|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žensko kolo
3.10.2009 10:16:57   
mala zirafa
Mi zna kdo svetovat katero kolo mi pride v poštev?Pred leti sem kupila scotta, ampak me začne na začetku vožnje kmalu bolet v spodnjem delu hrbta.Tako da ga bo imel mož.Prodajalec mi je seveda uvalil dražjega in hotel zaslužiti.Zdaj stane tak 600 evrov.Rabim ga za po asfaltu in izven njega oz. po makedamu in samo po ravnicah, nič vzpenjanja.Ne mislim pa kaj preveč zapravljat.Gledala sem druge roke, ampak ne moreš vedet če je ta pravi.
Prosim za kak nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žensko kolo
3.10.2009 10:24:04   
**Tinkara78**
Jaz kolesarim cca. 5x na teden po 20 km s tem

http://www.bike-center.biz/index.php?lang=si&module=shopprod&id=15882

Zdaj imaš akcije, ker jaz sem dala čez 400 eurov. Je pa treking kolo. Je višji kakovostni razred.

Vzemi si čas in ga sprobaj, jaz imam okvir 44. Meni je najbolj odgovarjal ko sem si vsedla nanj.

Grem na turo. Če boš imela kakšna vprašanja samo vprašaj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žensko kolo
3.10.2009 12:06:13   
Čebel@
jaz imam za take ture kot bi jih ti delala-NAKAMURA ženski kolo in meni je super(mi je važno da me rit ne boli po 15kmuser posted image )

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žensko kolo
3.10.2009 13:05:09   
al1*
Pri nas imamo tudi Felte- mož, hčera in jaz.

user posted image




_____________________________

lp


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žensko kolo
3.10.2009 20:01:42   
**Tinkara78**
Sposodi si v knjižnico knjigo Človek na biciklu. NOt imaš zelo dobre nasvete kako izbrati pravilno kolo oziroma kako si mogoče tvojega Scotta prilagodiš.

MOgoče nimaš dobro nastavljenih stvari. Not imaš res vse dobro prikazano in izveš marsikaj novega. Jaz sem si kar en izvod nabavila.

http://www.bicikel.com/sl/butik/artikel/108/lovek_na_biciklu_kolesarski_priro_nik.html 

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žensko kolo
7.10.2009 15:17:25   
mala zirafa
Najlepša hvala vsem za odgovore.nekaj sem si računala s pomočjo fit calculatinga na spletu.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?