|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   100% potni stroški
20.9.2008 13:45:01   
hugolina***
Tiste, ki jih imate ali dobite povrnjeno toliko kot vam dajo potrdilo na avtobusni, da karta stane ali ne. Meni je bilo tako obljubljeno zdaj so mi pa rekli, da ni tako, da se to nekaj računa dneve v mesecu pa deli pa itd in da pride vsak mesec drugače, da ni odvisno od tega koliko dni delaš ampak koliko ima mesec dni pa kar nekaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 14:10:00   
Freycha
mi imamo najcenejši prevoz - vlak (če ni vlaka, potem pa avtobus). Ampak se ne upošteva mesečna karta, ampak dejansko le toliko dni, kot jih porabiš za službo. Torej, četudi si kupiš mesečno karto, pa si 20. dni v službi, ti plačajo le za 20. dni. Seveda pa upoštevajo mesečno karto, ki je ugodnejša, kot če si dnevno kupuješ karto.
Če mene vprašaš, je to kraja, ampak po zakonu to lahko na tak način počnejo....user posted image user posted image

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 14:11:33   
Anonimen
Jaz imam enosmerna karta avtobusna x 2 x število delovnih dni. + mestni prevoz

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 14:27:10   
hugolina***
ja saj to vem, da število dni ki sem bila tam. Ampak oni meni hočejo zdaj dopovedat da čeprav imam 100% potne ne bom dobila tiliko kot bi dala za avtobus in da se to nekaj računa. Da če je recimo karta 5 evrov, pa sm šla delat npr 22krat ne bom dobila 22krat po 5evr ampak se to nekaj preračuna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 15:30:44   
Gordana-3
mi dobimo ceno mesečne avtobusne karte. cena je objavljena na internetnih straneh posameznih avtobusov. meni obračunavajo po ceni izletnika celje. vedno pa dobimo celo karto, ne glede na to, če si tisti mesec tri tedne na dopustu. edino za mesec avgust ne dobimo nobenih potnih stroškov, vsi zaposleni, pač to je nekje 30 dni, kolikor ima posameznik tudi dopusta (+ ali - nekaj dni gor ali dol).

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 16:50:05   
kofetek2010
Vsi, ki smo doma znotraj mestnega avtobusa dobimo 100% povrnjeno karto mestnega prometa, tisti, ki so doma izven pa dobijo dnevno 0,18€/km (od doma do firme in nazaj). Ni nam potrebno prilagat nobenih dokazil.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 17:56:00   
pika74
Kako se pa zdaj cestnino povrne?
Če greš npr. na službeno pot po AC... in moraš seveda imet polletno karto. Kako ti potem vrnejo ta strošek? Dobiš kaj ali nič?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 20:03:00   
Freycha
hugolina prej sem imela le 60% potnih stroškov... torej, ne samo, da ti računajo le dejanske dneve, ti lahko samo (najmanj je 60%) določen procent obračunajo....

pika74 če greš na e-potne naloge ti preračuna nekako sorazmeren del cestnine, glede na prevožene kilometre. To, da ti nimaš vinjete je v bistvu tvoj problem.

meni se je zgodilo, da sem šla na AC, z mano je bila moja šefica, pa je bila prometna nesreča in sem šla dol iz AC, pa se ****la po stranskih cestah, da ne bi zamudili, nazaj grede je bila cesta celo zaprta, pa mi je sama rekla, naj grem dol, pa po stari, ko pa sem jo vprašala, kako naj preračunam km, mi je pa rekla, da mi bodo upoštevali le AC, ker to je pot, ki jo izbere program za izračun poti in če sem šla jaz dol iz AC, je to moj problem user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 20:22:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Kako se pa zdaj cestnino povrne?
Če greš npr. na službeno pot po AC... in moraš seveda imet polletno karto. Kako ti potem vrnejo ta strošek? Dobiš kaj ali nič?


Mi smo vsi vinjete dobili.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 20:29:59   
Freycha
brisačkarica madonca, vaši so pa radodarni.... a imate kako delovno mesto frej? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 20:31:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

brisačkarica madonca, vaši so pa radodarni.... a imate kako delovno mesto frej? user posted image


Mogoče bi se pa kaj najdlouser posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 20:32:53   
Freycha
kaj pa? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 20:52:55   
VITA74
Pri nas je tako kot pri brisački (vlak ali bus, kar je ceneje) cena enosmerne karte x 2 x število mojih delovnih dni.

Za službeno pot pa imamo službene avtomobile in na njih vinjete.

srečno

_____________________________

srečna

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 100% potni stroški
20.9.2008 21:47:02   
Antilopa
Davčna na žalost prizna podjetju stroške prevoza na delo do višine stroškov javnega prevoza (maximum), minimum pa je določen v kolektivni pogodbah dejavnosti... tako, da niso vedno samo delodalajci krivi, da je prevoz manj plačan.

Glede vinjete pa smo dobili navodila, da se je delavcu povrne 100%, če te je poslal na službeno pot... bolj je zdaj problem, ker jo večina že ima.

_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?