|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   živaljski vrt v lj
26.5.2008 20:16:58   
deja27
mi smo bili včeraj tam,a se samo men zdi,da je vsako leto slabše,al kako.Men se full zdi,da je vse preveč zarašeno in dolgočasno.razen tist mini živ.vrt za otoke,je mal zanimiv otočkom,sam še to moraš mal gledat da na kakšen kakec ne stopiš k otročki božajo tiste pujske,pa kozice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 20:29:26   
ElaM
Mi smo tudi bili včeraj v zoo-ju.user posted image  In tudi meni se zdi, da je vedno slabše. Živali je vedno manj, zveri so se mi smilile v tistih malih kletkah, ptiči katastrofa.
Kar se pa turistične ponudbe tiče, me je  negativno presenetilo to,  da na WC-ju ni previjalne mize.user posted image  Tako, da je potrebno otroke previjat na klopcah.user posted image

< Sporočilo je popravil ElaM -- 26.5.2008 20:30:51 >


_____________________________

:)

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 20:33:18   
deja27
sam,mislim,da sem vidla nekej podobnega za previjat.oz.bila je sam tista blazina tam na mizi.samo ga ni dnarja,da bi dala otroka tam gor,pa če dam nevem kolk dek ali brisač tam gor.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 20:35:46   
muška
Mi smo bil ilani poleti pa je bilo tudi tak no,... edino tisti pujski pa koze in ovce, ostalo pa za otrokenič pametnega. Edino slona sta si še recimo zapomnila, ostalo pa sama neka goščava. Ptičev pa itak ni nič user posted image  .Cene pa ubitačne user posted image

Aja, Toporišič pa to, živalski vrt , ker je žival in ne živalj user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 20:47:38   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

sam,mislim,da sem vidla nekej podobnega za previjat.oz.bila je sam tista blazina tam na mizi.samo ga ni dnarja,da bi dala otroka tam gor,pa če dam nevem kolk dek ali brisač tam gor.


Kje pa si ti to vidla? Jaz sem gledala, tam v tistem wc-ju zraven igral. Možno, pa da je več wc-jev,...

_____________________________

:)

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 20:51:03   
deja27
ja glih na tem wc je bila.tam pod tavelkim ogledalom,na tisti mizi.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 20:54:26   
deja27
morabit si šla pa na moški wcuser posted image user posted image -hecam se!!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:11:10   
nanč
Ja živali skoz manj,vstopnina pa stalno večja?!Lupat znajo ja,pa hrana je draga ,porcije pa miniaturne.Bogve kaki je otr.meni-En čevapčič,dva krompirčka...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:21:52   
Blejka26
ja bo treba v drugo državo v zoo,mislim da imajo v avstriji malo več za videti..vsaj tko sem slišala

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:32:56   
nanč
Ja in zagrebškega hvalijo,baje je cenejši,sama ravnina,greš komot z vozičkom in ful živali..mi mamo namen it nazaj grede z morja.Me res zanima..

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:34:33   
*kinnie*
Jaz sem bila tudi kar malo razočarana....

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:37:05   
deja27
rekreacija je pa svetovna,mulca v naročju in gas v tist breguser posted image user posted image user posted image ,da ti švic iz gat v čevlje teče.vidiš pa nič.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:41:41   
ElaM
Najhuje je kletka, ki jo gradijo za šimpanze in piše, da bo otvoritev 1. julija, pozidana sta 2 cegla.user posted image  Res še najbolj fajn so tiste koze in pašički, ki jih lahko pobožaš. Naša je bila čisto navdušena.user posted image

Očitno je več wc-jev, ker v tem, kjer sem bila, ni blo nobene mize.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:43:21   
Blejka26
ja deja sama si hotela mojo pikico s sabo zej pa ne jamrat..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:44:56   
nanč
...ja naša taja pa je cel čas spraševala kje pa so opice,kdaj bomo pa opice vidli??Sej nisem vedla odg.!Ni opic v živalskem vrtu..

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:45:47   
deja27
pa kaj je s tabo,dej ne vzem tega,kot da sem mislila sedaj tvojo pikico,si me kr razpizdila sedaj.tud mojga sem nosila,zato nehej,mislila sem pa na splošno,vse mamice k nosjo mulce oz,otročke,da ti ne bom spet kam stopila.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 21:52:59   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Ja in zagrebškega hvalijo,baje je cenejši,sama ravnina,greš komot z vozičkom in ful živali..mi mamo namen it nazaj grede z morja.Me res zanima..


3 tedne nazaj smi bili (spet) v zagrebškem user posted image , 2 tedna nazaj pa v ljubljanskem user posted image user posted image  .... pa me spet ne bo par let v ljubljanskega ....
(samo primerjava vstopnine: Zagreb - odrasli 30 kun, otroci do 7 leta brezplačno - mi smo torej plačali 60 kun oz. manj kot 10€ .... Ljubljana - odrasli 6€ user posted image , šolarji 4,5€ user posted image user posted image , predšolski 3,5€ user posted image user posted image user posted image  - torej, samo za našo družino 20€ user posted image )

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:17:13   
TONČI.
Men je pa v živalskem vrtu ok. Zato imam letno karto. Pa lahko gremo tud samo na igrala. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:19:56   
Blejka26
ja me zej full mika da bi šla v zagreb,sam se mi zdi to full daleč

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:25:31   
blustar
Mi smo bili lani poleti, in mi ni bilo tako slabo. Ampak sem bila prvič, da se spomnim (smo bili, ko sem bila mala, po živalskih vrtovih, ampak se nič ne spomnim user posted image ) in nimam s čim primerjat. Bomo šli pa ob priložnosti v zagrebšeka, samo moramo naštudirat logistiko z 2-letnico, da bomo imeli največ od dneva (spanje v avtu, sprehod, hrana tam).

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:28:16   
blue sky
Živalski vrt v LJ je res katastrofa, iz leta v leto slabše stanje user posted image .

Mi pa gre na živce način tvojega pisanja, ki je na nivoju kakega 2. ali 3. razreda osnovne šole user posted image . Človek komajda prebere tvoj post zaradi slovničnih napak user posted image .

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:36:43   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: blustar

Mi smo bili lani poleti, in mi ni bilo tako slabo. Ampak sem bila prvič, da se spomnim (smo bili, ko sem bila mala, po živalskih vrtovih, ampak se nič ne spomnim user posted image ) in nimam s čim primerjat. Bomo šli pa ob priložnosti v zagrebšeka, samo moramo naštudirat logistiko z 2-letnico, da bomo imeli največ od dneva (spanje v avtu, sprehod, hrana tam).


Pa kako se ne spomniš, da te je mama previjala na klopci?!

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:42:05   
Anonimen
A je veliko živalji v živaljskem vrtu? user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:44:32   
blue sky
A ni fino, da lahko naši otočki gredo gledat živalji?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: živaljski vrt v lj
26.5.2008 22:45:59   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

A je veliko živalji v živaljskem vrtu? user posted image


ja, kar veljiko jih je. Se pa spomnim, da so bile včasih večje, ko sem bila jaz majhna. Sedaj so se pa skrčile, ko sem jaz velika.
Prevjijalnica mi pa ni všeč.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ROTAVIRUS
Lelly28 RR

Ali ste svojega otroka cepili proti rotavirusu?

da (35%)

ne (65%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!