|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 13:05:13   
metaa
A se vaši toliko stari tudi tako "bojijo" drugih ljudi -mislim na stare ate, pa mame, najbližje prijatelje? Če ga hočjo vzet v naročje (pa midva sva zraven), takoj jok :((, da je kaj. Ne vem, ali je to samo obdobje ali kaj? Vse omenjene vidi 2-3krat na teden po dobro uro, pa tudi k eni stari mami, ki jo vidi vsak dan, noče v naročje.

Pa še to: ko se igra, kmalu postane živčna, ker kakšne igračke ne spravi v usta tako, kot bi želela. SEm ji kupla tudi tisto igračko s hladilnim gelom, če ji bodo kmalu začeli rasti zobki, pa ji jo sploh nočem dati, ker jo potem zjeza in se začne jokat in se zlepa ne pomiri. Samo ležat in v luft gledat pa tudi ne more. Sicer pa nenehno rabi najino pozornost (da jo ogovarjava, se z njo igrava), sama se zamoti kvečjemu za kakšne 3 minute. A je samo moja taka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 13:55:02   
Natas@
Naš se zaenkrat boji samo glasno govorečih ljudi 8malo začne sicer nabirat ampak ne joka) in pa enemu gospodu z brado ne zaupa, čeprav je šel zadnjič sam k njemu in ga pocukal za brado.
Naš sicer že zna pokazat h komu bi šel, tako da zaenkrat upoštevamo njegovo željo.

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 13:58:07   
BARBARA R.
Naš otrok je začel kazati navezanost name, ko sem šla v službo. Drugih ljudi se nikoli in se za enkrat tudi še ne, boji.

Kristina je, kot drugi pravijo, zelo samostojen otrok.Sprva je ležala v ležalniku na kuhinjski mizi, kasneje v dondolinu, sedaj pa raca. Vedno se je sama znala zamotiti. No, prav dolgo je nisem tako puščala, sem pa lahko v miru pospravila posodo ali skuhala kosilo. Mož se nikoli ni z njo igral :zmeden:, jaz pa sem ji VEDNO prepevala. Pa četudi samo tri pesmice eno za drugo in zopet od začetka.Sprva me ni imela za mar, kasneje je z menoj ploskala sedaj pa tudi že "poje".


:muca:

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 14:21:09   
Carmen
moja se je vseh, razen mene in očija, bala od rojstva pa do ene 4 mesecev. Sem že mislila, da je ne bom mogla pustit nikjer v varstvu. Po tem pa kot bi odrezal, zdaj se vsem smeje in pusti pestvat

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 14:57:46   
Skabi
NAš je star skoraj 7 mesecev in se do sedaj ni še nikogar zares bal. Če ga kdo lepo ogovori, se mu tao iz srca nasmeji, da se folk kar stopi (jaz pa tudi).

Starejši se je začel bati neznancev pri enih 8,9 mesecih.

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 17:59:57   
afrika
Se do sedaj še ni nikogar zbal. Če ga kdo ogovori/vzame v naročje mu celo godi in se smejka (kmalu bo 6 m).

Igrače pa ga razjezijo, če je zelo utrujen/zaspan, pa ni več skoncentriran nanje in mu padajo iz rok...jok. Sicer se zelo rad igra in moti z raznimi igračami.

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 20:12:46   
Anja167
Naš se je v enem obdobju tudi bal tujih ljudi, vendar le, če so takoj planili nanj. Če si jih je imel čas ogledati in niso silili vanj, je bilo OK. To je čisto normalno in kaže na primeren socialni razvoj otroka.

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   4 oz. 5-mesečnik
9.7.2005 22:39:43   
Lu
metaa tudi pri nas je podobno glede jokanja pri drugih. Verjetno je samo kakšno prehodno obdobje. Pri nas je bilo že 2-krat. Zdaj je kakor toliko v redu. Naša se sama zna kar zamotiti. Ko ji postane dolgcajt je pa mami v igri :)

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?