčka pri 3 mesecih pojesta fuuuul več....vsaj 150 ml na obrok.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 70 mililitrov
30.10.2007 18:23:13   
sonjaka
NE uporabljaj črpanja mleka kot potrditev koliko oz. ali imaš dovolj mleka. Otrok posesa mnogo več, kot ti lahko izčrpaš, ker drugače in bolje stimulira mlečne vode. Pa tudi od tehnike, veščine črpanja je odvisno...
Jaz si na primer nisem ne pri hčerki niti pri sinu mogla izčrpati niti ml, enostavno razen nekaj kapljic ni priteklo nič.  Pa sem imela več kot dovolj mleka in nisem nikoli nič dodajala.
Pristavljaj jo, ko želi in to je vse. Če pa je preveč zaspanček in premalo pridobiva, jo je pač potrebno zbujat (ne vem sicer koliko je stara).

Dobri članki o tem, kako se tvori mleko in o dojenju so na MON-u na forumu dojenje, ki ga moderirajo LLL svetovalke, pa tudi pediatrinja Tanč marsikaj dobrega svetuje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 70 mililitrov
30.10.2007 18:43:07   
Naja30
Otrok več izsesa ven, kot ti lahko izčrpaš. Vsaj pri nas je bilo tako.

Drugače pa moja pri 3m ni imela dovolj 70ml za en obrok.

(odgovor članu sonjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 70 mililitrov
30.10.2007 19:12:20   
Ronči
jaz jo polno dojim in napreduje v teži, s pumpico si pa ne izčrpam niti 30 ml iz obeh. Tako da črpanje ni merilo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 70 mililitrov
30.10.2007 19:54:23   
mateyka
moja ma 3 mesece zdele in poje največ 120 (if!) - povprečno okol 100ml. je pa na 2-3 ure. in ponoč spi 7+4! pa je ful ok in se razvija - zdele ma (dans smo se meril) 5710g in 60cm. in pravjo da je super user posted image
otroci so različni, zgleda -  je vsaj zanimivo user posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?