|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že obdelane teme
20.2.2011 20:25:51   
aknela123
malo sem si spet vzela čas za forum.  Opažam, da teme, ki se raztegnejo na dolgo zgledajo takole - opis problema, potem nekaj odgovorov, ki pritrdijo avtoričinim razmišljanjem, potem pa sledi preobrat, pride en odgovor, ki da malo kontra avtorici in potem velikooo odgovorov, ki se strinjajo s tem kontra in začnejo avtorico kar malo napadati ( primer: ono kako si razkužujejo deske na javnih wcjih in pa tista tema, ko se je ena nevemvečkatera dodatno izobraževala in zdaj ugotavlja, da ji fant več ne paše najbolj...).

jaoj sem jaz mojster dolgih stavkov.
je to sploh začete nova tema? kakor hočete, če vam je dolgčas pač preberite. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 20:38:18   
mamamajča
A je tebi malo dolgčas, a? user posted image    Ma ja no, saj v principu maš prav. Itak ja, ene povemo x, druge y, potem ostalih 12 strani je pa o tem, kdo je bolj vzdržljiv- a bomo vztrajali x-i, al bomo pametneje odnehali pred y-ni. Tako pač je. Sto ljudi, sto čudi :)

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 20:40:11   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

kakor hočete, če vam je dolgčas pač preberite. user posted image


sem prebrala, komentirat se mi pa ne ljubi.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 21:25:25   
K_a_t_i
Opažaš v redu, na povzetkih boš pa morala še malo delati.

A sem zdaj med pritrdilnimi al že zanikalnimi ali pa nemara med tistimi, ki ne razumejo čisto dobro kaj si želela, da odgovorimo?


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 20.2.2011 21:26:53 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 21:49:34   
aknela123
eh, vzamite to malo bolj za šalo, vesela sem pač, da mam jutri manj naporen dan. zdaj pa se res grem spravit na likalnik in cunjice.

lahko noč

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 21:59:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

zdaj pa se res grem spravit na likalnik in cunjice.

lahko noč


A zdaj nam boš pa še slabo vest vzbujala!? Predrznica! Danes je do polnoči še NE DELjA!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 22:04:42   
aknela123
user posted image  mogoče pa jaz uživam pri likanju!!!???

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 22:09:40   
Dadi
Jaz pa ne likam spljohuser posted image , sam zlagam direkt iz mašine.
Sicer pa kot pravi moja tašča, tehnika bo napredovala takrat k boš lahko zložene cunje iz stroja vzel.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 22:11:33   
*miska.mcc*
tud jst ne peglam. iz štrika direkt v omaro.  tasca se zdj ne ve, da sine hodi v nezlikanih cunjah.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: že obdelane teme
20.2.2011 22:28:37   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi

Jaz pa ne likam spljohuser posted image , sam zlagam direkt iz mašine.
Sicer pa kot pravi moja tašča, tehnika bo napredovala takrat k boš lahko zložene cunje iz stroja vzel.user posted image

to pa takoj kupm, da razbremenim moža, ki pospravi ene 3/4 cunj (brez likanja seveda).

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




koliko ste stari? :)
marjetica23



do 20 (7%)

20-25 (17%)

25-30 (29%)

30-35 (30%)

35-40 (9%)

več kot 40 (7%)


Število vseh glasov: 377

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!